Jump to content

Opera 9.5


Stator

Recommended Posts

Shift + F8 ne radi, ali zato radi Ctrl + E \o/ a i lakše se pritiska i s jednom rukom.

To sa g nešto ne volim, to ima valjda i u Firefoxu.

I dizajn je bre super, onaj je bio toliko ženskast da ne moraš da ideš na ana.co.yu, samo otvoriš operu :D

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^OMG za ovo gore shto daki postovao,losh trip :(

Inache da mi ova opera brze radi primetio sam i po rofl smajliju, tj sad mi se po ekranu valja ko nadrogiran,pre je bio usporen [roflmao]

Edited by Savov Zdravov

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zato što je rendering endžin bio sranje!

U prevodu,jeste do opere? [:D]

Evo gledam sad,svi mi gifovi rade kao da su na dspiu :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

do pre 6 meseci sam obozavao operu,sada me je jako razocharala poslednja verzija :( bio sam na mozilli poslednjih 5-6 meseci moram reci da se bolje pokazala,sada mi vishe nije ni bitno sta je bolje,samo da radi svoj posao,a za to mi vishe odgovara mozilla :|

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

umrite ff korisnici:)

lol, ja koristim operu na meku jer je ff 2.x.x imala na meku neki trip sa bb forumima. ff 3 Beta je odlichna

average joe-u kojem net sluzhi za facebook, forum i sajtove sa vestima opera je vishe nego odlichna ali naprednim korisnicima (web dizajnerima, css/php programerima, itd...) opera ne moze da ponudi ni delic onoga sto moze firefox sa svojim ekstenzijama jer su widgeti zapostavljena opcija opere i takodje, grupa developera, korisnika koji sami pishu ekstenzije za firefox je stotinu puta veca od one koje razvijaju widgete za operu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kao pishu widgete, znam masu ljudi koji instaliraju ff i onda piche addonse ne bi li od ff napravili operu zapravo. a shta to tebi pa treba od widgeta keve ti. shta treba ti widget da ti kaze kad cesh da kenjash ili ona kugla shto proriche sudbinu mozda, o kuglo kuglo, da li da jebem ovu ribu, definitvno ne, ok.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

opet seresh da prostish, ne bavish se niti web dizajnom niti programiranjem niti dizajnom pa ne znash koje su potrebe istih i sta to nudi opera a sta firefox. Notes ne reshava sve. a i sama koncepcija widgeta kao polueksternih programa je losha

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a jel si instalirao ovu operu da vidish da li se neshto promenilo ili i ti kenjash? evo koristim priliku da se izvinem 0.005%om delu srba koji se bave istim i za koje je ff bolja opcija.

opera ce uvek biti truu i vi to znate inache se ne bi ni brecnuli na njen pomen:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa i sad koristim operu 9.5 barem kod ne izadje za koji dan ff 3 final.

btw opera je toliko tru da smo morali do verzije 7 da je krekujemo...

ispade da je opera browser malih i potlachenih

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sredice se sve ne brini vudu:)

a ff je oduvek bio besplatan? pitam, ne secam se stvarno. osim toga u tim godinama je opera bila miljama ispred mozile tj ffa.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...