Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

SPRCO? :D :D :D

Ma, da...u jednom momentu, vise nije mogla da izdrzi pritisak...otkopcala je drugo dugme na svom blejzeru, koji je samo delimicno skrivao njene obline...grcevito mi je uhvatila kravatu, privukla sebi, obujmila dugim nogama i, uz polu-vrisak, vrelim glasom, rekla: "Uzmi me...ovde i pred svima.......sada..."

:)

prim.aut.

Scenario je radjen po istinitom dogadjaju, samo identitet stranaka nije autentican...:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe ivane zajebo te neo.

nego vratio se od zubara,ovo jebeno nije normalno evo vec sedma plomba i svaki put umrem na onoj stolici.

posle toga ulazim u prodavnicu da kupim sok i ona sto radi mi vraca kusur i meni 2 puta ispadne isti kolko sam sjeban.

omg :(

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ma, da...u jednom momentu, vise nije mogla da izdrzi pritisak...otkopcala je drugo dugme na svom blejzeru, koji je samo delimicno skrivao njene obline...grcevito mi je uhvatila kravatu, privukla sebi, obujmila dugim nogama i, uz polu-vrisak, vrelim glasom, rekla: "Uzmi me...ovde i pred svima.......sada..."

:)

prim.aut.

Scenario je radjen po istinitom dogadjaju, samo identitet stranaka nije autentican...:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((

I? I? I? Jel ste se uzeli na kraju? :D

Link to comment
Share on other sites

Iznenadni obrat u prichi sa ragbisitima.

Pricham ja sa bivshom ribom(sa kojom sam bogu hvala u extra odnosima) pa me pita sa kim sam se to pokachio,i saznam kroz spiku da je to dechko od njene extra ortakinje.Poshto se znam dobro sa dotichnom,chujem se sa njom,i ona mi kaze da ce da ga ostavi ako treba zbog mene,ja gledam shta pricha ova,reko "alo bre cero si normalna,pa tek ce onda da me isprangijaju".

I tu shvatim da je on ludo zaljubljen u nju,pa cu da vidim da mi to bude adut u ubedjivanju defanzivne linije da me ne iskoriste za trening.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

izvini, a sta si im to toliko uradio kada te ragbisti toliko traze? Izgrebao kljuchem kacigu?

@nemke...primetio sam da su ljudi, primorani da se skockavaju na silu svaki dan po kompanijskom dress codu i da postuju neki propisani bonton, mnogo skloniji ekstremnim izlivima "strasti"....ali sa druge strane, to su ljudi (posebno zene) koje ne znaju sta da prichaju osim o poslu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bal, balt, baltazar :]

kako si to primetio .. u kepasa dok si vodio neku izlishenu prichu o tome kako sprechiti veneciju da potone ? :))

nema to toliko veze sa tim kako si obuchen (mada normalno da svako bolje izgleda kad je sredjen), nego vishe sa pokushajem da se razbije monotonija :]

@topic

samo da se sredim i odoh do grada ou yea!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

bal, balt, baltazar :]

kako si to primetio .. u kepasa dok si vodio neku izlishenu prichu o tome kako sprechiti veneciju da potone ? :))

nema to toliko veze sa tim kako si obuchen (mada normalno da svako bolje izgleda kad je sredjen), nego vishe sa pokushajem da se razbije monotonija :]

qe passa je sooo 2006... sada mi vishe prija Absinth ili Santiago. I ti bolje cuti, shatro urban lik a ovamo lik koji ne zna gde je Dorijan u Strahinjica...pa to je kao da ne znash gde je terazijska cesma.

I nisam rekao da je vezan samo sa nachinom oblachenja, nego i sa rigidnom strukturom (hijerarhijom) unutar firme i ponasanja na poslu gde ti je sve regulisano i nema slobode.

I da, ovo za veneciju i za prichu koja sigurno stoji iza, ti pamtim. A sada idem nesto da crtkam i cesem umetnicka muda...jebiga sta cu, life sucks B)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ne tripuj se bzvz, iako ovde sve seva od nekih pokushaja da se uvedu ta "zapadna" kultura unutar firme i kod, daleko smo mi od toga (najvishe u drzhavnim firmama). mislim shta da ti pricham kad sam pre neki dan u poshti video zaposlenu koja gore ima koshulju i kao neku maramu, a dole pizhamu .. ono katastrofa.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa da, to (dress code&bonton) je dosta retko josh (u drzavnim firmama to se nece desiti dok smo mi zivi) ali imash i primer one priche koju sam ti rekao josh odavno o jednoj banci kod nas,zaboravio sam kojoj, mozda Societe ali mozda, "stranoj" naravno, gde je mladi lik (nashe godiste otprilike, dakle tek sa faksa i na pocetku karijere) dobio od sefa kaznu u visini 20% plate jer se usudio da na posao dodje sa belom kosuljom, koju samo upper management moze sebi da dozvoli

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa da, to (dress code&bonton) je dosta retko josh (u drzavnim firmama to se nece desiti dok smo mi zivi) ali imash i primer one priche koju sam ti rekao josh odavno o jednoj banci kod nas,zaboravio sam kojoj, mozda Societe ali mozda, "stranoj" naravno, gde je mladi lik (nashe godiste otprilike, dakle tek sa faksa i na pocetku karijere) dobio od sefa kaznu u visini 20% plate jer se usudio da na posao dodje sa belom kosuljom, koju samo upper management moze sebi da dozvoli

pa ako je retko, shta kakish onda ? pogotvo shto nashe drushtvo, mentalitet nije pogodan za primenu takvih hladnih/suvih pravila.

nisi mi prichao, a i zvuchi kao urbana legenda (ako je societe mogu i da proverim). uostalom chista bela koshulja je soo outdated i sranje.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ja sam čuo da postoji sličan trip sa bojom odela u delti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa ako je retko, shta kakish onda ? pogotvo shto nashe drushtvo, mentalitet nije pogodan za primenu takvih hladnih/suvih pravila.

nisi mi prichao, a i zvuchi kao urbana legenda (ako je societe mogu i da proverim). uostalom chista bela koshulja je soo outdated i sranje.

mozda je urbana legenda, ali ne bih se kladio na to. A pricao sam ti je barem dva puta na moru kada smo pricali o ovoj tvojoj shljaci, odnosno praksi

kod nas je taj dress code, za sada, vishe nachin da ti se shef izdrka kada mu dodje zuta minuta. Vishe se oblachish po propisu iz straha od "garniture" nego sto se to radi iz shvatanja da se dress kodom, ma sta ljudi mislili, podsvesno formira slika o brendu u glavi korisnika

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

I stand firm for a soil

I lick a rock off foil

So reduce me, seduce me,

Dress me up in stüssy.

Hell is round the corner where I shelter.

Isms and schisms, were living on a skelter

If you believe Ill deceive common sense says you are thief

Let me take you down the corridors of my life.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...