Jump to content

Balkan Gaming CUP


Recommended Posts

jao glupavog (da ne iskoristim neku drugu rec prebice me vas 20 na sledecem turnisu xDDD) li razmisljanja...

pa ako neces da se bijes lepo kazes nisam u tom fazonu i gg...i krijes se ako te trazi ili dodjes i pruzis mu ruku. a ne da sacekujes sa ortacima 1 lika koj dolazi na ferku.

strasne stvari...

ko je to spomenuo?

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

Organizacija turnira nije losa, 3 igraone fino se zavrsilo.. Previse popustanja tako reci slihtanja, kao jaki smo i sad cemo svi da vam drkamo kurceve- madjarima i bugarima sto se tice namestanja..

Svaka cast nasim ekipama hdx-u , smk-u i 4gl .. Za ekipe koje su ispalile ne znam sta da kazem, moguce da su imali svoje opravdane razloge dobar tur tj cup su propustili :) onda, dobro je da igraona blizu Spomenika ! svaka cast za vodice, nadam se demoima i hltv nije tesko dici da gledaju ljudi @ home..

jos jedna bitna stvar, k'o saleta pipne iz momenta je najebo dolazim maricom!

aj pa okacite demoe da vidite kako sam bio dobar,lol :)

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

pa da si na vreme izbacio rezultate da nisi navijao za bugare bracu svoju... ne bi imali vremena da se sprdamo medjusobno idiote~~~~

sramota je da pratimo rezultate na madjarskim sajtovima ~~~~~~~~

jebo te kr1l3 mali~~~

sa jadnim ljudima kao ti vise nemam o cemu da pricam DPS noc pred turnir ne dolazi uplasio se od tvoje Brace MADJARA !!! GG show

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

kretenu glupi jebem ti mater u picku i ivanu ti jebem... idiote peci je sjebana noga... roka je ispalio kak onas 3 da dodjemo idiote jebem te usta smrdljiva... placena je kotizacija sta hoces jos jebem ti sve seljacko raspalo ~~~

:D daj burek iseci vise ogladneo sam :D HAHHAHAHAHAHA NOSATI KVAZIMODO ~~~~

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

gg 4gl gg smk gg hdx i sve ostale ekipe iz srbije izuzev kobrice jebem mu sve bugarsko i madjarsko... on meni kaze da nismo dosli zbog madjara a on navija za bugare... madjare pusta da igraju na brajtnes da namestaju svoje mdfk guie itd :D bezi jado izlizao si im bulju. bash mi je krivo sto si posle neuspeha poceo da vredjas "do juce ortake" jebem ti sve nosati usta ~~~~

SECI TAJ BUREK na 1/16 :D

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

kretenu glupi jebem ti mater u picku i ivanu ti jebem... idiote peci je sjebana noga... roka je ispalio kak onas 3 da dodjemo idiote jebem te usta smrdljiva... placena je kotizacija sta hoces jos jebem ti sve seljacko raspalo ~~~

:D daj burek iseci vise ogladneo sam :D HAHHAHAHAHAHA NOSATI KVAZIMODO ~~~~

govno prokleto skraceno jadno :) jebem ti devojku sa mora u picku dok joj pesak ulazi u guzicu !!!!! :) jebala te kotizacija govno jedno :) prodao si GRAND a braca bugari su najjaci likovi svaka im cast i, kakvo iskate sega ? golemi ste mushenici !!!!!! IIIIIIIIDDDDDDVVVVVVVVVAMEEEEEEEEEEEEEE a navijao sam za njih jer su ih svi prozivali i tako oni uzese pare i misove i sve ko direktori pa nek ih opet prozivaju !!!! KISSS ZA DZINICA :) koji je uz mene navijao za BUGAREEEEEEEEEEEEEEE IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOO OPAAAAAAAAAAAAAAA,a za madjare nisam navijao niti sam im bilo sta podesio jer su likovi bolesni....pitaj saleta i unku ko se i sta drao kad su igrali protiv madjara !!!! pacove prokleti ostani tamo u rupi ,govno prodano ceo zivot prodajes !!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

jebem i ja tu devojku sa mora HAHAHHAHAHAHAHHA ali i tvoju ivanu :D HAHAHAHAHHAHA

seci burek tnx :D

jebem ti mater stevane... jebem ti sve bugarsko... jebem ti ribu i njene drugarice... sestru ti jebem HAHAHAHAHAH

prodao si srbiju navijao si za bugare... "sale, kanarko i ja smo jako dobri... sabijam bugarski" HAHAHAHHA JEBEM LI TI SVE :D

Edited by sale~

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...