Jump to content

Nash Jovan u Nihilumu UD WARRIOR...


chegster

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heh pola ovih sto hejtuje ima altove na magteridonu i seta se po ogrimaru oko kungena u nadi da ce im udeliti mrvicu paznje :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

za razliku od tebe koji isto to radish sa mainom ;o)

Lol ja nemam maina sva 3 lika su mi podjednako lose opremljena :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zapravo killy to nije daleko od istine, raspitaj se malo kakav im je raspored i shta ljudi rade osim wowa...

Ja sam topic napisao zato shto mi je drago a ne da prozivam, da me neko ne shvati pogreshno. Kako wow odavno nije igra kao i ostali blizz proizvodi ovo meni dodje kao transfer nasheg sportiste u jedan od najjachih ako ne i najjachi tim u svom sportu :)

Nisam znao da je bajata informacija za mene je novost pa rekoh da podelim sa ljudima, josh jednom gz feel free da podelish sa nama koje interesuje neku rech o deshavanjima u najjachem guildu na svetu :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Zapravo odgledajte na jutjub kungena kako pici fudbal, baja je pravi baja :)

Plus sto lici na Himlerovog potomka, al dobro sad :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sam topic napisao zato shto mi je drago a ne da prozivam, da me neko ne shvati pogreshno. Kako wow odavno nije igra kao i ostali blizz proizvodi ovo meni dodje kao transfer nasheg sportiste u jedan od najjachih ako ne i najjachi tim u svom sportu :)

vo ime oca i sina

http://www.novak-djokovic.com/srb/index.php

SPORTISTA

www.igranjeigredotegranicedanekonekomeneshtodokazujeipritommislidajeuvatiobogaza

muda.com

FAIL

@killy

isti sluchaj ovde! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

omg ajde objasni mi shta je sport, i to preko tenisa na koji ste se od jednom svi nalozili ko budale, mi smo zemlja majmuna definitivno...

Prvo bavim se aktivno sportom od kad znam za sebe, drugo jesi chuo za izraz metafora? trece jebo vas FAIL!?! smarate :P

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Aj nam malo vise kazi kako je u gildi? Jel raidujete hardcore trenutno? Kakvi su ljudi (stari memberi ofc) itd.

Pa pazi raida se 2 do 3 dana nedeljno maksimum sada, najvise vremena ode na Murua i KJ-a, jer fajtovi ne dozvoljavaju ni najmanju gresku. Ja sam joinovao tokom Muru progressa i odmah bio bacen na isti encounter, a bio sam i na KJ progressu ceo prvi dan dok smo kapirali taktiku i sposobnosti, imas vise o tome na:

http://nihilum.mousesports.com/en/news/692...jaeden_preview/

Generalno ekipa ljudi je skroz ok, do sada nisam imao priliku da formiram negativno misljenje o ljudima bazirano na njihovom ponasanju/performansu.

Chuo sam da nikako ne moze da nadje devojku spremnu na ozbiljnu vezu, a kad ne igra WoW, igra se na berzi, dok sav novac investira u dobrotvorne svrhe

Ocigledno gresis, Kungenova devojka isto igra wow a slike imas u okviru njegovog profila.

kolko ja znam shaman CL u Nihilumu je nash covek i odavno je tamo. Zasto onda on nema sticky topic ispod oglasne table? ;p

Ghorok je polu-Srbin(otac)/polu-Svedjanin(majka) ali je prestao da igra do WoTLK. Bananeen je 100% Srbin. Ghorok je bio u Nihilumu duze nego Banana, ali obojica su 'core' memberi.

Edit: Lozana na tenis je prolazna stvar, setite se samo kosarke i odbojke, zasto SADA niko nista ne prica o tome, vec svaki cale i keva upisuju decu na kurseve tenisa? A pritom, kakve veze Tenis ima sa WoW-om 0o?

Edited by zheggy

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

ahaha lol za tvoj guild :D radim sa tvojim guild m8om :D

znachi jedno od najjachih imena za guild ever :D

Da mada sad ulazi i dosta papaka. Trebalo bi malo da ga ocistimo ;]

A tvoj kolega i moj gild mejt je ? [^]

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...