Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene interesuje Deyane zasto onda ti navijas za Inter hahahahaha :)))

Dobro,ajde,da kazemo da ima tradiciju.Ali luzera :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bio je kul ekipa kad su igrali Zola,Viali,itd ali posle toga dolazi rupa od par godina i sad kao Abramovic ulozi 3 jarde i oni postanu klub? ma da...Da, Liverpool je fail, uzeli su ono o cemu sanja Roman i ceo Celsi i sto oni nikad nece osvojiti-LS.

daaaaaaaaaaaaaaaavish :D

ono, buraz, poredis siti i chelski, alo..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Mene interesuje Deyane zasto onda ti navijas za Inter hahahahaha :)))

Dobro,ajde,da kazemo da ima tradiciju.Ali luzera :)))

mjok greshish bre, hajde da prichamo kako su sad kul i kako ce murinjo da ih preporodi i iskoreni im taj luzerski mentalitet genetske prirode :)))

Link to comment
Share on other sites

brate inter se morao gotiviti upravo jer su luzeri..sad otkako su kraljevi italije su namnozili navijace fensere koji navijaju samo za pobednike..

bre kako da ne gotivim klub u kojem odkako sam prvi put upalio tv igraju 4 najjaca napadaca ikad..ivan zamorano, ronaldo, kristijan bobo vijeri i jos sada ibra kao slag na tortu..da ne pominjem gotivne crnce poput martinsa i kalona..i rekobu nesudjenog boga fudbala..

Link to comment
Share on other sites

ja nikad nisam gotivio Inter,zato sto jedan je DEJO! :)

Ja sam lika obozavao jebeno,da ne pricam o Albertiniju,Francesku Koku roflmao,Bareziju i Bobanu.Jos Sheva,Pipo i Sedorf.Gg no re.Jedino sto sam vremenom poceo da gotivim nemogucu kombinaciju Romu i Lacio(drkam i na jedne i na druge jer su face) a Milan ce mislim sve vishe i vishe u zapecak jer je Anceloti jos uvek tu,a Pipo ce jos malo u penziju.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ua bre milanezu:)

jos jedan divan tim smo zaboravili da pomenemo iz italije..koji ja mislim nema ko ne gotivi, a to je FIORENTINA..od vremena kad je igrao najbolji napadac koga je svet ikada video - Gabrijel Omar u tandemu sa Edmundom koji ide na karneval u najbitnijem delu sezone..

LOL

kolko su oni bili gotivni..

Link to comment
Share on other sites

da vidiš da će slepci da izjednače sa igračem manje, osećam..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jebote, koja tuga.

ajde da mi neko kaze da je ovo sve namesteno, i da mogu mirne duse da se ubijem.

jebem ti sve, 7 dobijenih tekmi i on promeni taktiku bas danas. na koju foru jbt?

i onaj gomez, kome smo se smejali cele sezone, je branio kao nikad u zivotu. sta je sve covek izvadio ju ju ju :/

i za kraj, kao slag na sve ovo, komentatori na hrvatskom rtlu ! ono se ne moze opisati. JEDAN JE BILBO MODRIC !!!11

za mancester sam bio siguran da ce kixnuti, cim sam video postavu. mnogo pametuje fergie u poslednje vreme, previse.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...