Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

kali pa brate da... ne znam... da jebes planinu ne mozes da kazes da tim koji promeni Pekovica, Kecmana, i Palasija, a ubaci Rasica, Veselog, i Rakocevica da igraju na tim pozicijama, i da ostvari bolji rezultat nego prethodne sezone, znachi ne znam shta, ali da mi kazes da to nije genijalnost ne mozes da mi objasnis.

Shbbkbb, da ima novca, tek da su ti glavni igraci zadrzani, ili da barem imamo jos jednog poentera, da je bilo para da se dovede jos jedan ili dva igraca, da se ostavi Pekovic na toj poziciji ili upare Milojevic i Pekovic, i tako dalje, Partizan bi sigurno igrao jedan od najboljih basketa u evropi i sigurno bi bio na F4.

A ranije, nikad nase ekipe nisu imale budzete to je zato shto basket ranije nije bio u fazi u kojoj je sada. Basket je u velikoj expanziji, pa da ne pricam sada da poredis plate iz '89 i '09, nego mozes da poredis '01(od EP u turskoj) i '09 i videces koja je to expanzija shto se tiche ulaganja novca u igru. A kad novac udje u igru mi smo uvek bili uzhas, tako da se neki ozbiljan rezultat REALNO ne moze ocekivati (primer: fudbal), kako Dule uspeva ovo nikome nije jasno, skidam mu kapu.

A dokle prica o budzetu? Dok god se bude izdvajalo za "kraduckanje" u izgradnji auto-puta, a ne za tim koji iz godine u godinu postize izvanredne rezultate, i dok god se mozda nesto i ne promeni u strukturi Partizana sa te strane, jer sigurno i njihove krivice ima u celoj prici.

pa otisao je peki ali tepic igra mnogo bolje nego prosle kao i velickovic a i tripko uspeva da da neku trojku :D

najbolje da pre nisu igrali budzeti pa sto onda nismo osvojili 30 puta euroligu kad je bila stara jugoslavija ?:D makabi je uvek bio dobar bas zbog budzeta :D to sto je pekmen otisao je kriva uprava partizana :D koja nije htela na vreme da produzi ugovor sa njim....kako su novici pre pocetka sezone ponudili novi ugovor i on produzio tako su i pekiju mogli ali ne i posle kad su hteli pojeli su govno :D

i reko sam zadrzati pekija najboljeg centra u evropi znaci imati budzet cska pao reala :D sto nikada nismo imali niti cemo imati :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa otisao je peki ali tepic igra mnogo bolje nego prosle kao i velickovic a i tripko uspeva da da neku trojku :D

najbolje da pre nisu igrali budzeti pa sto onda nismo osvojili 30 puta euroligu kad je bila stara jugoslavija ?:D makabi je uvek bio dobar bas zbog budzeta :D to sto je pekmen otisao je kriva uprava partizana :D koja nije htela na vreme da produzi ugovor sa njim....kako su novici pre pocetka sezone ponudili novi ugovor i on produzio tako su i pekiju mogli ali ne i posle kad su hteli pojeli su govno :D

i reko sam zadrzati pekija najboljeg centra u evropi znaci imati budzet cska pao reala :D sto nikada nismo imali niti cemo imati :D

Pogledaj partizan iz '92 godine ko je sve igrao i sta su ti igraci ucinili dalje u svojim karijerama. A ta generacija se raspala posto su nam zabranili da igramo zbog sankcija :/

Tim(samo deo mislim): Đorđević, Danilović, Nakić, Stevanović, Dragutinović, Rebrača, Šilobad, Koprivica, Lončar i Šarić

Realno ta ekipa+ novi koji bi se pojavljivali u narednim godinama bi lagano uzimali EL titule :)

Link to comment
Share on other sites

^sto se tice trebovanja,to je u redu, mozes da trebujes karte za jug preko vodja, jer su rekli da nema mesta na jugu za one koje hoce da sede...tako da se te karte cuvaju za navijace....valjda cu da idem, zavisi od ortaka, da vidim i tu arenu :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nema vise karata tj nije ih ni bilo grobari(vodje-tapkarosi) trebovali 5000 i nestalo za pola sata ostalo lopovii

Ako su ih stvarno vodje trebovale onda do jaja, jer bi stvarno trebalo da makar ceo gornji prsten bude za navijache, gospoda nek idu dole :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

u kom svetu vi zivite ?:D te isto vodje su dileri droge i svaki put dobijaju karte da bi ih preprodavali oni direktno ili preko tapkarosa zasto se u euroligi desava kad nije neki OMG rival budu pranzni coskovi ? pa bas zbog toga jer oni kartu koja kosta 500 prodaju za 1000 a zna se ko hoce da da 1000din oni koji imaju para a oni dolaze samo protiv velikih ekipa

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

u kom svetu vi zivite ?:D te isto vodje su dileri droge i svaki put dobijaju karte da bi ih preprodavali oni direktno ili preko tapkarosa zasto se u euroligi desava kad nije neki OMG rival budu pranzni coskovi ? pa bas zbog toga jer oni kartu koja kosta 500 prodaju za 1000 a zna se ko hoce da da 1000din oni koji imaju para a oni dolaze samo protiv velikih ekipa

neka si mu pojasnio ,ocigledno je da su vladi te vodje uzori ,ipak je on 92 godiste.

Link to comment
Share on other sites

da, idemo sa spikom , on je 92 godiste on nema mozak i retardiran je...mozak krece da se razvija od 20e godine...ok

nisu mi uzori, vrlo dobro znam sta rade alkatraz i slicne grupe, samo sam pomenuo da ima karata za grobare, da se trebuje...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Svi komentari su suvisni!

mendzi, pusi ga unapred ;)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

22, 567 ljudi je bilo unutra, to je najveci broj gledaoca u istoriji klupske kosharske Evrope, svaka chast Grobari!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa ocekivao sam te sa nekim komentarom "pusite ga grobari " ili sl :) nhf

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sad sam stigao, ona arena je smesna za pionir. po jugu zene i deca, turisti, niko nije navijao do kraja trece/pocetka cetvrte cetvrtine. dole nagib veoma mali, daleko bilo da se nadjes tu a da nisi visok, nista ne bi video. da je spektakl, jeste, ali bez duse. jos su i vodje smorile onako podosta, celu drugu cetvrtinu isla jedna pesma...

igracima svaka cast, bilo je kikseva na pocetku, tipa kada je tripkovic u poslednjih nekoliko sekundi napada ocajnicki pokusavao da sutira i to nekoliko puta za redom, ali bilo je i nekoliko fenomenalnih poteza i akcija. sasvim zasluzena pobeda.

Link to comment
Share on other sites

jos su i vodje smorile onako podosta, celu drugu cetvrtinu isla jedna pesma...

I bash taj deo je zvuchio izuzetno mocno na TVu ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mozda je tako zvucalo, ali veruj mi, svi oko mene su prevrtali ocima. :)

veruj ti meni, onda ti oko tebe su manekeni, a ne navijaci, kamoli Grobari. ;)

smorili su sto cesto menjaju ritam navijanja, iz brze pesme koju pevaju svi, idu u sporu koju pevaju nekolicina.

bice prilike da se poprave, i Grobari i vodje.

bio oko 7, pokusao da kupim kartu od tapkarosa ali ih nema ni od korova... :(

Link to comment
Share on other sites

@skrimke

Ne znam, ja bash volim taj naboj kad se krene sa jednom pesmom iznova i iznova, pa onda trenutak kad se kao polako posustaje i onda odjednom se naglo doda gas i ti ne znash odakle izvlachish snagu ali opet iz sveg grla nastavljash da grmish i skachesh...aaaa neprocenjivo, moram na neku tekmu nisam odavno bio :D

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...