Jump to content

Težak udes Danila Ikodinovića


Recommended Posts

Vaterpolo reprezentativac Srbije Danilo Ikodinović primljen je u petak uveče u Urgentni centar Kliničkog centra Vojvodine u Novom Sadu sa teškim povredama krvnih sudova ruke opasnim po život. Ikodinović je, prema nezvaničnim informacijama, u petak oko 21 čas na putu Zrenjanin - Novi Sad kod mesta Kać, doživeo saobraćajnu nesreću kada se, vozeći motor, udario sa automobilom marke 'Jugo'.

Ikodinović je, nezvanično se saznaje, obilazio traktor kada je na njega naleteo automobil i od siline udarca 'izleteo' sa kolovoza.

Sa teškim povredama je primljen u Klinički centar. Posle višečasovne operacije njegovo stanje je stabilizovano ali i dalje opasno po život.

O boze, nisam mogao da verujem ...

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bem ti motore...

Ali kako je bre mogao da nastrada od udara u jugo :(

Toliko su ocajno uradjeni da sam mislio da je vise nastradao vozac juga nego on :(

Samo da izadje ziv i zdrav iz svog ovog smeca :S

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

da nije jak odavno bi zavrshio, a ne znam kako ti nije jasno lepo pishe krvni sudovi, nije bitno koji je deo tela :( btw ta ruka na zalost vishe nece raditi kako treba ako bude uopshte radila chemu se iskremo nadam :( kad sam bio klinja i trenirao vaterpolo ti ljudi su mi bili idoli i bash mi je tuzno da neko od tih "monstruma" zavrshi ovako :S ne zasluzuje to lik je super i u sportu i pored :(

nadam se da ce proci bez posledica ako je ikako moguce :(

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

na zalost 99% za njega vishe nema vaterpola... bash bedak :o/

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ko god reche da je cheoni sudar iliti direktan nije u pravu:

MUP: Neprilagođena brzina

Novosadska policija je saopštila da je Ikodinović povređen u saobraćajnoj nesreći koja se desila kada je motociklom "jamaha", usled brzine neprilagođene stanju puta i drugim uslovima, udario u zadnji deo "zastave koral" koja se kretala u istom smeru.

Od udara se automobil odbio u desnu stranu i udario u cisternu koju je vukao traktor i tom prilikom cisterna se prevrnula.

32-godišnji sportista je zadobio teške povrede opasne po život – prelom desne nadlaktice, povrede krvnih sudova i živaca desne ruke kao i razderotine po nogama, navodi MUP.

Vozač "zastave" Perica D. (25) iz Đurđeva lakše je povredio glavu, stomak i podlakticu. Traktorom je upravljao Miroslav K. iz Kaća.

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

sa tim motorima nije pitanje da li ces da padnes, vec kada ces da padnes :(((

upravo..

kad chujem kako budale przhe motore.. i onaj zvuk..

i setim se buraza..

koji je zhiveo za motore..

motor chitav a on.. =/

Ivan Balić vozio je motocikl kawasaki na cesti Zagreb-Rijeka. U zavoju je izgubio nadzor nad motociklom, izletio s ceste i udario u metalni stup prometnog znaka. Preminuo je na putu do bolnice.

0050007.17.gif

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

nemoj da hejtuješ, margi. po opisu mi deluje da mu se desilo isto ono što i nama na putu do kovina sa onom ženom. a naša murija za svaki sudar napiše da je "zbog brzine neprilagođene uslovima puta", to je zato što ih u 90% slučajeva mrzi da utvrde ko je zaista kriv ako nije očigledno, a i tako niko nema osnovu da tuži državu, putare, saobraćajnog inženjera koji (ni)je stavio znak, itd itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...