Jump to content

Agencije za posredovanje u dobijanju hr pasosa.


Recommended Posts

Posto sam shvatio da ispunjavam uslove za dobijanje isprava lijepe njihove , odlucio sam da se odmah bacim na posao.

Cuo sam da postoje agencije , koje posreduju u dobijanju isprava ,ali koliko god googlao ne mogu da iskopam nista , bilo bi mi od izuzetne pomoci ako bilo ko zna bilo sta o tome , telefon adresu bilo sta od bilo koje agencije bilo gde.

Topic sam postavio u zablama u nadi da ce sto vishe ljudi videti , ako neko smatra da nije prikladno da stoji ovde , slobodno ga premestite.

hvala

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

си одслужио војску лијепој њиховој?

ако ниси, могао би у лијепу њихову прдекану.

ништа на овом свету не долази за џабе, драге моје овчице...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa evo, tadic ti ej obecao da cemo imati isti status do kraja godine, pa ti sachekaj josh malo.

Isto to prichaju vec blago meni jedno 5-6 godina , proci ce mi i mladost i starost dok se njihova obecanja ispune.

си одслужио војску лијепој њиховој?

ако ниси, могао би у лијепу њихову прдекану.

ништа на овом свету не долази за џабе, драге моје овчице...

Nekoliko mojih prijatelja je izvadilo hr pasoshe , bez sluzenja vojne obaveze u hr , dodushe oni su se sami cimali i to je potrajalo.

ne vidim kako neko moze da posreduje za drzavljanstvo. sta bi ti ljudi radili uopste?

Shalju zahteve za vadjenje raznih izvoda , i vec su verzirani u proceduri , naravno to sam samo chuo ne poznajem nikoga ko je to ustvari i radio preko agencije , da poznajem...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

kako je mogao da sluzi vojsku ako nema drzavljanstvo? i kakav zatvor?

sta pricas brate? :)

па кад узме држављанство, уз права добија и обавезе, зар не г. Правниче?

а војска је обавезна. бар је била прошле године, колико знам. не знам да ли имамо споразум о двојном држављанству. у том случају би му се признавале обавезе према једној држави.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па кад узме држављанство, уз права добија и обавезе, зар не г. Правниче?

а војска је обавезна. бар је била прошле године, колико знам. не знам да ли имамо споразум о двојном држављанству. у том случају би му се признавале обавезе према једној држави.

U slucaju dvojnog drzavljanstva ti mozes da biras gde ces da sluzis vojsku ,

mada sam skoro siguran da je ono sto je absolute napisao istina , hrvatska ima samo profesionalnu vojsku.

Chemu hejt lep je dan ?

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

odreknete se lepo srpskog drzavljanstva, odesh u zagreb, kazesh ja sam hrvat, celivash par puta spomenik jelacica i dobijesh drzavljanstvo bez problema, vashe muke su zavrshene, onda mozesh da se naputujesh skoro gde hocesh ebz viza kao ponosni croat.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

sisaj kurac :)

[:D]

што си сладак.

[:D]

Izvor: B92, Beta, 17-06-2008, 17:35:23

Novi Sad, Paraćin -- Saša Cvetojević, uhapšen na izlazu iz Hrvatske pod optužbom da nije odslužio vojni rok, jutros je u sudu u Zagrebu osuđen na kaznu zatvora, a zatim je pušten.

Cvetojević je izbeglica iz Hrvatske sa boravištem u Srbiji. On je jutros u Županijskom sudu u Zagrebu osuđen na kaznu zatvora od osam meseci, uslovno na tri godine, saopštilo je udruženje "Pravda". Nakon dva dana u zatvoru Remetinec, Cvetojević je danas pušten na slobodu i očekuje se da će ga primiti potpredsednik hrvatske vlade Slobodan Uzelac.

Dolazak Cvetojevića u Srbiju očekuje se u večernjim satima.

Predsednik Centra za komunikaciju "Pravda" iz Paraćina Dragan Sekulović kaže da će Cvetojević, koji je uhapšen u nedelju, biti oslobođen zahvaljujući "kompromisu" koji su postigli njegov advokat i tužilac.

On je naveo da se "kompromis" sastoji u tome da je Cvetojević osuđen na osam meseci zatvora, tri godine uslovno.

On je zahvalio kabinetu predsednika Srbije Borisa Tadića, Specijalnom tužilaštvu za ratne zločine iz Beograda i Srpskom narodnom vijeću iz Zagreba, koji su se "maksimalno angažovali" da Cvetojević bude oslobođen.

"Ono što je najvažnije je da će naš kolega biti slobodan", kazao je Sekulović.

On je ocenio da je taj slučaj "groteskan i smešan", jer su Cvetojevića hrvatske vlasti teretile da je izbegavao vojnu obavezu u Hrvatskoj vojsci, iako je on služio vojsku u Srbiji.

Cvetojević, koji je aktivista organizacije "Pravda", izbegao je sa roditeljima iz Zagreba u Srbiju, i od 1991. godine živi u Paraćinu.

On je juče po podne uhapšen na granici sa Hrvatskom i prebačen u zatvor Remetinec kod Zagreba. Nekoliko dana pre toga, on je bez problema otputovao u Zagreb, kako bi sredio dokumente i pripremio svoj povratak u rodni grad.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

opusti se drashko, ako je neko spreman da potpishe da je hrvat to je njegova stvar, ochigledno da taj neko nema mni tunke osecaja da je srbin, opet da izuzmem ako nije muka neka naterala ljude. ne zaboravite da se pokatolichite usput samo.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

odreknete se lepo srpskog drzavljanstva, odesh u zagreb, kazesh ja sam hrvat, celivash par puta spomenik jelacica i dobijesh drzavljanstvo bez problema, vashe muke su zavrshene, onda mozesh da se naputujesh skoro gde hocesh ebz viza kao ponosni croat.

Pomesao si malo lonchitje ... to je kostunicina vizija, da svako ko se oseca kao srbin dobije srpsko drzavljanstvo ... ne funkcionise to tako u hr.

[:D]

што си сладак.

[:D]

Taj lik je koliko ja vidim teretjen za izbegavanje vojne obaveze od ko zna kad jer je hrvat od rodjenja, a ziveo je u srbiji. Tako da je veoma moguce da je za njim poternica jos od vremena redovne vojske iako sad nema iste.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

o boze koji komentari, jebote, jebote...ajde sto su offtopic i nemaju veze sa odgovaranjem na postavljeno pitanje, nego su nebulozni. brate, lik oce da uzme ispravu, papir i da ima neke olaksice, mislim, bas je ustasa mamu mu jebem. ne ide lik kod pape da ga moli za krunu ili ne znam, da zeni cerku mletackog duzda koju ce da jebe ceo zivot, a ruzna je, nego ide da kaze dobar dan dobar dan i da istripuje drzavljanstvo. da, sad se setih, on oce dvojno drzavljanstvo, znaci ostaje mu nase, pa vasi komentari su tek sad carski. ajmo lepo da pobijemo sva govna sa dvojnim drzavljanstvima. e, a kad smo vec kod toga, meni je ovo 'srbin' mnogo nekako generalno, ajde lepo da izdejstvujemo da imamo jos manje drzave i odrednice, evo, ja se zalazem za blokovsko drzavljanstvo, a vi s karaburme uzmite karaburmsko i ako neko ima oba slucajno, da mu silujemo kevu odmasadaodma!

i to sto vi ne biste uzeli to drzavljanstvo, to je vas problem. ne bih ni ja, ako cemo tako, ali ja nisam on, decko je dosao da pita nesto, lepo ste mu odgovorili, svaka vam cast, jako patriotski sa vase strane, ne dajmo gamadi da nas bruka!

djuseru, ja mislim da ti sad treba sam sebe da zakoljes i da se kremiras posle kako tvoji ostaci ne bi podsecali nas patriotski zivalj koji voli da vadi vize sto puta, na tvoje bogohulno, drsko, prozapadnjacko, antisrpsko razmisljanje.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

niko brate, danas sam opet u paladinskom raspolozenju:)

e, a ti da si neki admin ti bi lepo pobriso one postove gde ljudi prozivaju offtopicno i bez smisla i niko ih nije pitao sta oni osecaju u svojim srdascima o djuserovom potezu. a onda bi obrisao i ova dva moja posto nemaju veze sa temom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa stvar je shto on ne trazi ne znam koje drzavljanstvo engo trazi ustashko. i jedna je stvar kada srbi iz hrvatske traze drzavljansto srbije pa imaju dvojno a druga kad srbin trazi hrvatsko jer mu se ne stoji u redu 2h, kao da je neki pro backpacker pa ce sad odmah da se napali da obilazi pola sveta.

@mohi

kako stvari funkcionishu u hr?

jer treba da se izjasnish kao hrvat ili ne?

i dule en kenjaj nego dodji na pivo vecheras:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...