Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najveci problem liverpula je taj sto ima previse igraca slicnog kvaliteta.

i sam taj sistem rotacije SVIH igraca im ne odgovara. jednostavno, moras imati kostur tima, ne mozes se oslanjati na jednog igraca (stivija).

sto se niklasa tice, on ce igrati dok je adebajor povredjen, posto arsen forsira igru sa tim jednim sidrasem i brzim krilima.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam o cemu vi pricate, Stankovic je sinoc igrao zadnjeg veznog samo poslednjih 20ak minuta od trenutka one dvostruke izmene, inace je bio iza Ibrahimovica i adriana, a to sto se nije video, njeova je krivica - uvek kad igra tu poziciju, on bezi od lopte, umesto da se kao Ibra vraca po nju i tako to :) nije on igrac za tu poziciju, sto kaze Hrvatski komentator "Inter nema klasu na sredini terena", nema kreativca tipa Kake, i to ih jebe jako, i uvek se smorim kad pomislim kako bi igrao Ibra da ima nekog zidana iza sebe, a ovako trune i mrtvom interu.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam o cemu vi pricate, Stankovic je sinoc igrao zadnjeg veznog samo poslednjih 20ak minuta od trenutka one dvostruke izmene, inace je bio iza Ibrahimovica i adriana, a to sto se nije video, njeova je krivica - uvek kad igra tu poziciju, on bezi od lopte, umesto da se kao Ibra vraca po nju i tako to :) nije on igrac za tu poziciju, sto kaze Hrvatski komentator "Inter nema klasu na sredini terena", nema kreativca tipa Kake, i to ih jebe jako, i uvek se smorim kad pomislim kako bi igrao Ibra da ima nekog zidana iza sebe, a ovako trune i mrtvom interu.

upravo.

ali ne slazem se za to da stankovic nije igrac za tu poziciju.

upravo na toj pozciji igra najbolju sezonu u interu. ali, ne kazem da je on upravo taj kreativac koji je potreban ekipi, vise je radilica, ali ne i destruktor igre protivnika. nesto izmedju :)))

Link to comment
Share on other sites

Mancester je postao masina koja melje i u kojoj igraci kao sto su park,kerik,fletcher,oshej igraju mnogo bolje nego sto bi igrali u bilo kom drugom klubu.Ferguson je napravio tim u koji svako ko udje poboljsa svoju igru i igru tima...al jbg,za to su potrebne i pare.Berbatov je skupo kostao a npr Venger nije mogao dozivotno da kupuje jeftine crnce i da od njih pravi megazvezde.Jos jedan kvalitet Mancestera koji su dobili ove sezone je taj da Ronaldo vise nije igrac oko koga se sve vrti nego samo deo masine :).Kakav crni liverpul...jedino Hidink moze da pomrsi racune Fergusonu i to sledece sezone i to ako bude bolji nego sto je Murinjo bio.Sto se tice lige sampiona mislim da jedino barselona moze da uradi nesto protiv manutda jer realno imaju najjacu sredinu terena na planeti...i mozda chelzi ako se napale anelka i kompanija ;))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

barselona ako bude igrala kao sinoc nece daleko dogurati..

slazem se sa vecinom stvari koje su ovde zakljucene, ali osnov je da je stankovic juce trebao da igra PREDNJEG veznog..znaci da presinguje njihove kreatore igre i da ih smara, i jos plus da organizuje neke napade nekom dobrom loptom napred, znaci da pripomaze napadu..prvi deo zadatka je ispunio, drugi nije..i tako je uvek..on nije diego, niti zidan, on cak uopste nikad nije ni umeo da igra tu 10ku..on samo puno trci i trudi se..ali ne moye time nadoknaditi svoje osnovno neznanje u kreaciji ofanzive..e sad murinjo je cak i u onom portu imao deka, u celziju je imao dosta takvih, a u interu je na pocetku sezone kad je mogao da kupi upravo tu 10ku koja fali, tog poluspica koji samo treba ibri da doda kad treba, on je kupio kvarezmu za koga sam ja mogo da mu kazem da nece znati nista osim da centrira spoljnom, mansinija koji je zaboravio sve o fudbalu, i muntarija od koga je ocekivao da je upravo TAJ crnac..koji osim riljanja i tuche ima i malo mozga..ako je ponekad delovalo da tu i ima nekog osnova, sinoc se videlo da je on ipak standardan crnac i da se Jay Jay Okocha ne radja tako cesto

dakle on sad pokusava da primeni koncepciju igre koja je neizvodljiva sa ovom postavom..jedino mozda da je imao malo veca muda (posto ne igra vidara) je mogao od starta da pusti balotelija ili kruza mesto stankovica, a muju licno da prebaci na tu desetku i poveri mu potpunu slobodu u kreiranju zavrsnice napada..da razigrava ostale ili sam zavrsava akcije, ionako zavise od njega potpuno..tu bi sigurno pao neki go, al ne znam da li bi se primio..

u revansu mu se svakako crno pise, osim ako ne pokusa sa dedom na toj ideja-poziciji..drugi sraf na koji se uzdao - maikon - lepo je gruja reko, on i evra su se anulirali, tako da od njega dzaba..ne ostaje puno prostora za stvaranje sanse za gol..jos ce ispred njih da stoji nadrkani vidic koji ce jednog od muje i adrijana da stavi u zadnji dzep..

I jebote ko je onaj Hulk u portu, lik sabija, samo je malo sebican, ali sve zna!

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Meni je bila do jaja tekma, samo kad ga je Jusa zabio :) Ma realno obe tekme su vise nadmudrivanje menadzera nego igraca.Na enfildu kapiram da ih Pool gazi, samo se nadam da Torres nije povredjen (opet)...A nesto mi se mota po glavi, Atletiko trazi trenera, hoce da dovede (vrati) Alonsa,Reinu i Torresa.Sumnjivo.Steta ce biti za pool jer kapiram da ih Rafa i vadi sa tim taktikama jer tim kao tim, imaju malo jaci od proseka.Plus im treba stoper 1 dobar kad ode Ager slepac jer Skrtel igra promenljvio a Karager legenda ne moze sam.A priblizava se anelki na listi strelaca, samo sto ne daje golove kome treba da da.Plus ne kapiram vlasnike poola koji nece da daju jebene pare za nekog pristojnog igraca a povrh svega se stekaju za novi ugovor Benitezu..Treba da ih kupe arapi :)

Gotivio bi da pool uzme LS, mada su pali u formi malo ali znaju kako se to radi, ako oni ne, bilo ko sem uniteda raspalog....

~~

Link to comment
Share on other sites

zerokse, mnogo si se nalupetao gore. Utakmica je bila mnogo dosadna, više je smrdljivi Mančester zaslužio da da gol u utorak nego mi juče, ali se tako pogodilo. Benitez je izveo jedinog špica u 65-om minutu, o čemu dalje da pričamo. Ovo može da prođe u kup utakmicama, al u ligi ne. Svejedno, odličan rezultat naravno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mančester redovno kenja godinama, o tome nećemo da pričamo :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zerokse, mnogo si se nalupetao gore. Utakmica je bila mnogo dosadna, više je smrdljivi Mančester zaslužio da da gol u utorak nego mi juče, ali se tako pogodilo. Benitez je izveo jedinog špica u 65-om minutu, o čemu dalje da pričamo. Ovo može da prođe u kup utakmicama, al u ligi ne. Svejedno, odličan rezultat naravno

meni je bila do jaja tekma, ne znam sta ti sad ocekujes, previse otvorenu tekmu sa 150 kontri po poluvremenu...kao da se nije ocekivalo da pool ide na 0:0, a Tores se povredio pa je izasao opet za spica Babela.

~~

Link to comment
Share on other sites

meni je bila do jaja tekma, ne znam sta ti sad ocekujes, previse otvorenu tekmu sa 150 kontri po poluvremenu...kao da se nije ocekivalo da pool ide na 0:0, a Tores se povredio pa je izasao opet za spica Babela.

nisam očekivao to naravno, još sam i igrao sa drugarom od 0-2 na tiketu, nego samo kažem da je tekma smor, i da niko živ ne voli da gleda onakav fudbal

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Plus ne kapiram vlasnike poola koji nece da daju jebene pare za nekog pristojnog igraca

cekaj cekaj, polako..nije da ih branim..ali pre 2 godine su mu dali dosta novca i kupio je toresa, babela i benajuna..znaci sasvim lep budzet koji premasuje 50m..

ove godine je rafa sam poludeo i zazeleo mrtvog kina koji je skup, rijeru koji nije los ali je 14m za njega sigurno mnogo (plus sto ga vec vidim kako ga prodaju sledece ili max one tamo sezone, kao fazon luisa garsiju) i Andreu Dosenu (?!?)..+ Ngog koji jos ne znamo kakav ce biti.. znaci imao je lovu ali je nije bas pametno iskoristio..

A i da je imao jos vise, znamo koga bi doveo - Gereta Berija..pa ti mi reci da si vlasnik ili navijac poola dal bi mu dao jos 24 miliona evra kolko je vila trazila za jednog onako (svakako ne predobrog) igraca..inace licno mislim da je cavi alonso za berija izmislio fudbal..

nije sve uvek u parama nego i u sposobnosti da se te pare iskoriste..dobar je rafa takticar i sve to, al ne zna bas cesto da kupi igraca kakvog valja..

Link to comment
Share on other sites

Nije Benitez zeleo Kina vec Peri! Danas je Peri rekao da ide na kraju sezone, a Rafa se odmah izjasnio da ostaje, bas zbog toga i nije zeleo da produzi ugovor zato sto je Peri dovodio kog je hteo, a Rafu niko nije pitao da li zeli te igrace...

A o budzetu ne treba ni pricati...

znas zasto je doveo Dossenu, Rieru i Ngoga ?

Zato sto je imao budzet od 20 Miliona, a za te pare je trebao da nabavi krilo, beka i rezervnog spica, koji bi mu pomogli da osvoji titulu...

A Manchester na klupi ima Rooney-a od ko zna koliko i Teveza od 30 milki , Nanija od 20...

I ne mozes da kazes da ima para a lose ih trosi kada uopste nije tako.u jednoj sezoni je imao para i idalje se vidi uspeh ( Torres, Benayoun, Babel )

Sve u svemu, sa parama kojima bi realno trebao da bude 4-5 na tabeli, Rafa je drugi, i za to mu svaka cast !

+ uspesi u LS poslednjih 4 godina

Edited by ArktickiMajmun
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...