Jump to content

Težak udes Danila Ikodinovića


Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doca: pa fala bogu, nisam psihopata, da ja drajvam bajk, koristio bih sve pogodnosti u saobracaju ako ne smaram ostale.

sto se taksista tice, to stoji, ali mene ne nerviraju kada preticu, voze na pola trake, ufuravaju se u kolonu, mislim, vozim se i ja taksijem nekad u zivotu, ono, platio sam i gotivno mi je sto to radi jer cu pre da stignem, tako da kuliram te tripove i kada vozim auto. ali mene nervira sto su bahati i sto, umesto da budu zahvalni sto ce svako da pusti taksistu, a i ako nece, nece da mu trubi i da mu jebe mater sto se ubacio, oni oce leba preko pogace i psuju mater svakom ko nece da im popusi kurac doslovno u saobracaju. a to sa milion taksista koji se pojave u tri sekunde, to je prica za sebe, to me najvise nervira, uvek su me nervirali ti subgrupacioni tripovi 'drzimo se zajedno', idi u kurac, ako si zajebo nesto, zajebo si, a ne da dovodis 4398590 majmuna i da vodis psiholoski rat. ponasaju se ko da su crnci u americi, a imaju milion povlastica kojih treba da imaju (zuta traka, izvesna bona fide prednost itd) i kojih ne treba da imaju (panduri ih kuliraju, riktaju cene kako oce itd).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne, nije sinonim ni za sta, ako izmedju mene i auta u drugoj traci ima dva nanometra, onda moze da se iskulira za tih pet metara sto ce da usteka, bole me kurac ako me zaobilazi komotno, al ako mi nisu pet puta cusnuli retrovizor, nisu nista uradili...

Kad si zadnji put ostavio dovoljno prostora da motor prodje izmedju tebe i susednog auta? Ili se cak pomerio kad si video da ide lik sa motorom da on moze da prodje?

Poenta jebenog motora u guzvi je da si uvek prvi na semaforu, a ja svaki put vozim slalom jer ili ljude bole k ili cak, kao sto doca rece, namerno kad vide da ide motor stanu tako da ne moze da se prodje. Sto je najgore ovaj drugi slucaj je jako chest.

I da ne pominjem nas saobracaj u kome su bitniji gabariti vozila nego saobracajni propisi (ili ti zakon jaceg) ... kamiondzija ne jebe vozila manja od sebe ... jednom mi je budala sa kamionom ulubio vrata na kolima jer me nije video kad se prestrojavao, a kad u ovu sliku ubacis motor skapiras da ih sve zabole k za tebe i lik u autu je u fazonu ko te jebe ti si na motoru ti se pazi i izleti ti ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Cek, jel to sto mozete da radite slalom izmedju automobila vama daje pravo da ignorisete pravila saobracaja ? Ako ja imam prvenstvo prolaza ti imas da cekas a ne da se "ufuravas" onako brzinski. Glavni problem je sto svako smatra da ako ima para da kupi motor on ima pravo da ga vozi. E zajeb drugovi, tako se gine. Do juce si bio pesak a danas 500 konja ispod sebe imas pa mislis da si stegao boga za muda i da si imun na smrt. Bas zato sto si najbrzi, najlaksi i najmanji ucesnik u saobracaju najveca odgovornost lezi na tebi jer sigurno necu ja u stojadinu da naglo kocim, menjam pravac u komsijino dvoriste samo zato sto si se ti preracunao da li mozes da pretices ili ne. Ovde u KG-je skoto poginuo jedan, nagario covek na liniji i onako lepo dokacio zadnji branik yuga. Epilog 5min posle on mrtav a kurve sa autoputa mu uzimaju mobilni i lanac oko vrata.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

nadam se da ce biti sve ok sa covekom.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

"Danilo Ikodinović polako izlazi iz stanja neposredne životne opasnosti. On je stabilno, vitalni parametri su uredni, a povređena ruka je bolje. Optimističniji smo nego prethodnih dana," izjavio je u sredu dr Zoran Đermanov, načelnik Urgentnog odeljenja Kliničkog centra u Novom Sadu, gde se lekari već šesti dan bore za život poznatog vaterpoliste.

Prvi put otkako se dogodila nesreća, lekari su dozvolili sebi optimizam koji je podstaknut činjenicom da su znaci poboljšanja zapaženi i na teško povređenoj desnoj ruci vaterpoliste.

Prema očekivanjima ortopeda i vaskularnog hirurga, koji svakodnevno prate stanje njegovih povreda, rizik od amputacije ruke je iz dana u dan sve manji. Ikodinović polako dolazi svesti i reaguje na pozive lekara i supruge ali lekari ne žele da ga bude iz komatoznog stanja.

"Pacijent još nije svestan situacije u kojoj se nalazi, jer ne želimo da nepotrebno opterećujemo njegov organizam. U komi će ostati sigurno još nekoliko dana," rekao je Đermanov za 'Blic'.

Ikodinović je povređen u petak uveče kada je na putu Novi Sad - Zrenjanin doživeo saobraćajnu nesreću.

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Kad si zadnji put ostavio dovoljno prostora da motor prodje izmedju tebe i susednog auta? Ili se cak pomerio kad si video da ide lik sa motorom da on moze da prodje?

Poenta jebenog motora u guzvi je da si uvek prvi na semaforu, a ja svaki put vozim slalom jer ili ljude bole k ili cak, kao sto doca rece, namerno kad vide da ide motor stanu tako da ne moze da se prodje. Sto je najgore ovaj drugi slucaj je jako chest.

I da ne pominjem nas saobracaj u kome su bitniji gabariti vozila nego saobracajni propisi (ili ti zakon jaceg) ... kamiondzija ne jebe vozila manja od sebe ... jednom mi je budala sa kamionom ulubio vrata na kolima jer me nije video kad se prestrojavao, a kad u ovu sliku ubacis motor skapiras da ih sve zabole k za tebe i lik u autu je u fazonu ko te jebe ti si na motoru ti se pazi i izleti ti ...

pravo da ti kazem, stvarno ne razmisljam o tome, stanem kako stanem, u svojoj traci, a ne pomeram se stvarno nikad, al oces da mi kazes da treba to da radim? to je cisto na mojoj kolegijalnosti, a motor standardne velicine se racuna ko auto i treba da stoji u traci normalno. nemam ja nista protiv iskoriscavanja svojih 'gabaritnih prednosti' kad imas motor, ja kazem, da ja imam motor, verovatno bih isao kroz kolone, al brate, ako vec mozes to da radis, a ti nemoj da opalis ko maksim po diviziji. i sad on MORA da prodje pored mene i da mi krivi retrovizor zato sto, boze moj, ja nisam, pazi sad, mislio na njega i OSTAVIO DOVOLJNO MESTA ili se POMERIO KAD GA VIDIM U RETROVIZORU...

mislim, daj molim te, ako je neko kolegijalan u saobracaju i postuje propise, to sam ja, ali ovo sto pricas je brate minli...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mohi,ne kapiram te ni ja sad,zasto bih se ja pomerao dodatno npr na semaforu da bi motorista mogao da prodje?

kao sto rekoh,nisam drkadzija nikakav,i sklanjam se motorima skoro uvek,ali nije mi to primarno u saobracaju i to je samo moja dobra volja.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pravo da ti kazem, stvarno ne razmisljam o tome, stanem kako stanem, u svojoj traci, a ne pomeram se stvarno nikad, al oces da mi kazes da treba to da radim? to je cisto na mojoj kolegijalnosti, a motor standardne velicine se racuna ko auto i treba da stoji u traci normalno. nemam ja nista protiv iskoriscavanja svojih 'gabaritnih prednosti' kad imas motor, ja kazem, da ja imam motor, verovatno bih isao kroz kolone, al brate, ako vec mozes to da radis, a ti nemoj da opalis ko maksim po diviziji. i sad on MORA da prodje pored mene i da mi krivi retrovizor zato sto, boze moj, ja nisam, pazi sad, mislio na njega i OSTAVIO DOVOLJNO MESTA ili se POMERIO KAD GA VIDIM U RETROVIZORU...

mislim, daj molim te, ako je neko kolegijalan u saobracaju i postuje propise, to sam ja, ali ovo sto pricas je brate minli...

e ako ti je stvarno tesko da malo smotas volan, pritisnes papucicu i pomeris se kad vidis motor u retrovizoru drago mi je da ti krive retrovizor :D cak se i nadam da sam ti ja jednom pomerio isti!

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

hm, ajmo sad kriviti ono sto sam rekao

a pod dva, sa takvim tvojim stavom treba da se sklanjam? ajmo sad sta je starije kokoska ili jaje. i opet ti kazem, lajes na pogresno drvo, kada bi svi vozili kao ja, ne bi niko ni pogino ni smorio se...

i sto je najjace, nije 'e bas su super ovi sto se sklanjaju' nego 'pusite nam kurac vi sto se ne sklanjate', mislim stvarno, jebem ti stav, pa da ste bogovi previse je...

bole me kurac da se raspravljam na ovom nivou samo se iznerviram bezveze, pa jeste, kad sam degen pa se primam na podjebe.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pravo da ti kazem, stvarno ne razmisljam o tome, stanem kako stanem, u svojoj traci, a ne pomeram se stvarno nikad, al oces da mi kazes da treba to da radim? to je cisto na mojoj kolegijalnosti, a motor standardne velicine se racuna ko auto i treba da stoji u traci normalno. nemam ja nista protiv iskoriscavanja svojih 'gabaritnih prednosti' kad imas motor, ja kazem, da ja imam motor, verovatno bih isao kroz kolone, al brate, ako vec mozes to da radis, a ti nemoj da opalis ko maksim po diviziji. i sad on MORA da prodje pored mene i da mi krivi retrovizor zato sto, boze moj, ja nisam, pazi sad, mislio na njega i OSTAVIO DOVOLJNO MESTA ili se POMERIO KAD GA VIDIM U RETROVIZORU...

mislim, daj molim te, ako je neko kolegijalan u saobracaju i postuje propise, to sam ja, ali ovo sto pricas je brate minli...

mohi,ne kapiram te ni ja sad,zasto bih se ja pomerao dodatno npr na semaforu da bi motorista mogao da prodje?

kao sto rekoh,nisam drkadzija nikakav,i sklanjam se motorima skoro uvek,ali nije mi to primarno u saobracaju i to je samo moja dobra volja.

Kao sto se recimo pomeras skroz u levo ako postoji uslovno da bi neko, ako ima mesta, mogao da skrene na uslovno desno recimo. Jel i to ne radis? Zato sto je to osnovno vozacko vaspitanje, ali ljudi kod nas nisu navikli da je motor deo saobracaja. Btw isto to je i za bicikl.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

govorimo o obliazenju od strane motorista sa desne strane?? nek se teraju svi takvi motoristi u pm

ako ja mogu da postujem propise mogu i oni, dogbra volje je dobra volja ne pada mi napamet da mi primarna stvar bude da motoristi mogu da da se provlache ismedju retrovizora... nek obliaze sa leve strane ako su tolika muda i zure toliko...

edit: osnovno vozacko vapsitanje je ono sto motoristi nemaju, jer se kod 90% njih podrazumeva da trebaju svi da im se sklanjaju... mdaj ... rispekt za svakog ko kapira da nije on uvek na prvom mestu, ne mozesh ocekivati od svakog vozaca kola da pretpostavi da ce se odjednom pojaviti motor da se provlachi sa desne strane...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

govorimo o obliazenju od strane motorista sa desne strane??

kolko kontam ne, nego o profuravanju izmedju dve kolone, tipa imas dve trake u istom smeru i bleje dve kolone na semaforu i motor moze da prodje izmedju kolona da bude prvi na semaforu. ako pricamo o preticanju, onda je to sasvim druga stvar i uvek pomazem 'preticacu', bio to motor, auto, avion, karl luis...

edit: isto vazi i za obilazenje i to mohijevo poredjenje sa uslovnim zelenim, sklanjam se ako treba uvek, ali brate, da bi se ja nesto izregulisao u koloni zato sto motor ide iza, jebiga, ni zbog sebe se toliko ne cimam...da ne pominjem da je u 99.99% slucajeva fizicki nemoguce manevrisati u koloni na crvenom, mislim, o cemu mi pricamo, tipa, ja sam peti na semaforu u desnoj traci, neki lik je peti na semaforu u levoj traci i desilo se da izmedju mene i njega ima malo prostora. i onda uleti neki car na motoru i pokida nam retrovizore jer nismo kolegijalni, mislim, to je suludo, da izvinite.

sa desne strane je bolesno, to se ne secam kad mi se poslednji put desilo.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne. zasto bih ja sebe dovodio u neprimerenu situaciju da bih nekome iza sebe obezbedio da prodje na uslovnu strelicu?

jel treba da me prikuca neko u raskrsnici da bih ja ispao korektan prema ovome iza? to o cemu ti pricas mohi je cisto dobra volja vozaca,a posto je kod nas 90 % drkadzija u saobracaju i kad tad ce se i tebi desiti da te ne puste.

pa jbt ja uvek pustam npr nekog da se ukljuci iz sporedne ulice ako je meni crveno gore,tj kad vidim da cu cekati svejedno,ali ima takvih imbecila da namerno stanu tako da ne mozes da se prkiljucis i sta onda? kod nas kad ispadnes korektan vozac ti si ustvari picka,jer nisi isterao prednost koju imas. e,dok god bude bilo takvih imbecila nece se promeniti nista kod nas sto se tice saobracajne kulture..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...