Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

igrao sam fudbal, i imam nisko teziste, ali ne mozes da mi kazes da mesi koji ima 20 kilograma manje moze da odgurava rija i kerika i da mora vidic da pritrcava da pomogne.

reko si za gradjenje ja koji imam 90kg i 2m uvek imam problema kad mi dodje lik od 180 kako ja njega da gurnem telom !?!? da ga guram u glavu ha?!:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pogle ga ovaj dule, nema stida i srama, samo bi se uvalio nekome na gajbu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nemam ni ja ni stida ni srama, gde je to jagnje i domaca????

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ko je tebe zvao?

ja sam rekao gibanici, mendziju i cini mi se starbaku da mogu da me popisaju ako mancester izgubi

dule moze doci, jer je on specijalan slucaj (citaj rakijzder :d)

fala brate:)...ajde bre pustite coveka, vidite da nas lepo domacinski zove na pecenje i rakiju, greota da to propadne zbog neke glupe opklade:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

realno bi bilo da se ovaj ili naredni vikend provede u osuncanom arilju..

i ja cu zaobici pisanje al samo ako je dobro jagnje!

@postavka igre

cekajte bre pa ovu postavku je ferguson igrao jos u polufinalu prosle god, isto protiv barse..cesto stavlja smekera na spica jer se runi bolje snalazi kad je malo iza nekog i kad moze da deli lopte i probija na snagu nekog beka..video sam mu tu taktiku dosta puta i uspevala je uglavnom al jbg ne moze uvek..

po meni najveca greska je bio Anderson..decko nije znao niti koja mu je pozicija niti sta treba da radi..jos plus on i gigs nekako ne mogu da igraju zajedno, dupliraju se i obojca oce da organizuju igru..trebao je da izbaci jednog od njih ili mozda i obojicu..a ostavi skolsa od starta i rizikuje sa tevezom kao dodatnim napadacem..

ovo sad moze zvucati smesno ali mislim da bi mu sigurno igrao flecer da je mogao..i to upravo mesto gigsa ili andersona, i onda bi mozda mogao malo vise disati na sredini..

al lako je nama sad ovde da palamudimo :)

a sad nastavimo o planovima za Arilje i pun autobus rura:)

Link to comment
Share on other sites

sta autobus, idemo grujinom strelom!!! :)))

mi mozemo ovde samo da seremo, sto i radimo, sto se taktike tice..

evo sta ja mislim o tome... ni ja apsoluitno ne kapiram matorog sta je hteo da uradi, posto mu je prosle sezone udarni tandem runi-tevez donosio bodove. realno se zajebao kada je doveo bugarsko momce za velike pare, lik jeste dobar, ali se nije uklopio u postavku igre sa runijem i ronaldom na krilima, tj ofanzivnim krilima. kasnije je u toku sezone dosta menjao, sto je i na kraju dovelo do toga da pule igra napadaca a lepi krilo...

jebiga, lako je sada reci da je matori pogresio, a sta bi bilo kad bi bilo bla bla bla.. ne zelim uopste da palamudim o tome :)

sve u svemu, ceka nas jedno divno popodne u suncanome arilju :))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...