Jump to content

Težak udes Danila Ikodinovića


Recommended Posts

Realno, ko ga bre jebe, u tom Jugu je moglo biti dece (ako ih već i nije bilo). Opasni baja vaterpolista, pa nema on vremena da se zajebava sa tamo nekim jugićem i traktorom. Nek preživi, pa u ćorku da ga vode zbog ugrožavanja bezbednosti.

qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ne znam, mozda bih i ja divljao na motoru, mada imam ipak neki zent, pa verovatno necu ni da kupim bajk nikad...

ne brate ... poenta je da chovekoliki debili imaju dozvole i mnogo ih je, boli ih kurac za druge i malo malo pa zaviju sebe i druge u crno ... ko ima pola mozga nece da jurca jer mu dopire do mozga da moze da se desi sranje ... a tu se nishta ne mozhe nego da otvorish 4 oka i predvidjash unapred shta se koji majmun moze dosetiti da uradi ...

Link to comment
Share on other sites

cekaj,cekaj a sta su vise vozila odjednom,nego kolona? preko isprekidane linije ne smes da obidjes vise od jedog vozila i to je to. znaci smes da obidjes jednog,ubacis se izmedju,pa opet drugog i tako. ali vise odjednom,odnosno kolonu,ne smes :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pod kolonom se smatra 2 i vise vozila...ali, to ne mora nista da znaci, mozda je daca prvi krenuo da pretice, ovaj u jugicu nije pogledao u retrovizor pre preticanja i pokupio ga...a mozda je i obrnuto bilo...elem, ivan je u pravu, ko ima malo duzi vozacki staz, a kaze da nikad nije pretekao traktor/kamion i nekoga ko se vuce iza istog, ili laze, ili je debil...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

opasnije je da se guraš među dva idiota nego da prođeš, ako je već slobodan pravac. a i ne znam kakve veze ovo ima sa ikodinovićem, kad se on sudario sa prvim od dva vozila. nit je dokazano da bi zaista pretekao "kolonu", nit je to bog zna kakav prekršaj, nit je dokazano da je prekoračio brzinu, nit da je bio pijan, ali su svi potrčali da ga hejtuju.

Link to comment
Share on other sites

saint mislim da nisi u pravu...obichno 'smarachi' ne ostavljaju dovoljno mesta da se ushtekash izmedju, pa morash sve iz cuga

meni je ponekad frka u tim situacijama, jer mi auto relativno sporo ubrzava(plin)

a cenim profesionalnost vozacha shlepera/autobusa koji ti daju desni migavac kada je slobodno da ih preteknesh

Link to comment
Share on other sites

opasnije je da se guraš među dva idiota nego da prođeš, ako je već slobodan pravac. a i ne znam kakve veze ovo ima sa ikodinovićem, kad se on sudario sa prvim od dva vozila. nit je dokazano da bi zaista pretekao "kolonu", nit je to bog zna kakav prekršaj, nit je dokazano da je prekoračio brzinu, nit da je bio pijan, ali su svi potrčali da ga hejtuju.

ne verujem da je vozio 60, tako da je hejt skroz opravdan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

opasnije je da se guraš među dva idiota nego da prođeš, ako je već slobodan pravac. a i ne znam kakve veze ovo ima sa ikodinovićem, kad se on sudario sa prvim od dva vozila. nit je dokazano da bi zaista pretekao "kolonu", nit je to bog zna kakav prekršaj, nit je dokazano da je prekoračio brzinu, nit da je bio pijan, ali su svi potrčali da ga hejtuju.

ne znam brate, preshao sam 30k od kad vozim (godinu i po) shto generalno nije malo... od toga sam ishao 4x u suboticu, 6x u vrshac i 2x u valjevo... ne pricham napamet jebiga, kazem iz svog lichnog iskustva..

saint mislim da nisi u pravu...obichno 'smarachi' ne ostavljaju dovoljno mesta da se ushtekash izmedju, pa morash sve iz cuga

meni je ponekad frka u tim situacijama, jer mi auto relativno sporo ubrzava(plin)

a cenim profesionalnost vozacha shlepera/autobusa koji ti daju desni migavac kada je slobodno da ih preteknesh

obicno kad krenesh da se gurash zgaze na kochnicu :)

Link to comment
Share on other sites

jebo te, pun forum vidovitih. otkud znate da je ikodinović kriv?

@doca: taj put je odličan

kao sto je i elmir bio pijan... a zeka mu je govorio: GARI GA MATORI!!!

koliko sam ja ukapirao kriv je... zato sto ne postoji varijanta da mu je bilo dozvoljeno da obilazi kolonu vozila... to naravno ne znaci da je zasluzio da umre ili ostane bez ruke...

brate, jesi vozio ti nekad van grada?

ispada da ja ovde branim budale za volanom, al stvarno pričate čudne stvari. naši putevi su puni krševa i vozača bez samopouzdanja koji kilometrima mile 2 metra iza sporijeg vozila, i svako normalan ko ih sustigne mora da pretekne dva vozila odjednom jer nisu ostavili dovoljno prostora između sebe i kamiona (ili čegaveć). i šta, 99% ljudi koji preteknu u ovakvoj situaciji su idioti? nije nego.

osuđujete čoveka koji je možda uradio isto što biste vi uradili na njegovom mestu.

klince koji misle da znaju kako treba voziti na otvorenom putu jer ih tata vozi na trening pa su gledali neću ni da komentarišem.

samo tumacimo ko je kriv... a ne ko je idiot... ne prelazim ni ja ulicu na zeleno i na pesackom prelazu... neka budem i idiot i kriv i da platim kaznu dok god se ne naucim pameti... ali da izgubim ruku ili glavu zbog toga... bilo bi previse...

opasnije je da se guraš među dva idiota nego da prođeš, ako je već slobodan pravac. a i ne znam kakve veze ovo ima sa ikodinovićem, kad se on sudario sa prvim od dva vozila. nit je dokazano da bi zaista pretekao "kolonu", nit je to bog zna kakav prekršaj, nit je dokazano da je prekoračio brzinu, nit da je bio pijan, ali su svi potrčali da ga hejtuju.

??? ja sam istripovao da su tu bila 4 vozila... daca - random - jugo - traktor...

a ako se stekao utisak da ga hejtujem, nisam imao nameru... nek je ziv i zdrav...

Link to comment
Share on other sites

ne znam brate, preshao sam 30k od kad vozim (godinu i po) shto generalno nije malo... od toga sam ishao 4x u suboticu, 6x u vrshac i 2x u valjevo... ne pricham napamet jebiga, kazem iz svog lichnog iskustva..
pazi nije da kenjam,i ja sam za svojih god i po presao toliko,vozio sam i u americi i to,ali realno malo smo presli (ne zna godinu dana,nego uopste,pricam o iskustvu). no,to nije ni bitno,preticanje dva i vise vozila je sasvim normalno kod nas,cak i opravdano i pozeljno u vecini situacija. jer realno,ima takvih bolida na putu,pa ce se jednom desiti da te ne pusti da su uguras ispred,a to je mnogo opsasnije nego obici 2,3 auta i stati ispred. ukoliko to mozes bezbedno uciniti,naravno :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Elvise legendo, pomešao si babe i babe.Elem otkud to da je bio pod alkoholom kada se vraćao sa treninga ?

Nisam pomesao nista, ko god je polagao testove to mora da zna

Kolona je niz vozila koja su zaustavljena na putu ili se krecu istom saobracajnom trakom u istom smeru pri cemu su brzine kretanja vozila i postupanje vozaca medjusobno uslovljeni i izmedju kojih ne moze bez ometanja uci drugo vozilo.

Znaci ZABRANJENO je preticati kolonu vozila, DOZVOLJENO je preticati vise vozila istovremeno

(ako uslovi dozvoljavaju, naravno)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je glupo da sa ovako malo informacija raspravljate ko je sad tu kriv kad ni policija u mnogim sluchajevima to ne zna, ali chinjenica je da u poslednje vreme ima nenormalno mnogo saobracajki i da svi kolektivno treba da prestanu da se majmunishu u prevozu. Ja svakog ali svakog dana vidjam nakurchene klince koji odvrnu muziku, posade ribe i voze 500 na sat i misle da su kul

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Zadnjih tipa mesec dana je drastično učestalo... ne sećam se da sam ranije svaki, ali svaki jebeni dan čuo makar jednom dreku motora koji ide suludom brzinom, a po koji dan i rokanje na jednom točku. Jel su to motori tako pojeftinili ili šta se dešava?

Link to comment
Share on other sites

1. ograničenje na putu te kategorije je 80

2. ne veruješ, i to je objektivno opravdanje za hejt?

da, upućujem ogroman neopravdani hejt prema svima koji gotive te ultrabrze nadrkane motore, imam takvog jednog drugara koji je totalna budala, i dešavalo mu se da padne i da se povredi, pa i dalje fura tja fazon

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zadnjih tipa mesec dana je drastično učestalo... ne sećam se da sam ranije svaki, ali svaki jebeni dan čuo makar jednom dreku motora koji ide suludom brzinom, a po koji dan i rokanje na jednom točku. Jel su to motori tako pojeftinili ili šta se dešava?

pa leto je krenulo :D ne voze se motori/skuteri zimi ;)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam imao predrasude prema tim nakurcenim motorima koji idu 1000, dok nisam pre nedelju dana vozikao ovakvo slicno cudo.

zzr_600_1.jpg

Mnogo je bezbednije ovo sranje za voznju od onih skutera. Prvo sto ima 250 KG i diskove uz pomoc kojih chupas asfalt kada zakocis, dok se na skuterima i ostalim govnima osecam kao da sedim na nekoj drvenoj stolici. Nedaj boze da se na skuteru malo zanjise zadnji deo, odma ces pasti. Kao sto vec rekoh ako sa ovim cudom mozes da ides 300, ne znaci da moras da ga teras toliko. Vozio sam svakakve motore i najduzi neprekidni period mi je bio od nekih 3, 4 godine. Nikada nisam pao sa jacih masina, razbio sam se samo kada sam vozio jednom Tomos A3 (to je ono malo automatik govno). Ako uzivash u voznji i ne vozis nekom nerealnom brzinom male su sanse da ce ti se nesto dogoditi, a ako si lozana... Jbg.

thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

pojeftinili motori nego sta, uvozi se vece polovno djubre od kola :|

svakom shabanu san da skine majcu, zadene je za jarko zeleni shorc (a ispod vire gacedo bubrega), obuche air max 2, desnom rukom se podbochi, a levom turira... i onda ide na bajk party koji se odrzava svaki drugi dan i po varosicama od 5k ljudi... mrsh be debilchine...

rispekt za harli oldskulere koji znaju pravila saobracaja ... jbte sretnem pre mesec dva koloni njih desetak iz EU voze makine i to brzinom 70-8! smeju se kuliraju piju pivce i to... uzivaju...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pojeftinili motori nego sta, uvozi se vece polovno djubre od kola :|

svakom shabanu san da skine majcu, zadene je za jarko zeleni shorc (a ispod vire gacedo bubrega), obuche air max 2, desnom rukom se podbochi, a levom turira... i onda ide na bajk party koji se odrzava svaki drugi dan i po varosicama od 5k ljudi... mrsh be debilchine...

rispekt za harli oldskulere koji znaju pravila saobracaja ... jbte sretnem pre mesec dva koloni njih desetak iz EU voze makine i to brzinom 70-8! smeju se kuliraju piju pivce i to... uzivaju...

Gas na motoru je na desnoj ruchici.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...