Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

obri se mamlaze!

ja bas mislim da ovakva brada bash lezi jednom arhitekti, umetniku. nisam ja ekonomista, menadzer pa da moram da izgledam kao teflon. Uostalom sam si mi rekao da bih trebao da pustim kosu jer izgledam suvishe uredno za "umetnika"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

wrong topic -.-

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

steta sto nema vise zena na forumu, da se napravi lista kao u stara dobra vremena. mada, ne znam da li bih to stvarno zeleo da vidim. i ono malo sto sam postigao na proslom beauty contestu je bilo samo na staru slavu :(

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

steta sto nema vise zena na forumu, da se napravi lista kao u stara dobra vremena. mada, ne znam da li bih to stvarno zeleo da vidim. i ono malo sto sam postigao na proslom beauty contestu je bilo samo na staru slavu :(

ne znam, nije alen više tu :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...