Jump to content

Stalker: Clear Sky


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam se pola sata napucavao da vojskom na ulasku u cordon dok nisam uspeo da im pokupim svu opremu :) sve varijacije kalasha i slichno ;) a onog mazgova u tornju sto roka mashinkom sa spucao stoljpijem :) dodushe nabudzen na max u bazi

e da sad mi stalno krahira kad hocu da vratim sidorovichu ono njegovo :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam se pola sata napucavao da vojskom na ulasku u cordon dok nisam uspeo da im pokupim svu opremu :) sve varijacije kalasha i slichno ;) a onog mazgova u tornju sto roka mashinkom sa spucao stoljpijem :) dodushe nabudzen na max u bazi

e da sad mi stalno krahira kad hocu da vratim sidorovichu ono njegovo :(

To s vojskom sam bio ubedjen da je bag, ali ipak treba tuda da se prodje. Šunjao sam se oko oko stenja i drveća par sati dok nisam kibnuo odatle, a i sad se još ne približavam tamo, mnogo su gadni.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

fala al vec imam to

mda vojnici su zaj... morash u vugla pravo :) a i kad izadjesh iz korodna imas samo mp5 i shotku... bash je bilo ineteresantno

http://rs427.rapidshare.com/files/146358562/S.T.A.L.K.E.R.Clear.Sky.CRACK.ONLY-RELOADED_Warez-BB.rar

ovo gore radi bez ikakvih problema... fijuuuu :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

fala al vec imam to

mda vojnici su zaj... morash u vugla pravo :) a i kad izadjesh iz korodna imas samo mp5 i shotku... bash je bilo ineteresantno

http://rs427.rapidshare.com/files/146358562/S.T.A.L.K.E.R.Clear.Sky.CRACK.ONLY-RELOADED_Warez-BB.rar

ovo gore radi bez ikakvih problema... fijuuuu :)

meni ovo radi i sa 1.5.0.4 prepakovanom engleskom verzijom.. ne puca.. cak i brze radi loma... rade sejvovi i sve

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ima li neko savegame cim se udje u garbage... nije mi pomogao onaj travel fix za 1.5.03. verziju pa sam morao da dignem na 0.4 i naravno sada ni jedan savegame ne radi :(

a tako sam lepo nabudzio lika... SEVA suit, ona nabuzdena ak verzija sa scopeom, nabudzena m16ica, tona municije i svega :( smrc smrc

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa zakaj odma nisi skinuo uk verziju, meni sa travel fixom radi bez problema (ako je to taj fajl od 20ak kilobajta).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ne radi se to tako... nikako ne ubijash stalkere saborce :((( trabo si da budesh mudo pa da zajashesh military outpost recimo

Pa zakaj odma nisi skinuo uk verziju, meni sa travel fixom radi bez problema (ako je to taj fajl od 20ak kilobajta).

nemam pojma vise ni sta sam skinuo ni sta sam sve patchovao.... znam samo da travel fix nije radio sa 1.5.03 apdejtom i prvim reloaded crackom :( tako sam lepo pocistio swamp i cordon... auf kako se smorih... ako neko ima save u garbage-u neka baci :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma vise ni sta sam skinuo ni sta sam sve patchovao.... znam samo da travel fix nije radio sa 1.5.03 apdejtom i prvim reloaded crackom :( tako sam lepo pocistio swamp i cordon... auf kako se smorih... ako neko ima save u garbage-u neka baci :|

Ja sam na istom, sprco mi se komp zbog virusa i reinstalirao ceo Windows opet (pre toga uvek iskopiram My Documents folder zbog saveova), ali oćeš, majstori stavili pozicije u fajl u Documents & Settings, a ne u My Documents, sad sve opet ispočetka (čudo kako sam sad odradio masu stvari za mnogo manje vremena nego prvi put, čudo kako se lako igra kad se izvežbaš, očas ih počistim i to sa onom raspalom saw off tandžarom [izuv] ).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...