Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije losh Guardiola uopste.Covek je napravio tim koji pravi najvise stopostotnih sansi u istoriji fudbala.I za to mu treba skinuti kapu.

cekaj stani, reci mi da se salis??

pa ti i ja bi sa ovim timom barse pravili dar mar, mislim, ti na poziciji asistenta, ja na mestu trenera, svakako :)

ljudi da postave mog dedu za trenera dosli bi do ovde, dokle su stigli.

samo im kazes, 'igrajte se' i gg

Link to comment
Share on other sites

cekaj stani, reci mi da se salis??

pa ti i ja bi sa ovim timom barse pravili dar mar, mislim, ti na poziciji asistenta, ja na mestu trenera, svakako :)

ljudi da postave mog dedu za trenera dosli bi do ovde, dokle su stigli.

samo im kazes, 'igrajte se' i gg

e pa nije bas tako ...sto onda prosle godine barsa nije nista uradila ?:D a bio je i ronaldinjo tu ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Rajkard je uzeo ligu sampiona,prestanite da kenjate molim vas.A i koliko god mi pricali,isti taj Rajkard je drzao na klupi Ronaldinja.A i koliko god dalje pricali,Rajkard jeste retard,sad za vikend kad bude bio el klasiko,videcemo da li je Gvardiola dobar trener.I tachka :)

Drugo,sto se tiche tekme,smorio sam se ko bulja,Wenger je ocigledno pokusao da odigra isto ko Celzi,samo je zaboravio da ima Silvestrea i Gibsa u odbrani i da Diaby i Song <<<<<< Essien i Mikel.Bolje da je udario prsa u prsa,pa nek smo i popusili 4:1,ovako znam da ce biti mozda 1:0 u Londonu,i dace ga Mancester vec nekako i onda kuracccc.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jeste da mrzim Manchester iz dna duše, al trebalo je da bude 3-0 minimum za tu bagru

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Rajkard je uzeo ligu sampiona,prestanite da kenjate molim vas.A i koliko god mi pricali,isti taj Rajkard je drzao na klupi Ronaldinja.A i koliko god dalje pricali,Rajkard jeste retard,sad za vikend kad bude bio el klasiko,videcemo da li je Gvardiola dobar trener.I tachka :)

pa to pokusavam da ti kazem, necemo videti :)

stvarno nije tesko praviti dobre rezultate sa onakvim pojedincima, osim ako nisi totalno retardiran

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

od svih klubova najvise mrzim man utd , i jesam navijao da Arsenal prodje, ali kako su igrali trebali su da izgube 3.4:0.Almunia je skinuo 3 cista gola, plus tolika nekreativnost u napadu da nisam verovao.Jeste da je united krajem 1 poluvremena "parkirao bus" jer su se branili sa 9 igraca, ali opet je isla lopta u krug do iznemoglosti i na kraju nista pametno.

A sto se tice Gvardiole, dobar je trener ocigledno.Nije Barsa toliko nadmocniji tim da dobija Lyon 5:2,Bayern 4:0,da gazi u Primeri sa 4-6:0 ako im je trener los...U revansu ce Celsi MORATI da se otvori a to znaci da Barsa ima sanse da da gol.Dosta im je 1 pa da se igraju :) Ali ako bude par prekida...bice zajebano.

~~

Link to comment
Share on other sites

vujadin boskov nam je objasnio neke stvari..:)

cudno se arsenal postavio sinoc..nasri je gurnut iza da uz fabregasa igra nekog kvazidrugog plejmejkera..jer je fabregas bio zatvoren..nesto mi se cini da se obojica nisu snasli u toj situaciji..volkot odsecen, ko da nije ni igrao a adebajor ne moze da se nosi sa onom dvojcom djavola..rvp ce dobro doci u revansu..da tu malo poveze stvari..ako budu odigrali kako znaju bice zanimljiv revans..1-0 nije nedostizno...po meni gibs je bio iznenadjujuce dobar..:)

sto se tice gvardiole - kakav crni gvardiola kakvi bakraci..uzeo je tim u najboljem mogucem momentu - anri se priviko, eto sipa golove i ne povredjuje se, inijesta sazreo, mesi igra sezonu zivota, dani alves sabija..mislim kako da ne pobedi protivnike u spaniji sa po 4,5-0..jebes ti to treniranje i kurcenje s takvom ekipom..evo nek se sad pokaze kad je naiso na stenu..

a mislim da mu ni real nije u ovom momentu adekvatan protivnik jer ce na el klasiku igrati sa b timom i sa bednom odbranom..

to je isto kao sto se zoze kurci sad da je najjaci u italiji..pa kako da ne bude najjaci kad ima 10 robota najdiscplinovanijih u ligi i muju koji igra kao navijen..nije tesko pobediti u toj situaciji, jos plus kad su ti protivnici retardi poput karla `volim favalija` ancelotija i klaudija `ne znam nista` ranijerija

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se na ovom topiku prica o kompleksima.Ne razumem.Mozhe jedino o subjektivnosti i objektivnosti.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sta cenite veceraske???

meni je nekako blize da dobija arsenal, mozda cak i budu produzeci, a sta dalje, pojma nemam :)

iskreno, voleo bi arsenal da prodje...

e sada, koliko je to realno, pored ovako jakog i odlicno organizovanog mancestera, ne znam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...