Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a peja je uvek u pravu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kao shto vec rekoh, MU dobija. Ko se seca proshle godine MU vs Barsa zna kako ce messi biti cuvan, a neshto ne vidim Gvardiolu da ce da smislu nekakvo iznenadjenja za Fergusona. Evra ce uz pomoc drugih igraca lako zatvoriti mesija, kao i proshli put. Mislim da se podcenjuje Evrina brzina.

Ipak to je finale, a u finalu je sve moguce. Mozda Puyol odlepi i predje ceo tim i da dva gola!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ali takav nacin cuvanje otvorio mesta za ostale igrace, da su sutirali cesce iz daljine a da nisu hteli da se usetaju u gol, mozda bi odavno zgazili celsi, samo je Inijesta imao 3,4 puta otvorenu prangiju ali kao asistira Eto-u :)

~~

Link to comment
Share on other sites

koma, dobićeš odmor ako ovako nastaviš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

propustio sam internet 2 dana a samim tim i jednu divnu atmosferu i raspravu za koju sam znao da ce biti zanimljiva..:)

elem..norvezanin kad je otiso kuci i odgledo snimak verovatno je i njemu bilo jasno da sve sto treba da uradi je

/0\

sto je napravio sranje..i da kuka zato sto nikada vise nece suditi nijednu ozbiljnu tekmu..2 penala bez rasprave i jos 2 o kojima se moglo raspravljati..barsa u 2 tekme jednu sansu, celzi bar 5 jakih..zvuci grubo ali terijeva recenica `sudija nam nije dao finale` ima svoj smisao

ali jebiga desava se..ono sto je ipak najbolnije je da ko ne plati na stamford mostu morace na rimskoj cupriji:)

mrsko mi je ali kvotovacu sam sebe:))

SAF: ne,ne..ne mogu opet da se smaram s nemcima..dajte stavite tamo taj nesretni viljareal i arsenal naprimer..oni su neiskusni a i krljaju se tamo i za 4 mesto, nece imati snage..a opet nece izgledati toliko namesteno..

MP: U redu gospodine, nema nikakvh problema. Ja cu sve to da sredim..malo cu i po novinama da pustim pricu kako je porto opasan, nepredvidiv i sve to..

A ovaj drugi deo zreba? jel mozda za to imate neki predlog?

SAF: Ma Kako god.. svi su jaki,izmorice jedni druge do finala, podobijace zute kartone, mozda se taman lepo i povredi neki bitan igrac..samo vi moj deo zreba ovako napisite a oni nek se izvlace pa kako im ispadne..

MP: Odlicno, sir..sve smo se dogovorili..Vi samo prenesite Malkolmu da uplati onu trecu ratu i mi se vidimo sutra u Nionu..Izgledajte malo iznenadjeno, hahaha..Au revoir

dani alves, abidal, markes..ful odbrana nedostupna..sto znaci da kristijano igra protiv silvinja sedog od stotinu ljeta a pujol prinudno na desnog beka..sto nije da mu odgovara..jaja opet stopera..pakao

a kod mancestera - flecher..hahahah

sta jos reci..mancester ima sve preduslove da ih izgazi..ferguson je gledao pazljivo ovaj dvomech i znace kako da ubije igru barse..i da pretvara surovu odbranu u surovi napad kao celzi..

ma koliko se mi smorili sto je to opet dosadni MU ovaj koma ce slaviti 27og..i zapaliti arilje

p.s. i ja bi drogbi jebo mamu..stopostotna na noukampu, stopostotna sad..jebo mu pas mater

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

propustio sam internet 2 dana a samim tim i jednu divnu atmosferu i raspravu za koju sam znao da ce biti zanimljiva..:)

elem..norvezanin kad je otiso kuci i odgledo snimak verovatno je i njemu bilo jasno da sve sto treba da uradi je

/0\

sto je napravio sranje..i da kuka zato sto nikada vise nece suditi nijednu ozbiljnu tekmu..2 penala bez rasprave i jos 2 o kojima se moglo raspravljati..barsa u 2 tekme jednu sansu, celzi bar 5 jakih..zvuci grubo ali terijeva recenica `sudija nam nije dao finale` ima svoj smisao

ali jebiga desava se..ono sto je ipak najbolnije je da ko ne plati na stamford mostu morace na rimskoj cupriji:)

mrsko mi je ali kvotovacu sam sebe:))

dani alves, abidal, markes..ful odbrana nedostupna..sto znaci da kristijano igra protiv silvinja sedog od stotinu ljeta a pujol prinudno na desnog beka..sto nije da mu odgovara..jaja opet stopera..pakao

a kod mancestera - flecher..hahahah

sta jos reci..mancester ima sve preduslove da ih izgazi..ferguson je gledao pazljivo ovaj dvomech i znace kako da ubije igru barse..i da pretvara surovu odbranu u surovi napad kao celzi..

ma koliko se mi smorili sto je to opet dosadni MU ovaj koma ce slaviti 27og..i zapaliti arilje

p.s. i ja bi drogbi jebo mamu..stopostotna na noukampu, stopostotna sad..jebo mu pas mater

[roflmao]

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

taj fazon,opet ce seljachina iz Arilja da nam pisha u facu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pool-ham 3:0 - 2 komada steven bog i 1 babel, ceka se posrtanje raspalog uniteda

Ono je bio uzasan fudbal protiv celzija, tj. svakakav, samo ne lep. A celzi je, sa druge strane, igrao lep fudbal.

jel pricamo o istom sportu ovde?

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...