Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hah pa znam i ja milicu tomic sa slike onu isla sa mnom u gimnaziju, a znam i milanu onu ribusto se smesi, i ta je isla sa mnom. al ne kapiram kako vas onda ne znam.

cek malo bolje da zagledam

edit - i obe su dobre ribe, nemate pojma. mada milica ima malo bidzu vecu tbh, ali je dobra.

Edited by Hyperian

indeed

Link to comment
Share on other sites

Jel ovaj levo shto se slabo vidi Baki?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Cek cek cek pa ova levo od njega je ona mala Milica Tomic sto je grli a ova desno je ona sestra od mog ortaka iz bivseg razreda u srednjoj :)

Ako mu je Milica Tomic sesa onda ne znam :P

RUR SCANDAL

to su drugarice od drugara pored mene. sreli ih u budvi

BTW. Onaj lik desno mi jako poznat .

Kako se zove >?

znas ga sigurno, svi ga znaju. milos vasic

Link to comment
Share on other sites

hah pa znam i ja milicu tomic sa slike onu isla sa mnom u gimnaziju, a znam i milanu onu ribusto se smesi, i ta je isla sa mnom. al ne kapiram kako vas onda ne znam.

cek malo bolje da zagledam

edit - i obe su dobre ribe, nemate pojma. mada milica ima malo bidzu vecu tbh, ali je dobra.

brate ako su tebi one dobre ribe,onda jebiga.A nije da nemam pojma.Jedno je jbj,a drugo je dobre su.A nisu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Kreator, kao da je neki klinac od 17 godina, koji ide u Teslu, za malo je pao drugi razred, igra WoW po ceo dan, a brat mu je zajebani administrator, jos zajebanijeg foruma, na kojem postuju zaista zajebani likovi, a sve se desava u mega zajebanoj zemlji, koja je u extra zajebanoj situaciji...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...