Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smrdnjivi govnjavi liverpul

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Anorthosis 3-3 Internazionale

Barcelona 1-1 Basel

CFR Cluj 1-2 Bordeaux

Liverpool 1-1 Atlético

Marseille 3-0 PSV

Roma 3-1 Chelsea

Sporting 1-0 Shakhtar

Bremen 0-3 Panathinaikos

vidim ja da ce ovde biti zanimljivo :))

definitivno je sramota to sto je svirano u sudijskoj nadoknadi, sramota je i to sta sve NIJE svirano na utakmici, ali po meni, mozda i realnih 1-1. pul je imao vise od igre, ali sta da se radi, mozda bi ipak bilo zasluzeno da je a.madrid uzeo sva tri boda.

ali OMFG za pobedu PAO-a u bremenu, kao i remi intera na kipru!!!

je bo te!!

po meni ocekivana pobeda bordoa, kakav crni kluzh, kakvi crni rumunji...

kiks LOL barse kod kuce protiv bazela :D :D :D ko ih jebe kada im krkic igra prvu postavu :)

iznenadjenje, po meni, je i pobeda premrtve rome..

Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim da sam se ikada iznervirao ovako zbog lige shampiona ... + dosta sam gotivio Atletico dok je bio Torres...

Sudiji se vidi u licu da je govno od coveka,stvarno sto kaze komentator "nadam se da ovaj sudija vise nece suditi utakmice lige shampiona"

edit: e i da,gerrard nije trebao onako da proslavlja gol da je fer igrac...

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

manje vise najjaci sastav.Karvaljo je doduse povredjen,Drogba je usao u drugom poluvremenu(ali ionako igra ko kurac,Anjelka je hiljadu puta korisniji ove godine).Mirko odigrao utakmicu zivota :))

A sto se tiche Liverpula sta reci.Smrdljivi smrdljivci,od onog Babelovog penala ja ne mogu da ih smislim.Jos ovoliki nalet usera ove godine i par retarda koji navijaju za njih + najodvratniji fudbaler na svetu koji je veci neznanac od Inzagija,a bas me chudi kako to niko da spomene Dirk Kujt,me teraju da prosto ne mogu da ih gledam.Jebote dva penala ne svira za atl.madrid,a tragikomican penal pokloni,i jos iskartonira igrace atl.madrida.Popizdeo sam jebote.

A i Anortozis je zasluzio pobedu,Materacijev gol je cist faul,a Interova odbrana se tako jako raspada da prosto nemam rechi.Drago mi je sto Murinjo nema nikakve rezultate,jedino ga vadi sto je calcio sam po sebi jadan,a i grupa u LS takodje.Jedva cekam da naleti na ozbiljniju ekipu koja ce da ih preslisha :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nije bio penal, mada će arctic garant da kaže drugačije [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

arctic, ajde sad iskreno, jel ti stvarno tvrdis da je ono bio penal, ili ti je mozak ispran, jebao vas lpool, mrzim ga vise nego juventus....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

lol

nije tako :)

ljudi su krenuli da ih hejtuju kad su poceli da se provlace ko niko

a kad ti se tako provlache man utd i chelzi, onda je vrh :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...