Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pochinjem da nagadjam da je ovaj dj vudumen neki long lost marin brat

imaju istu "logiku", iste comebackove (dva tri pasusa pravdanja sa "bash me uostalom i briga" izjavom tu negde), oboje su bolidi shto se muzike tiche (jebiga to je prvo shto zapazim) itd itd

jedino shto se ne slazhe u mojoj teoriji je shto je mara bash odvratna a vudumen ima slatke okice i nema minijaturni reljef random stare gromadne planine umesto kozhe lica. e sad tu dolazi neka nova teorija koja je vrlo neoriginalna ali je slikovita buduci da je inspirisana najsvezhijim betmen filmom (tj, tachnije, two face-om i njegovom metamorfozom).

vudu, PRIJATELJU, od sada te zovem "marmen".

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

vodoman naporan si kao darijan u onim danima

[:0]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne seri daki jedva si cekao da upadnes u neke rasprave ovde :D u vezi cega hoces :D i isterivao neku pravdu :D isto kao vuduman sada :D mozda se i on dovede u red kao ti :D

ali ja nisam bio inferioran u odnosu na vas! cekaj, ne inferioran, superioran.. e ne znam sad.

pa ja sam tad imao 16-17 godina, on je stariji.

u kakav red on da se dovede? [:0]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...