Jump to content

Kings Bounty


mohican

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ti iz skrolova sevas ili si uzeo onaj skill na mozes da ucis magije ?

Ma da tek sam na pocetku upravo sam uzeo spirit kutiju.Vojska mi je bas jadna...20pristova 15inq 8konjanika 8vitezova 40sword :P Tako mi fali josh 1 slot za unit,uzeo bi onog maga i samo bacao -50% dmg [:D]

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

ja ne smem da priznam, ali krenuo sam sa warom. I mogu da kazem da je lakse nego sa mageom, bar na pocetku. Dakle, sa warom sam u mocvaru usao kao lvl 4, a sa mageom nisam mogao bar dok nisam bio lvl 6-7. Mada, mozda i gresim jer sam sad iskusniji, pa sam spirite imao vec sa lvl 4. Svidja mi se sto komletno drugacija taktika ide sa warom i idem samo na lidersip, ostalo mi je svejedno (ako ovoliko na pocetku imam vise jedinica nego sa magom, pitam se koliko cu vrnih zmajeva moci da imam, kada sam sa magom imao max 7 do kraja igre?).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Skinula sam i ja juce, mage lvl3 na hard nivou tezine. :)

Imam samo jedan problem - povremena zakucavanja igre posle kojih moram da restarujem racunar. Htela sam da instaliram 1.6.5 patch al nisam sigurna da li radi na 'besplatnoj' verziji igre? Znam da je verovatno bilo ranije, mrzi me da procitam svih 12 strana ;x

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Htela sam da instaliram 1.6.5 patch al nisam sigurna da li radi na 'besplatnoj' verziji igre?

Vudi kaze da ne radi. Trust him, we do.

btw htedoh da spomenem, u patch notes pishe "necromancy fixed", zivo me zanima da li u patch-ovanoj verziji vraca procenat SVIH izgubljenih jedinica...

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Evo ako patchujete:

OK

ALL GOOD :)

Here are all the fixes with GOOD links!!!

1.6.4 Patch

http://files.games.1c.ru/kingsbounty/devel...h_installer.exe

Mirabella Fix

http://www.kbmods.nm.ru/eng/mod_16_eng_fix_mirabella.zip

This is the 1.6b7 version. You REALLY need to patch it to the 1.6.4 version.If you dont you will miss items and scrolls and babies and it will start crashing ALOT about half way through!!!!

1. The patch is in russian so when you run it it will just be a bunch of ???. Wait until the ??? have a ! after them and then click it.

2. Once it is patched, unrar the Mirabella fix and put it in

C:\King's bounty\data\mods (if its not there then make it)

Thats It!! ;)

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

To sto ti racunar zakucava, mogu da pogodim kad. Posle bilo kakvog save-a a da potom odmah ulazis u zamak ili borbu, jel tako? Reinstal je to meni sredio. I nova graficka :D

Meni je najobichniji izlazak iz igre reshavao problem. Sachekash josh minut najvishe na desktopu i onda moze da se nastavi. Praktichno me vishe uopshte ne iznenadjuje curenje memorije, maltene sve iole novije shto sam igrao imalo je taj problem, narochito ako je dolazilo iz Rusije.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Opali jedan quake 3 da te zasiti... Meni ni animacije niti brzina ne smetaju uopste, volim kad opusteno mogu da igram, bleja :) Inace evo sam sad kod elfova, mogu da kazem da tek sto sam stigao. Slabo sam cistio dwarfovske rudnike i planine. Skroz sam se iznervirao zbog izbora jedinica tamo, nista mi nije odgovaralo. Sad kod elfova sam se preporodio :) Ent, driada, hunter, crni zmaj i shaman. Odlican spoj skroz ako mene pitate. Ne volim sa undeadovima da pikam iako verujem da mogu ekstra da se isplate, jos kad se povezu sa onim skilovima. Gotivnije mi je ovo, jos samo da nadjem zenu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...