Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ukucao sam cifru u digitron, pritisnuo M+, dig'o eksel, kliknuo na polje, i pritisnuo CRTL+V [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

meni se dešava da tražim nešto u stanu, i pomislim skroz ozbiljno "ček, sad ću ctrl+f"

obvladao si :D

"al bi mi leglo 'shenje! www.redtube.com; search string: pov blowjob" [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Vratio se nocas iz Praga, bilo fenomenalno, prelep grad, dobro zezanje. Vid'o sve i svasta, tvrdjave, zamkove, katedrale, a uvece jos bolje u diskotekama. Cak smo mi imali tu cast da prvi udjemo u VIP lozu novootvorenog stadiona Sparte iz Praga, i tu proveli noc uz muziku. Bice slika za koji dan.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Mi smo obicno bili po pabovima i kolko se secam, hajneken 0.5l je 75 kruna (1 evro = ~24 krune), a u prodavnicama je od 12 do 20 kruna konzerva od 0.5 sto smo mi kupovali za hotel. Imali smo i frizider, bio napunjen skroz :)

Racunaj da se cene krecu od 60 do 90 kruna po pivu. Mada njihovo domace je super, Pilsner Urquel i Kozel su najbolja po meni, doneo sam karton od 10 flasa ovde i jos uzeo flasu njihove "Becherovke".

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Zovem fax da pitam kad je jebeni ispit (poshto na sajtu jeli nema nishta vezano za fax), jer nisam u Bg-u:

Ja: "Dobar dan dali mogu da saznam kada je potvrdjivanje ispita, nisam iz beograda?"

Sekretarica: "Obaveshtenje se nalazi na oglasnoj tabli univerziteta :clap:"

Ne razumem kako mozhe da joj bude lakshe da mi kazhe takvu glupost nego nego samo da mi kazhe datum...

NAJRETARDIRANIJIJEBENIFAXNASVETU

Link to comment
Share on other sites

Sve je tamo skupo, mislim jedino nisu skupe odeca i obuca, ovako, pazi kad flasa vode od litar i po kosta 60 kruna (2.5e) :(

E da, bar smo naucili nekog beskucnika da ispred spomenika kod skupstine dere "Jebem se, jebem se, jebem se" i "Srbija, Srbija, Srbija". Da li mu dve cigare, radi sta oces.

edit:

@Starbak: e jeste, u British Pabu mislim da toceno kosta 35 kruna (~1.5e), al nisam tamo bio, bio u Irish.

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

ићи у Чешку и пити Хајнекен... па немам речи...

ми смо, пре годину дана, плаћали точено пиво од пола литра 20-30 круна по чаши у пивницама. чешко пиво је сам врх врхова.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ићи у Чешку и пити Хајнекен... па немам речи...

ми смо, пре годину дана, плаћали точено пиво од пола литра 20-30 круна по чаши у пивницама. чешко пиво је сам врх врхова.

Ne ne, to samo jedan dan u Irish Pabu, inace smo ovako cepali Kozel i Pilsner Urquel.

Jel pio neko Absinth ?

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

beherovka. nema veze sa bekamom!

i gledaj sad ovo, prvo nam dj vudu objašnjava da je gotivno kad riba guta, a sad će vudu jr. da priča kako je absint do jaja. A SVE SE VRTI OKO NADIMKA VUDU. ADMINI, REAGUJTE!

Link to comment
Share on other sites

Zar nije bolje da samo turisticki posetis, vidis i odes, umesto da iznajmis :S

shvatices jedanput

mislim da ti ne bi dozvolili da prcaš, tibore :))

sve ima svoju cenu, kapiram da imaju i ativiraj neprozirno staklo dugme, ali netje da objave na netu : )

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

beherovka. nema veze sa bekamom!

i gledaj sad ovo, prvo nam dj vudu objašnjava da je gotivno kad riba guta, a sad će vudu jr. da priča kako je absint do jaja. A SVE SE VRTI OKO NADIMKA VUDU. ADMINI, REAGUJTE!

Umm, da li sam ja mozda spomenuo da sam pio Absent ? Citaj pazljivo sledeci put Ivane moj...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

posto vopi po birtijama, nameravam da im ofarbam grad u crveno uskoro

Javi kad budes isao, da ti dam smernice gde da pijes, gde da menjas evre isl.

Drugo ovo sto kreator prica nema veze sa mozgom, ali ajde ipak su bili na eskuriziji boli ih kurac da se cimaju.Krigla pravog ceskog bilo gde do 200m od Vaclavskih Namesti jeste 1,1.5e.Ili udjes u Tesco i kupis 1.5l normalne vode za tipa 50din a pivo u limenci skoro dzabe.Ubijes se za 10e ko svinja odes na karlov most i spopadas britanke ili ganjas jezeve po Hradcanima.Jeste bilo super ocu i ja ponovo :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...