Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

Eduardo i Volkot su bitni ko Torres i Gerrard, šta sve neću da čujem na ovom forumu [:D]

Dalje, si prešao možda usere Mančestera ove godine, i prošle i tako dalje? Mislim tom logikom ćemo svakome da nađemo po pet usera, cela ta priča koju gibanice forsiraš ovde od početka nove sezone je mnogo glupa. Kao user 1-1 sa Arsenalom, daj molim te. Nakon što je izašao Adebajor, Arsenal se nije video, sva sreća da su uzeli bod. Dalje uopšte neću ni da komentarišem..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je ostalo do kraja u borbi za titulu ...

United Fixtures

05 Apr Barclays Premier League Aston Villa H 16:00

11 Apr Barclays Premier League Sunderland A 15:00

22 Apr Barclays Premier League Portsmouth H 20:00

25 Apr Barclays Premier League Tottenham H 17:30

02 May Barclays Premier League Middlesbrough A 15:00

09 May Barclays Premier League Man City H 15:00

13 May Barclays Premier League Wigan A 20:00

16 May Barclays Premier League Arsenal H 15:00

24 May Barclays Premier League Hull City A 16:00

Liverpool Fixtures

04 Apr, 2009 A Fulham

11 Apr, 2009 H Blackburn Rovers

21 Apr, 2009 H Arsenal

25 Apr, 2009 A Hull City

02 May, 2009 H Newcastle United

09 May, 2009 A West Ham United

16 May, 2009 A West Brom

24 May, 2009 H Tottenham Hotspur

Edited by ArktickiMajmun
Link to comment
Share on other sites

Eduardo i Volkot su bitni ko Torres i Gerrard, šta sve neću da čujem na ovom forumu

a dobro, vidi ga sad..nisam poredio u tom fazonu, nego cisto da istaknem povrede..doduse sesk dodje arsenalu centralna figura

Dalje, si prešao možda usere Mančestera ove godine, i prošle i tako dalje?

nisam, jer nisamo o tome pricali, tj. nije to tema bila, sto ne znaci da se ne slazem s tim.. njih ume da sere dosta..samo ne toliko kao vas ove sezone [:D]

mislim oni su uvek igrali po tom ciganskom sistemu, daju go i ustekaju se..jer su mnogo jaki pozadi

i generalno nista ne forsiram ja, samo se decko isprdeo pa sam morao da obrazlozim svoje vidjenje situacije..i oduzmi tu tekmu s arsenalom nebitno, to sam napomenuo najvise zbog tog crvenog..

edit:

25 Apr Barclays Premier League Tottenham H 17:30

02 May Barclays Premier League Middlesbrough A 15:00

ovde se nazire neki kiks:)

midlzbro uvek kolje jake..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

wall of blah

Moram retji da si me juche fino oraspolozhio posle posla, i nadam se da tjesh danas nastaviti istim ritmom. :)

Jasno mi je da je rasprava ovde pomalo u domenu religijske... Kao shto je ljudima lakshe da za ono loshe shto im se deshava u zhivotu okrive vishu silu, tako si i ti konstruisao 'Vilu Userushu' koja eto pomazhe Liverpoolu, a netje nikako da stane na stranu malenog i nezashtitjenog Arsenala. Naravno, kada se neko bash toliko vezhe za fantaziju teshko je na njega uticati bilo kakvim chinjenicama, ali dobro... Iako si (kao i svaki navijach) neobjektivan i pomalo bezobrazan ('dechko'; 'isprdeo'), i lazhljiv ('i generalno nista ne forsiram ja' - pa ko vetj mesecima forsira potpuno glupu prichu o useru?!?!) chini mi se da ima nade za tebe, pa tju probati da ti pomognem. [8D]

Ja tju te opet pitati - shta je to toliko userski ako pobedjujesh nekoga preokretom ili u poslednjim trenucima utakmice?

Na kraju krajeva, kada bi ti pravio preokret? :)

Shta je toliko userski da protivnici dobijaju crvene kartone, ako krshe pravila igre?

Shto je user da Pogachica da autogol, a nije user kada ga da Carragher?

Zashto greshka Liverpulove odbrane nije user, a greshka Wiganove jeste? [:D]

O lichnom utisku o tome ko je bio bolji na kojoj utakmici netjemo prichati. Jasno je da si tek tu neobjektivan poshto te nervira Rafin pomalo ziherashki fudbal, a da se dojish na Arsenovo igranje lopte. Shto je ok, da se razumemo, i meni je Arsenal super kao ekipa koja se igra fudbala, ali treba im josh da rastu da pritom postanu i pobednici.

Da se manemo digresije - ili su sve useri, ili nishta nije. No, poshto vidim da je tebi tako lakshe, pravitjemo se da su sve useri i onda dolazimo do chiste matematike:

Od 18 pobeda, 5 je doshlo preokretom u poslednjim minutima. Od 2 poraza, 1 je doshao preokretom u poslednjim minutima.

Procentualno gledano, 50% nashih poraza je posledica userskog preokreta, a samo 27,7% pobeda je plod usera u nashu korist. [:D]

A shto se povreda tiche, ni tu nishta ne potenciram, samo sam izrazio zhaljenje shto El Nino nije igrao vishe od te kashichice minuta. Da mi je bash dosadno, mogao bih jednako da nabrajam povrede Aurelia, Aggera, Skrtela... koje su jednake ovim standardnim glupostima koje se svima deshavaju. Jedino shto prihvatam podjednako vazhnim za ekipu je Cesc (to donekle amortizuje Gerrard), i Drogba (ali je pitanje koliko on uopshte i zheli da igra). :)

Zheljno ischekujem tvoj novi nauchno podrzhani wall of blah. :D

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

ahahahah..

ajde zaobici cu..da bi stali..:)..a i mora da se radi stvarno

samo cu jednu recenicu podvuci gde se razmimoilazimo najvise

shta je to toliko userski ako pobedjujesh nekoga preokretom u poslednjim trenucima utakmice?

ono `ili` ti ne treba..[:D]

eto mozda sam lud, ali ja mislim da je to userski, jebiga tako sam uvek mislio..i smatrao da su ti golovi `na gurku` u `88, `90+ cista sreca i nista drugo..mozda gresim ali stojim pri tom stavu..i nevezano za bilo koji klub..ako tako dobija tekme ja cu reci da ih mnogo kenja..

ti mislis da to nema veze i jebiga..voleo bih da vidim da je `pool gubio ovih nekoliko tekmi na taj nacin da li bi rekao da vas prati `zla sreca` :)

p.s. svakako sam se trudio da budem sto objektivniji, jer ko sto vec rekoh, jebe mi se za liverpul..ako sam bezobrazan sto sam rekao `dechko` i `isprdeo` - ok, izvinjavam se, ali to je sve u zaru rasprave bez neke zelje da uperim nesto direktno protiv tebe..mislim, jel ja sad treba da se uvredim za wall of blah? :)

ajd ovo `lazljiv` necu da komentarisem, pretero si..

Link to comment
Share on other sites

Mrzi me da kvotiram svaku gibanicinu recenicu i odgovaram, fushi je sve lepo pojasno samo mi bode u oci kada je rekao da je Totenhem bio bolji celu tekmu...onu kada je liverpul prvi put izgubio ove sezone...

Znaci uzas...do ovih pobeda nad manchesterom i villom, to nam je mozda bio najbolje odigrani mech, ali jbg...izgubili smo ga, "villa userusha" je bila za Tottenhem ovoga puta :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ovde mogu da se slozhim sa Gibanicom,nijedan od crvenih kartona u tim tekmama nije bio zasluzen.Nek bude Adebajorov upitan,ali ovi ostali su presmeshni bili.No,da ne ispadne da podgrevam vatru,i mancester i liverpul mrzim tako da me apsolutno boli kurac ko ce da uzme titulu,jer Arsenal vidim ko njukasl za koju godinu :)))Barem cu biti kul jer navijam za tim sa dna tabele :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gibanice brate zar stvarno mislis da su golovi u zadnjih 5 minuta user?Zapravo, kad bi malo vise gledao liverpul a manje arsenal video bi koliko gresis.Liverpul je odigrao enorman broj ikseva ove godine u utakmicama u kojima su jeli zivu decu i napadali celu tekmu ali nisu uspeli da to materijalizuju.Primer ti je i protiv Arsenala, hoces da kazes da je Arsenal tu zasluzio bod?hahaha.Mancester je imao niz od 4 utakmice koje su dobili sa 1:0 i to nekim bugarskim golom (uglavnom Berbatova) ali ne, to nije user vec znanje...Ja se iznerviram kad vidim Babela u napadu kao ti kad vidis Bendtnera jer znas da su sanse da da gol 1:100 (sa tim sto Babel bar nekad izdivlja).A tekme gde su Torres i Gerrard bili povredjeni su upravo te koje su bacile pool na do pre proslog kola 3 mesto tabele.Ako se gleda po igri, treba da su ispred Uniteda bar 5,6 bodova.Ako si gledao vs Hulla, pa na koju foru je bilo 2:2???Poveo hull 2:0 iz 2 napada (kranje smesni golovi), pa pul krenuo da kida i do 45minuta je bilo 2:2 i tako do kraja, a posed lopte je bio fazon 75% jer Hull nije presao 1/2 terena.Tako da je glupo pricati o vili userusi jer svaki klub usere ili nekad nemaju srece... ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

Ibiza me preduhitrio sa ovim zanimljivim delom o 5-6 bodova prednosti..i rekao dovoljno

Mancester je imao niz od 4 utakmice koje su dobili sa 1:0 i to nekim bugarskim golom (uglavnom Berbatova) ali ne, to nije user vec znanje.

pa jel meni pise u signi `GO RED DEVILS` ili sta? brate naravno da nije znanje i slazem se, samo nismo trenutno pricali o tome, vec sam (ne znam sta mi bi) pomenuo kako liverpul malo kenja pa se o tome povela rasprava..nisam znao da cu navuci ultimate rage pola foruma ovde..:)

u kurac..ispadoh ovde neki hejter koji samo oce da se svadja sa svima..dobro bre stavicu you`ll never walk alone za melodiju, kop na desktop i kul smo..liverpul rulz

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Ibiza me preduhitrio sa ovim zanimljivim delom o 5-6 bodova prednosti..i rekao dovoljno

pa jel meni pise u signi `GO RED DEVILS` ili sta? brate naravno da nije znanje i slazem se, samo nismo trenutno pricali o tome, vec sam (ne znam sta mi bi) pomenuo kako liverpul malo kenja pa se o tome povela rasprava..nisam znao da cu navuci ultimate rage pola foruma ovde..:)

u kurac..ispadoh ovde neki hejter koji samo oce da se svadja sa svima..dobro bre stavicu you`ll never walk alone za melodiju, kop na desktop i kul smo..liverpul rulz

Kako-tako, ali uspeli smo da dovucemo jos jednog u armiju [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ovako nesto samo navijac moze da izjavi... Po igri bi trebalo da su ispred Uniteda 5-6 bodova? Izvini, ali smesno mi je :))

da mancester igra divan fudbal, prosto je lepota da gledas jedne te iste akcije vec 2 sezone, izvinjavam se strucnjaku

~~

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha, sad mi reci da Liverpul igra lepsi i sve mi je jasno... Ti govoris o bodovima sto nema veze sa lepotom fudbala (a tu je Liverpul smesan), kad si rekao po igri mislio sam na to koliko su prilika stvorili i koliko su protivnici imali sanse za gol, ali opet svejedno Man Utd je REALNO bolji u oba segmenta... I odma da kazem, nisam navijac Manchestera vec sam objektivan.

Edited by Ibiza.Mi.AmoR
Link to comment
Share on other sites

ne kazem ja da liverpool igra lep fudbal, nego da imaju vise napada, akcija, sansi za gol od uniteda, sto si mogao i da vidis u derbiju.samo nemaju nekog da finisira sem torresa.ja navijam za pool, i znam da me udave nekad sa defanzivom, ali brate za 3 utakmice 13 golova ne moze da bude ruzan i neefikasan fudbal.

~~

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...