Jump to content

Serbian Guild


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno je ideja dobra , samo zasto serbian only? Mislim da je zdravo imati strance u guildu.Meni u Enigmi nije nista smetalo sto smo bili jedno vreme sa spancima. TT necu da komentarisem jer neznam sta je dalje bilo, igrao sam tamo samo par nedelja pa sam skroz prestao druida. Iako vec dugo nisam na Frostmanu transferovao bih tamo ponovo bez problema. Evo sad gledam Manveove screenove , i secam se kolko smo se zezali tada. Videti ponovo Stevana kako peva ceo grandov repertoar na raid chatu, to bi bilo priceless hehe. Neznam ko jos igra na frostmane, al kad bi se skupilo barem 30% ljudi iz Enigme bilo bi lepo.

Serbian zbog lakse komunikacije na ventrilo. Drugo je kad ti imas guild gde ima grka, litvanaca, rumuna, srba, italijana, pricas jebani engleski razume te njih 5 ostalih 20 ne zna sta si rekao. Enigma je bila ok, samo sto mene ne interesuje da pravim internacionalan guild. TT je bio ok i jedno od najjacih zezanja ikada koje sam imao u WoW-u. Za to pevanej :) to radim i dan danas, ne znam ni sam sto, ali nekako me drzim 100% aktivnim u raidu, inace bi sigurno palio afk, a i jednostavno volim da kucam non stop. tih 30% ljudi sto ti kazes ostalo je samo daj boze 5-10%.

Ne dajte ženama u guild :)

Dajemo samo mora da se vidi kakva je ;) Mislim kao osoba

Manite se trolovanja na ovom topicu / postu. Napisti neku ideju ili nesto pametno, postavite pitanje na koj cete dobiti odgovor.

Primer jednog bezvrednog posta na ovom topicu: "Sta god radili, nemojte da pravite ally na frostmane-u."

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako ,ideja mi se svidja,igrao sam od MC-a u hc gildama i znam sta znaci raiding 6-7 dana nedeljno,mi smo trenutno krenuli alijansu na magtheridonu i planirali da napravimo hc guild u wotlk.

Mene zanima da ti dodjes do KGB-a da se mi lepo vidimo i upoznamo i uzivo da popricamo na tu temu,jer trenutno u ovom gildu koji smo napravili na magi garantujem 7-8 dedicated i hard core igraca svi sa ogromnim tbc i pre-tbc iskustvom,i bilo bi super da ova ideja proradi,jer kako i sam kazes mnogo je lakse komunicirati na srpskom,a ako bi se skupili pravi ljudi moglo bi da uspe.

Link to comment
Share on other sites

Fleee and shhooo to teh frostmane, na magteridonu nema mesta za alije.!!!!

Onaj mohi samo nocu ispuzi da bere cvetice kad posten hordaski svet spava.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

5. Guild ce biti srpske nacionalnosti,

6. Nece biti diskriminacije,

8. Nece biti retarda,

Ne sukobe se, nego nisu detaljnije objasnjene, sobzirom da sma ovo pisao u 11 uvece do 12 i nesto nisam stigao da sastavim TOS / EULA kako valja.

Srpska nacionalnost, znaci u prevodu svi koji su Srbi (neprskani) a zive u inostranstvu / Srbiji ce moci da applicatuju.

Nece biti diskriminacije. To znaci da ako si debeo mrsav ruzan mrzis albance hrvate i seres non stop o tome bice kikovan iz guilda zato sto ja to ne mogu da trpim, niti zelim da slusam takve nepotrebne stvari u guildu. Dal si crnac dal si belac, zut, srbin si pricas srpski jednak si kako ja gledam i kraj :) Tolko o diskriminaciji.

Nece biti retarda, ovo mozes reci da je diskriminacija, al meni nije poenta da u guildu imam 100 ljudi od kojih 10 zna da igra, a jedan debil da mi pravi 10 sati istu gresku ili nume da klikne na portal kod kalcegasa.

Ako ipak smatrate da je to diskriminacija smatrajte je tako, ne zanima me stojim pri tome da necu retarde u guildu koji neznaju da igrjau svoje klase. niti zna bosseve posle 10 sati vajpova sta radi. Meni je poenta da napravim jelda HC Guild....

Pazi ovako ,ideja mi se svidja,igrao sam od MC-a u hc gildama i znam sta znaci raiding 6-7 dana nedeljno,mi smo trenutno krenuli alijansu na magtheridonu i planirali da napravimo hc guild u wotlk.

Mene zanima da ti dodjes do KGB-a da se mi lepo vidimo i upoznamo i uzivo da popricamo na tu temu,jer trenutno u ovom gildu koji smo napravili na magi garantujem 7-8 dedicated i hard core igraca svi sa ogromnim tbc i pre-tbc iskustvom,i bilo bi super da ova ideja proradi,jer kako i sam kazes mnogo je lakse komunicirati na srpskom,a ako bi se skupili pravi ljudi moglo bi da uspe.

Moze slazem se da porazgovaramo, al imaj u vidu da nemam zelje da idem na Mag server, sad ne znam u kom ste vi fazonu. Ali jesam za ozbiljne razgovore po ovom pitanju. Nesto ne verujem da su tvoji ljudi u fazonu, mozda ti jesi :) Mozda cak i naravno proimenim misljenje o serveru i da bude taj vas, sve je deo dogovora i kolko je to ozbiljno i naravno ime guilda sam smislio, predpostavljam da ste i vi :) Ako mozemo da se dogovorimo lako cemo naci sredinu neku.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Moze slazem se da porazgovaramo, al imaj u vidu da nemam zelje da idem na Mag server, sad ne znam u kom ste vi fazonu. Ali jesam za ozbiljne razgovore po ovom pitanju. Nesto ne verujem da su tvoji ljudi u fazonu, mozda ti jesi :) Mozda cak i naravno proimenim misljenje o serveru i da bude taj vas, sve je deo dogovora i kolko je to ozbiljno i naravno ime guilda sam smislio, predpostavljam da ste i vi :) Ako mozemo da se dogovorimo lako cemo naci sredinu neku.

Nisam mislio da pravimo na magtheridon serveru,vec sam samo pomenuo da smo tamo i da smo alijansa,nikome od nas ne bi predstavljao problem da se transferujemo ako bi se dogovorili oko svega naravno,jedini uslov bi bio da je Battle grp dobar.

Sto se mene tice mozemo da se zovemo kako god,dokle god se raiduje,ajde ti reci kad si slobodan i kad mozes da svratis do kgb-a pa da pricamo na ovu temu.

Link to comment
Share on other sites

Ne dolazite na frostmane za dobrobit svakoga. A ti stevo ako ti se igra ma fmaneu dodji i igraj u relevation ili revelation, kakogod, sa galeriusom i ostalom ekipicom i bice ti bolje nego da pravis novi guild na istom. Nemam nista protiv ovakve akcije wotlk srpskog guilda i to, ali ta akcija prosto nece raditi na frostmane-u na ally strani.

Zasto ?

Zato sto nece i ...

...

... itd ...

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

stevo, sta mislis koliko ce vremena trebati dok ti ne dosadi da se jebes oko svega toga? Jakom gildu je potrebno barem 5 stabilnih odgovornih ljudi, ako se sve osloni na tebe ima da prsnes kao zadusna oblanda. Onda moras uzeti u obzir da nemanje stranaca dosta otezava vodjenje gilda, sam znas zasto. Mozda da bindujes gkick za neko dugme i toleranciju izbacis iz recnika ako zelis da ovako nesto prodje.

naravno, zelim ti uspeh i samo napred

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

stevo, sta mislis koliko ce vremena trebati dok ti ne dosadi da se jebes oko svega toga? Jakom gildu je potrebno barem 5 stabilnih odgovornih ljudi, ako se sve osloni na tebe ima da prsnes kao zadusna oblanda. Onda moras uzeti u obzir da nemanje stranaca dosta otezava vodjenje gilda, sam znas zasto. Mozda da bindujes gkick za neko dugme i toleranciju izbacis iz recnika ako zelis da ovako nesto prodje.

naravno, zelim ti uspeh i samo napred

Naravno da to nije istina,jer ako se skupi dobra ekipa ljudi,koji su iskusni raideri(a pritom nisu asocijalni debili koji ne znaju da sklope jednu recenicu a da ne isprozivaju nekog) moze sve da uspe i to extra....

Sto se tice dobro BG-a,ja npr volim da igram i arenu i pve,i smorio bih se da igram samo jedno bez drugog.

Link to comment
Share on other sites

tevo, sta mislis koliko ce vremena trebati dok ti ne dosadi da se jebes oko svega toga? Jakom gildu je potrebno barem 5 stabilnih odgovornih ljudi, ako se sve osloni na tebe ima da prsnes kao zadusna oblanda. Onda moras uzeti u obzir da nemanje stranaca dosta otezava vodjenje gilda, sam znas zasto. Mozda da bindujes gkick za neko dugme i toleranciju izbacis iz recnika ako zelis da ovako nesto prodje.

naravno, zelim ti uspeh i samo napred

Immz dok sam kenjao u WC-u i mislio o ovom guildu razmisljao sam o tebi i kako bi mi ti tankovo :( sad mi dodje da sva ona govna pojedem :((((

Sprdam se naravno :) hvala za zelje, ali nece niko trebati da se osloni na mene. Necu ni da dozvolim da im ja budem Tata ili Mama u guildu.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...