Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

Anorthosis - Panathinaikos 3-1

Atlético - Marseille 2-1

Bordeaux - Roma 1-3

CFR - Chelsea 0-0

Internazionale - Bremen 1-1

Liverpool - PSV 3-1

Shakhtar - Barcelona 1-2

Sporting - Basel 2-0

A NO RTO ZIS!!!! ahahaha jebote, jos ce proci degeni grupu, eeej EEEEJ! ANORTOZIS!!!!

a sta da se kaze za remi kluzha KLUZHA i celzija?! prosto ne mogu da verujem...

i presmrdljiva barselona koja u devedesetdesetom minutu daje gol za pobedu, lionele lionele ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na stranu sto me celzi zakopao,i sto je barsa kiksnula(ocekivano),ali ako je neko sumnjao u trijumf Kiprana,taj je lud,znaci Mendzi,LUD SI BRATE :))

Jedina ekipa od ovih autsajdera za koju sam mislio da ce nesto uraditi.A to sto su ovi ostali isto podivljali,to je za rubriku ne verovati :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote sad sam video da su pobedili:))))))

Neverovatno.Ja izasao iz kladze kad se zavrsio celzi,a kad su rekli traljav gol Mesija,mislio sam na prvi gol :))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ono je stvarno strashno. Prvo ne svira penal, onda igraci S izbace loptu u aut jer je ovaj lik lezao, i barsa izvede taj aut i dok su ovi trazili da im barsa vrati loptu oni neshto izmuljali i neki centarshut gde golmanu lopta prodje kroz ruke i padne mesiju na nogu. I onda onaj mrtvi gol u zaostavnom vremenu, uzas.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

moglo bi..

inter je opet bio paklen..u pp sam mislio da ce biti 3,4-0 a posle su prestali da igraju na jedno 20 min..onaj shut maikona na kraju bi bio jedan od najlepsih golova koje sam video u zadnje vreme

a chak je i robi kin uspeo da postigne pogodak:)

i da ne zaboravim da pomenem nesretno jadnu barsu..onaj prvi go..treba da se stide

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Villarreal 6-3 AaB

Man. United 3-0 Celtic

Bayern 3-0 Fiorentina

Steaua 3-5 Lyon

Fenerbahçe 2-5 Arsenal

Porto 0-1 Dynamo Kyiv

Zenit 1-1 BATE

Juventus 2-1 Real Madrid

je bo te koliko golova :))))

ja ne znam da li je ikada postignuto ovoliko golova u jednom danu lsh-a!

sve u svemu, ocekivani rezultati, mislim na krajnji ishod, jedino eto sto je zenit prodao kao favorit izraziti.

preokreta koliko ocete, jedva cekam pregled!!!

Link to comment
Share on other sites

evo gledao i ja sad pregled...

Arsenal mnogo dobro igrao...Fiorentina propustila dosta sansi,skroz nerealan rezultat.BATE je ima toliko srece,ono stvarno nije bilo normalno...a highlihgt je bio kad je Arshavin pogodio onog svog lika,a bio bi cist gol :))).Dinamo lepo odigrao.Lyon gubio 2-0,i 3-2,ali ovi rumuni su rupetine...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa posle prvog dana, niko nije ni ocekivao nista od drugog :)))

Bordeaux 1-0 CFR Cluj

Chelsea 1-0 Roma

Internazionale 1-0 Anorthosis

Panathinaikos 2-2 Bremen

Shakhtar 0-1 Sporting

Basel 0-5 Barcelona

Atlético 1-1 Liverpool

PSV 2-0 Marseille

nisam gledao pregled, zakunto sam, tako da nema svrhe nesto komentarisati.

jedino eto, na prvi pogled, iznenadio me je poraz shahtjora, ocekivao sam pobedu domacina, kao i x psv-marsej. nikako mi tu nije bio kec, posto se psv ra spa da :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...