Jump to content

Dj Misticx - Essential Set


Recommended Posts

chek chek, ja ne hvatam konce

kakav jebeni acid i vegas, jes ti lud?

jesam,next question?

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Evo male recenzije... Ko ne veruje da je ozbiljna, nek pita vudua ili inferna, posto sam vec ovo radio na njihovim setovima... Kunem se nema hejta, mozes da videces, postupno sam pisao, tako da mozes da ispravis sve...

Ne znam dal su sve greske napisane (90% sigurno), ali je sigurno svaki dobar prelaz (1) naznacen^^

8:09 - WHAT?

16:50 - prvi normalan prelaz

22:07 - taman ocekujem ql prelaz, kad ga ono stishash, trebalo je da lupujesh ono propadanje i posle 4 fraze da ti tu udje lead, a ne tek posle polako

24:55 - AGAIN WHAT?

29:57 - prelaz dobro ritmicki odradjen, al promasen za tacno 1 bit

oko 34:00, taj prelaz isto ritmicki ok, ali PONOVO promasen, mrzi me da brojim za kolko taktova

37:49 - AGAIN WHAT? i ritmicki i taktovski promasen

39:33 - ritmicki i prodje, al kako ga promasi ponovo majka mu stara

42:47 - ritmicki ode u qrac

47:50 - ritmicki ok, preostro, mrzelo me da brojim taktove

52:53 - dobro ritmicki, al ponovo promaseno jbt! uzmi da brojis od 52:47

57:52 - pobego ti bogami

jebeno je dobar set

nemoj to pisati molim te, kada nije... kunem se, ako jos samo 1 okaci set neki i kaze ovo, a ispostavi se da nije, iscimacu se jedan dan, napravicu za vas komerc set i da cujete

EDIT: OVO JE JEBENO DOBAR SET

Sa ovakvim mixom bi pola Bg-a tres'o... realno... Radish prelaze kao Grci :)) ali dobro... Drugi prelaz na Beat Is Rocking ti je bio wtf? ali opet mozhe da prodje... Mnogo sam umoran neshto da kucam, ali ok ti je set generalno iako malo smara ovolika kolichina vokala, ali ok je.

aj houp ju ar kiding

Dobar je mix , dobro je ukomponovan sve u svemu lepo odradjen posao.

za moj ukus je malo vise komercijalan.

aj rili fakin houp ju ar kiding tu

Edited by Plejer
Link to comment
Share on other sites

Evo male recenzije... Ko ne veruje da je ozbiljna, nek pita vudua ili inferna, posto sam vec ovo radio na njihovim setovima... Kunem se nema hejta, mozes da videces, postupno sam pisao, tako da mozes da ispravis sve...

Ne znam dal su sve greske napisane (90% sigurno), ali je sigurno svaki dobar prelaz (1) naznacen^^

8:09 - WHAT?

16:50 - prvi normalan prelaz

22:07 - taman ocekujem ql prelaz, kad ga ono stishash, trebalo je da lupujesh ono propadanje i posle 4 fraze da ti tu udje lead, a ne tek posle polako

24:55 - AGAIN WHAT?

29:57 - prelaz dobro ritmicki odradjen, al promasen za tacno 1 bit

oko 34:00, taj prelaz isto ritmicki ok, ali PONOVO promasen, mrzi me da brojim za kolko taktova

37:49 - AGAIN WHAT? i ritmicki i taktovski promasen

39:33 - ritmicki i prodje, al kako ga promasi ponovo majka mu stara

42:47 - ritmicki ode u qrac

47:50 - ritmicki ok, preostro, mrzelo me da brojim taktove

52:53 - dobro ritmicki, al ponovo promaseno jbt! uzmi da brojis od 52:47

57:52 - pobego ti bogami

nemoj to pisati molim te, kada nije... kunem se, ako jos samo 1 okaci set neki i kaze ovo, a ispostavi se da nije, iscimacu se jedan dan, napravicu za vas komerc set i da cujete

EDIT: OVO JE JEBENO DOBAR SET

aj houp ju ar kiding

aj rili fakin houp ju ar kiding tu

pajz ovako,lepo od tebe sto si obrazlozio svoje kritike,to cenim,a ne da sernjas bez argumenata

drugo,ako si mozda glup verovatno nisi i cjorav,procitaj #16 post,tu ti sve lepo pise,do duse laicki bez neke pro dj terminologije.

trecje,about "jebeno je dobar set" ako ne kapiras da je to zezanje onda ne znam sta da ti kazem.

cetvrto,sto se tice tvojih komplexa,drugarski savet,probaj da smanjis prepotentnost posto ispadas jako jako smesan i nalozen.

ajd u zdravlje

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

1. pajz ovako,lepo od tebe sto si obrazlozio svoje kritike,to cenim,a ne da sernjas bez argumenata

2. drugo, ako si mozda glup verovatno nisi i cjorav,procitaj #16 post,tu ti sve lepo pise,do duse laicki bez neke pro dj terminologije.

3. trecje,about "jebeno je dobar set" ako ne kapiras da je to zezanje onda ne znam sta da ti kazem.

4. cetvrto,sto se tice tvojih komplexa,drugarski savet,probaj da smanjis prepotentnost posto ispadas jako jako smesan i nalozen.

ajd u zdravlje

1. iako je rur poznat po hejtu, ja nisam rekao degencino idi kuci nemas opremu, nisam rekao bildeju radish komerc na kompu, jer znam da svako mora da pocne od negde. potpuno konkretna i fer recenzija.

2. bez razloga se nerviras. moras nesto shvatiti. bole me kara za taj post, shta koj kurac kacish set koji nije gotov

3. ok

4. sve sto cu reci je: pitaj sinistera za moje komplekse, a kunem se, sutra kacim set. 9 stvari, bice dosta

retarded.jpg

i sad umesto da penish josh, uzmi sedi i napravi taj jebeno dobar set

super ti je set

najbolji koji sam chuo lately

<3 [:D]

Edited by Plejer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...