Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebi ga...

Kako kazes da si pravnik, da nosis kosulju na posao i da znas engleski, odma oce da zene...:(

Samo, this time...jao, kao serem, vec su me skleptali...:(

[crap] [deal] [cutout]

brate .. ti ko da nishta nisi nauchio :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

daj coko ne seri, zajebavas me:)...ahaha, konacno cu dobiti svoj atlas:)...svaka cast bre, mislim da je red da zalijemo:)

O da da :))

I to sine kao trece pitanje sam dobio plexuse i bilo je napeto al' konacno je i to gotovo :))

Sad ces se konacno voleti sa svojim atlasom opet :)))

Cim prodje jos ovaj ispitni rok zalivamo ga :)

Link to comment
Share on other sites

O da da :))

I to sine kao trece pitanje sam dobio plexuse i bilo je napeto al' konacno je i to gotovo :))

Sad ces se konacno voleti sa svojim atlasom opet :)))

Cim prodje jos ovaj ispitni rok zalivamo ga :)

Ajde, Halile, ti ga prvi...:p

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

trebala sam da upishem megatresh ili vishu poslovnu.. a ne biologiju.. jebote luda qtja skroz.. prete nam ukidanjem licence.. prvi krug akreditacije nismo proshli jerbo.. nemamo zgradu, bibloteq i amfiteatar.. a o uslovima studiranja netju rechi troshit.. trazhimo bezuslovnu 4tu oni ne daju.. oke.. trazhili smanjenje.. pa dok sazovu nauchnonastavno vetje.. prodje i oktobar dva.. koji je sutra.. i to je rok u kome mozhe samo jedan ispit da se polazhe.. ak ti fali za uslov.. i tako.. pokidala sam i ovo malo zhivaca shto iam.. i izgubila par kilograma.. onako.. ko od shale.. vratila se uzhasna kiselina u zheLudc.. sad tje i anemija.. veselju nikad kraj..

sutra idem da se slatko ismejem.. a prekosutra da dam 8k dinara..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...