Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote dajte Lesku dve karte,sigurno mu devojcica navija za Partizan:)))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

alfa muzjak ne seri.......

mozes da udjes i ako ti je danilovic cale :p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

zajebavam se bre...

a na tekmu mozes da odes ako:imas pretplatnu kartu,si u grupi,dobijes na nagradnoj igri,cale ti je vlade divac ili da kupis kartu sto je oko 2 soma,prodaju vodje grupa...

pa ponudio mi je jedan ortak da uradi ono izlazenje sa propusnicama...

jebote dajte Lesku dve karte,sigurno mu devojcica navija za Partizan:)))))

pa jeste:)).Gleda na tv-u svaki put,bas voli,a nikad nije bila...pa sam hteo da je iznenadim...a ako vec odem tamo ispred Pionira,ne mogu da rizikujem ovo sa propusnicama,pa da ga ispusim ili nesto...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

au Leško, pa kakav si ti okoreli zvezdaš ako ideš na tekme partizana, i to zbog ribe.. katastrofa [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

papucekh5.jpg

we win :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sto se tice propusnica, to je jedini razlog sto ga pusim ove godine za evroligu :/ jedini drug s kojim bih mogao da idem, ima sezonsku kartu, i znam da je na svaku utakmicu bez problema usao, ja ne mogu nikako karte da nabavim...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

kako god,rekao mi je da ne moze vise tako...mozda je izbaronisao :D

pa meni drug ide sa tom propusnicom reko je da ce uci par njih bas cu ga pitam :D

pa odakle vam to ako bude trougao sa efesom i jos jednom partizan ne ide dalje ?:D gleda se kos razlika te tri ekipe samo :D tu je partizan dobar i jos ce panionios da opere ovde 10 sigurno :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ja sam cuo rasica cini mi se da kaze posle meca, kako je jako bitno sto smo ih pobedili sa vecom razlikom nego oni nas, jer se to gleda...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ulazi se sa propusnicama stalno...to su mi bar 2-3 ortaka rekla...sad kako,koji je sistem,nemam pojma...

@mendzi .!.

@vlada .!.

:)))

pitao sam ortaka pa da kazem :D preko bilijar kluba izlaze sa vise propusnica i onda tako u krug :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...