Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema nauke bez ruskih zbirki, postoji i veoma jednostavno objashnjenje zashto su rusi najbolji u svetu u tom teorisjkom ajde da kazemo virtualnom delu, nisu imali kesha za eksperimente:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

cupac car, ja mislim da on kaze 'fakticki' trideset puta u minuti:) al meni je bio najjaci sa svojim tripovima tipa imamo kontrolni u utorak. -ali profesore rekli ste u cetvrtak. -u cetvrtak nisam tu, idem na ravnu goru. ahahahha

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Hide to je ta pekara:D

inace da,sigurno je to

prvo sto nam je rekao bio je fazon "deco ja sam monarhista,za kralja i otadzbinu blabla"":DD

a na ex nam je pricao kako je obaran nato avione kod nsa...;)

...da ne pominjem to kad je video drugaricu da pise latinicom

btw,izgleda mu nesto novo kad objasnjava stalno govori "cap ovo cap ono"

Link to comment
Share on other sites

Nije to taj, ne verujem da je i duliu predavao...mada mozda i jeste realno nema prepreke da predaje vec 10 godina

I ne secam ga se ja bas dobbro iz srednje, bio je u toj nekoj "narkomanskoj smeni" (da ne objasnjavam), ali neko ga nekad spomenu i rece da radi kao profa.

Sa slika ga se ne secam, mada moze biti on. I sebe ne bih prepozano kad gledam slike iz srednje.

Da potvrdim uzgred, ruska nauka ftw :)

I nemci mogu da se porede i to je to :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

moj cale je isao u devetu i hiljadu puta mi je pricao o nekom bolidu koji je predavao geografiju i koji je imao trip da na pocetku prve godine da kontrolni sa pitanjima - nacionalna valuta zimbabvea, vremenska zona kambodze...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

To moze biti samo Bujosevic, koji je predavao i mom caletu i cuven je kao Caja maltene.

Nazalost nisam imao cast da mi on predaje, ali mi je predavala neka crvenokosa sex bomba, a posle Zivota maneken, nisu bili bas reprezentativni po zanimljivost :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

fatso:

ovaj moj cupac je isti ko ovaj o kome se prica, a bio je legendaran i medju starijim generacijama. imao je trip tipa da dolazi trceci u skolu, tipa lol sportista i onda napravimo spalir i on prolazi izmedju i utrcava na vrata, mislim lol:)

a buju sam imao srecu da izbegnem, tj da mi predaju drugi ljudi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mi ovde iamo jednu jedinu gimnaziju :) i delimo se na one koje idu na gimnaziju, nekolicina normalnih iz ostalih skola i brdo retarda

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

hehe a ja kad kakim ja onda usput povuchem vodu da me inspirishe da i pishkim brzhe a i govno se pokvasi pa brzhe izadje. ushtedim tako svaki dan 5 minuta pa dodjem na rur da ih potroshim. prichajte mi o ljubi sheceru i ostalim profesorima!

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

mi ovde iamo jednu jedinu gimnaziju :) i delimo se na one koje idu na gimnaziju, nekolicina normalnih iz ostalih skola i brdo retarda

Ista stvar u Jagodini s tim shto shto s tim shto ima kategorija i nekolicina retarda iz gimnazije.

I zasebna kategorija student u koju u suhtini spadaju bivshi gimnazijalci i nekolicina normalnih iz drugih shkola.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...