Jump to content

velika sms promocija


maraaram

Recommended Posts

Posaljite prazan SMS na broj 200, po ceni od 200 din (sa PDV-om) i dobićete na poklon 1200 poruka ka nacionalnim destinacijama.

Promocija važi za korisnike TIPI prepaid tarife. Promocija traje do 31.07.2008. godine i bonus možete dobiti samo jednom u toku trajanja promocije.

Za korišćenje bonus SMS poruka nemate vremensko ograničenje.

LINK

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dnr..

u svakom sluchaju mozhesh da promenish tarifu..

prvo menjanje je besplatno..

svako naredno koshta 50din.. (valjda toliko.. nisam bash sasvim sigurna)

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

064 znam da 100% jeste

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jel istina da uz kartu za stinga dobijash karticu sa 10k din krede na 064?

pa dobijesh neki vaucer, kontam za kupovinu fona+post paid broja. bilo bi malo mogo da za 2 soma dobnijesh 10 soma kredita+ josh da upadnesh na cert:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

064 znam da 100% jeste

nabijem ih na kurac

odvratna je mobilna telefonija, mislim da nema privredne grane koja je pod većom kontrolom marketing menadžera. telefoniranje poskupi drastično, a po novinama piše da dele poruke džabe i da su do jaja.

Link to comment
Share on other sites

I ja imam karticu prilično staru, mislim da je isto iz 2002. Nego prebacio sam se u tarifu toki, i opet mi skida dosta, jel ima to veze što mi je kartica stara ? Ume da mi skine i po 20 din. za minut razgovora :S prepaid sam

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

smara me tarifiranje po minutu.. jednom sam se opekla i doshao mi je poprilichan rachun na o62 postpejd.. na o64 ne razgovaram.. sluzhi me samo za sms.. jerbo za pozive zhderu pare svetski!!! e da.. josh jedna caka.. morash da imash vishe od 2oodin kredita da bi usluga bila dostupna..

svidja mi se shto vip oshtro diktira tempo.. samo je telenor maLko usporio..

@dnr.. da platjatjesh promenu tarife..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

šta vip diktira tempo, kako da budeš nedostupan više od pola dana? daj majke ti maro..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

diktira tempo popusta.. na to sam kontala..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

da si napisala "propusta" pa i da razumem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I ja imam karticu prilično staru, mislim da je isto iz 2002. Nego prebacio sam se u tarifu toki, i opet mi skida dosta, jel ima to veze što mi je kartica stara ? Ume da mi skine i po 20 din. za minut razgovora :S prepaid sam

toki je ubedljivo najskuplja tarifa, chak je 2 puta skuplja od drugih, a po ceni se izjednachava sa ostalima tek posle 6,7 minuta razgovora, tj tek kada krenu popusti na 3, 4 i ostale minute. stoga bez razmishljanja promeni tarifu odmah.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

na lakiju je prvi minut 8 din, ostali 3.3din u mrezi, a izvan prvi 10 ostali 7, s tim shto se tarifira po sekundi, ovaj prvi min je zapravo 3,4 uspostava veze i 3,3 din za min.

na kul tarifi prvi je isto oko 8 din ka svim mrezama, do 15 juna je u promociji takod a su ostali miniuti ka svim mrezama bili 1.2 din, to ce se mozda sad menjati, tj ti minuti posle prvog ce biti skuplji ali se ojsh ne zna za koliko.

na tokiju je prvi min 15din izvan mreze a 10 u mrezi.

kul je trenutno najbolja tarifa.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

@g

Pored fantastičnog provoda na koncertu, mt:s je za vas obezbedio i dodatno iznenađenje - poklon vaučer u iznosu od 10.000 dinara.

Kupovinom ulaznice za koncert grupe Police do 24.06.2008. godine, dobijate mt:s vaučer, koji vam omogućava da u našim poslovnicama zaključite novi ili produžite postojeći postpaid Ugovor, izborom jednog od ponuđenih tarifnih profila: BEL (200, 400 i 1000), FRESH (1000,2000, 4000) ili MIX 1000, čime ostvarujete pravo na bonus dobrodošlice od 10.000 dinara na vašem postpaid računu.

Novi i postojeći postpaid korisnici, kao i prepaid korisnici koji žele da pređu na postpaid tarifni sistem, zaključuju Ugovor na 12 meseci.

Novi i postojeći postpaid korisnici (koji već ranije nisu kupili promopaket sa telefonom ili im je istekla ugovorna obaveza), kao i prepaid korisnici koji žele da pređu na postpaid tarifni sistem mogu da kupe promopaket sa telefonom uz jedan od pomenutih tarifnih profila. Ugovor zaključuju na 36 meseci.

Neutrošen iznos na ime bonusa dobrodošlice prenosi se u naredne mesece do konačnog utroška.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...