Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

hal odbija da izgubi od najjacih..

iznenadio sam se bodom vesthema..nisam kapirao da su u stanju da se odupru..svaka im cast

ali dzaba milioni i sav trud totenhemu, cityju i ostalim bogatim top 5 pretendentima..kad bata mojes direktno iz paba onako nabreko i crven dodje i objasni svom osmanu, jobou, pijenaru i ostalim svojim vrhunsko-skupim:) igracima kako treba da se igra..opet ce da budu 5i garant..

sta bi se desilo kad bi tom coveku neko dao pare i malo bolji klub..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa izgleda da je Galas u stvari tajni agent sa Stamford Bridza,i da je dosao u Arsenal da izvrshi industrijsku shpijunazhu fabrike malih talentovanih ruznih crnaca,pa se Van Persi naljutio sto se nije raspitivao za belce pa ga je razotkrio..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

prvi zuti nisam video, ali ako ti je ono drugo za smeh, zapitaj se.... (navijao sam za arsenal, da ne pomislis da sam pristrasan)

cekaj brate, gledao si tekmu, bilo je takvih zagradjivanja jos 10 barem u mecu, sa obe strane..to sto je arbeloa odskocio ko da ga je grom udario je druga stvar..eventualno moze da se razmisli o zutom za sut posle zvizduka ali to su bili sekundi u pitanju..i tesko da je dovoljno da se da drugi zuti na takvoj tekmi

galas je vec dosta rupa iskopao ove sezone..

Link to comment
Share on other sites

ja sam blejao u kladzi

ali sam se prevario da ce biti barem arsenal

bozhe kako se mancester izvukao,niste svesni ljudi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...