Jump to content

Ljudi BRE


Recommended Posts

Za sada još uvek nije sigurno da će biti bilo kakvog neoficijelnog turnira bilo kog tipa.

Ukoliko Niko želi da napravi tradicionalni quake 3 turnir, možemo se dogovoriti da mu na štandu obezbedimo 10ak računara da se na njima turnir odigrava. Samo mi morate javiti što pre.

Naša generalna ideja je bila da ove godine idemo sa skromnijim sajtom i da nemamo veliki broj turnira, kako zbog ljudstva tako i zbog troškova.

Link to comment
Share on other sites

Da, da..

Petak cu doci da podesim servere.

Subota mi treba ZeroQl ili Scha da vode turnir ceo dan, pošto necu imati ceo dan da vodim turnir ( ispitni rok ).

Dakle, sve informacije cete dobiti čim se dogovorim sa Lakijem i Zerom.

Predlog da bude 1v1 OSP tradicionalno, kako bi nas bilo 16, jer CPMA, bar ovde, ne igra veliki broj ljudi.

Ako smo se oko toga dogovorili krenite da pravite ovde listu prijavljenih ODMAH.

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Subota mi treba ZeroQl ili Scha da vode turnir ceo dan, pošto necu imati ceo dan da vodim turnir ( ispitni rok ).

Doci cu nije frx, jedino ako mi neshto straubalno ne ochekivano iskrsne u zadnjem minutu, onda cu morati da razocharam...

U suprotnom dolazim 4 shure...

btw, bilo bi super da ne budemo na suncu kao 2005-te u SC, ja od toga moram da se sklanjam ko djavo od krsta, my life depends on it [:D]

Edited by <qcg>sch4

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...