Jump to content

Asus eee


Face [x3m]

Recommended Posts

Cena je ista kod svih ovlascenih prodavaca koliko znam, a to su recimo Big Apple, Gigatron, ComTrade Shop .. ne znam tačno koliko je, negde između 250 i 300 evra. XP možeš i sam da instaliraš uz malo umeća. Ako ne, naći će se neko ko će da ti to uradi za neku simboliču svotu novca.

Link to comment
Share on other sites

hvala laki...jel ima neko da ga je koristio?par utisaka....i da li je cena napolju niza?(vredi li se cimati,posto imam nekog

da mi donese?)naravno ne bih se igrao na njemu znaci striktno posao....surf,exel,malo muzike po koji filmic i tako to??

niste ni svesni...

Link to comment
Share on other sites

Dobro sad ga i vi nacrniste. Ljudi surfuju netom preko N95, a vama je premali ekran za bilo šta sem za powerpoint. Ekran je otprilike duplo veći nego na PSP-u, što je sasvim ok za prvu pomoć pretrage neta, čekiranja maila i tako toga dok ste negde na putu. Znam da Nidža recimo na svom eeepc-ju gleda serije.

Link to comment
Share on other sites

evo ja se 3 dana muchim i najzad sam na 70% instalacije xpa besh mi sve ako ne pochnem da naplacujem nubovima :) nije lako, jako dugo traje ali mislim da ce da se isplati. Ljudi za kuckanje, surf, fax, za one koji putuju ovo je genijalno... ja sam uzeo da probam, drugarica, devojka, sestra moje devojke i keva su kupili... svi su zadovoljni, Ta drugarica je dopisnik politike, sestra i devojka studiraju molekularnu i super im je (bolje nego sveska :D) a keva koristi za prevodjenje... ja ipak ne bih menjao moj Medion, ali za gore navedene svrhe GENIJALNO!!!

cena 22000 dingera ;) kapiram da ce dosta da pada...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Ja sam XP instalirao bez imalo muke za čuku vremena, ne znam šta je tebi toliko pravilo probleme

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam XP instalirao bez imalo muke za čuku vremena, ne znam šta je tebi toliko pravilo probleme

pa zavisi uz koju opremu, ja sam instalirao uz pomoc bednog 2gb flasha i desktop kompa, bez externih hddova i optickih uredjaja :P sat vremena? pa brate 3 sata kopira win fileove na svoj disk sa flasha :( pre boota...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto instalirao sa flesha od 2gb, i ne kopira sigurno 3 sata, jer sam ja imao eee na citava 2 dana za test za SK

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...