Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

lasme kraljina :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

alal vera, dule je doktor

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da niste retardi sad biste imali onoliko bodova koliko sam vam ja bio predskazao :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

moreira zakazao, dijara ochajan, toshic se nije video... ode ceo tim u kurac :) i jokan car koji prvo ubacuje pauna (?) a onda i fejsu (?!?!)... bar da je gurno malog ljajica u vatru, kapiram da bi bio bolji od svih na terenu :)

Link to comment
Share on other sites

:P

Ali tek sada se vidi koliko bez jake lige nema ni jakog Partizana (Zvezde...) ,pa ovaj Stutgart je bulja od ekipe dobili su nas na iskustvo ,a to se moze reci i za Sampdoriju,i sve dok je nasa liga ovakva i sve dok je vode klokani i sve dok se ne privatizuju klubovi nece biti nekog znacajnog boljitka,mozda usere nekoga(kao Partizan) da se kvalifikuje u LS ali kad vidim koje sve ekipe su se sve kvalifikovale u istu to i nije neki uspeh,pogotovo od sledece sezone kada nastupa neki "laksi" sistem kvalifikacija za slabije timove...

Dakle iz prethodnih premisa sledi konkluzija ( :D ): bez jake Zvezde nema ni jakog Partizana i obrnuto !

PFC FOREVER!!!1 BFF !

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

gledam sad Banat-Groblje,pa ono je strasno jbt na sta lici onaj teren...pardon,njiva...

ne moze da se igra fudbal na onom,pas po zemlji,lopta skace do 1m uvis...Treba im zabraniti igranje u prvoj,a i drugoj ligi minimum...i svim ostalim klubovima koji imaju ovakve uslove za (ne)igru...sramota bre :(

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jos jedan razlog da se smederevo vrati u prvu ligu :) jedan od najlepsih terena, pored dobrog stadiona :D

komentar sa b92 :)

Tacno se videla velika zelja igraca banata da daju gol, stvarno se ne zna ko je imao vecu zelju od njih da pobedi i da da gol...

Prosto ta glad za pobedom zrenjaninaca se jednostavno nije isplatila...onoliko nadahnuce, podrska sa tribina, toliko nadapa...ka protivnickom golu...

Stvarno tesko je poverovati kako domacini nisu dali gol...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja kad su izbacili smederevo jako sam se smejao sa grohotom da tako nesto mogu da urade a da ti ljudi ne budu uhapsheni.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ono je bila tragedija :). smederevo stvarno ima dobar stadion. Ja radio na njemu kad su ga gradili, cale mi je tamo projektovao neke instalacije pa smo to izvodili. Bilo pre sto godina, i secam se da sam bash pomislio tada da ce stadion biti odlican kad se zavrshi.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

nije se skroz zavrsio, ali je opet lep, kvalitetan teren, dok je bilo para, bilo je i naroda...moglo je da bude kao sa vojvodinom sada :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

dobro brate,nemoj bash ko vosha,posto ona zapravo i ima tradiciju.Ali recimo ko Jagodina sada.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sve tribine su zavrsene, sedista i to, ali predvidjeni su bili i krovovi za istok i zapad kojih nema, i svetla kojih takodje nema :P

@gruja, pa jagodina se takmici, koliko, godinu dana u prvoj ligi?

smederevo je dosta star klub, dugo je bio u prvoj ligi i imao je uspehe :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pa dobro brate,ali smederevo postoji na fudbalskoj mapi od recimo 96te,a vosha od drugog svetskog rata :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...