Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji raspad, spavao sam 3 sata nocas...kao, trebalo bi posle posla bar da legnem malo da skuntam, ali znam da se to nece desiti. odlepio sam, upropastavam se mnogo. doneo sam rezoluciju juce, od danas je krukova nedelja bez pitja [:D] skapirao sam da pijem svaki dan celo leto, horor.

'ajde dulio javi se, kazi da to nije nista strashno, i ti se sabijas non stop :)

ej, nije to nista strasno!!11:)

dule:

bice fotka, samo da se ufotkam:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

smor smor smor smor smor

idem na koju doticu /w vlada_ ako vas ima

smor

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

A 'de sad radiš? :)

Design Hotel Mr. President

i kad ces tamo da popijes pedalu? :)

Gricni govno :P

:)

e da prosao je prvi dan na poslu, skroz opustena atmosfera, malo bleja, malo rad, malo sprd, sve u svemu kul :)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ahahah http://www.majica.co.yu/geek-majice/0.html do jaja ima :)

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Brate hvala ti na ovom linku!!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

zaljubljen sam u zooey deschanel

jesi li ti to gledao The Happening? :) slatka je, slazem se. nije neka riba, ali je onaj tip devojke sa kojom bih u nekom malom kaficu pio toplu cokoladu dok napolju pada kisha vec satima

Design Hotel Mr. President

sta to znach - Design Hotel? Jel svakom gostu date vodene bojice, blok 5 i slobodnu temu?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jesi li ti to gledao The Happening? :) slatka je, slazem se. nije neka riba, ali je onaj tip devojke sa kojom bih u nekom malom kaficu pio toplu cokoladu dok napolju pada kisha vec satima

gledao sam nekoliko njenih filmova, a danas the go-getter. i slažem se za toplu čokoladu, mada ne i da nije neka riba. u hepeningu kao da su je namerno poružneli

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...