Jump to content

problem


manager

Recommended Posts

dakle, problem pocinje tako sto mi u browseru (opera) kada skrolujem neku stranu krene da sece/secka, dakle ne 'klizi' vec pravi problem. isto se desava kada prebacujem iz taba u tab, ne prebacuje 'cisto' vec kochi.

isto se desava kada u task baru prebacujem sa jednog na drugi, ali u manjoj meri, daleko od toga da radi normalno. mozda pripomogne i to da kazem da su igre isto tako pocele da 'koche'. recimo, steam mi se pali 2 min, tf2 ne mogu ni da sanjam da igram, cak i premrtvi kaunter ne radi kako treba, a isti je radio perfektno do nedavno.

prvo sam mislio da je do virusa koji sam fasovao, pa sam reinstalirao win. medjutim, nema vajde, problem je ostao i dosta je iritantan.

obrisao sam kukije, cak i restartovao ruter, nije do toga ( caoske ivke [;)][^] )

drajveri za grafiku? prvo sam instalirao najnovije, nista. posle sam vratio stare, nista.

ima li neko neki predlog?

Link to comment
Share on other sites

Meni je rešio problem reinstal, čudi me da je tebi ostao i nakon toga? Možda tipa da smanjiš one efekte u windowsu ili tako nešto, mada generalno lupam, kao da to može da ima veze. Da nisi možda instalirao neku novu aplikaciju (i onda ponovo nakon reinstala) ili si nakon reinstalacije odma' probao pa je seklo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...