Jump to content

battlegrupa/server/pvp/arena/rating/titula


killYg0r

Recommended Posts

ko sto naslov kaze dakle imam neki plan da prebacim lika na neki server/battlegrupu u kome je najlakse uzeti high rating

znaci potrebna mi ja najslabija battlegrupa u kojoj je 2500 kao u tipa cyclone-u 2500

makar bila i francuska rp grupa ili nemacka samo da je pvp server da mogu da se vratim :)

dakle dal ima neki info gde su bas losi ljudi i odakle beze svi jer nema konkurencije

ako vas zanima zasto to hocu da radim

iz veoma jednostavnih razloga

1. da bi pokusao da uzmem gladiator titulu na laksi nacin

2. da bi na pocektu sezone uzeo 2200 rating i transferovo na stormscale da se kurcim

dakle ako ima neko neka iskustva ili zasnanja nek se javi bio bi zahvalan a mozete i sami da oskoristite ideju ako ste dovoljno ludi i imate 40e za bacanje :)

i a malo da napravimo neki novi topic koji nece biti "PRODAJEM FULL GLADIATOR WARLOCKA"

Link to comment
Share on other sites

ne znam stvarno na kojoj je bg dunemaul server ali se secam dok sam tamo igrao da je bilo piss ezzy mod, verujem da se nije nesto mlogo promenilo.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

moja stara battle grupa, ruin....

e sad, ima problema, ne znam koliko timova ima u 2v2 bracketu, verujem jako malo tako da bi morao da se cimas za jako visok standing, a secam se da je bilo skilovanih igraca, ne znam u kom broju ih sada ima....tako da, ipak nadji neku bg sa vise servera, manje cimanje, vise debila <1500 samo pomaze

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

â–² â–²

Link to comment
Share on other sites

kolko sam cuo i conviction je bila dosta slaba. Barem kolko mi je pricao drugar koji je imao 2k sa shadow priest/druid combom u neznam kojoj sezoni. Neznam kako je stanje sad al proveri u svakom slucaju

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

glupi armori se baguje cak kad otvorim eu armory i odem na tipa hall of fame on mi otvara us grupe lol ...

@vlada

da i ja sam isto cuo da je ruin easy mode jer ima nekoliko rp servera al da i dalje ima na xaviusu nekih top pawnera koji i dalje igraju sto je i logicno :)

znaci to dolazi u obzzir zbog toga al treba videti dal u nekog grupu ima bas bas malo tih koji su dobri :)

tipe grupe gde su enha shaman i shadow prist prvi i te pokemon fore

kapiram da ni nema takav neki sajt koji se bavi takvim procenama jer bi svi abusovali odma :)

Link to comment
Share on other sites

LoL kili, imaces glad titulu np, ne znam zasto se cimas, a i da nemas ko ga zapravo zabole ?

@pplz that ne znaju svoju ili bilo ciju battelgroupu.

Battlegrupe su rasporedjene jos pre skoro 2 godine a vi i dalje ne znate.

Click ---> Keylogger

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

@cyra

da i ja sam istu pricu cuo da tamo ljudi sa sivim itemima imaju 2100+ : )

to je i ono sto trazim upravo

@neo

samo "zaobilazim" sisem :D

@xzor

to je kao kad bi rekao zasto bi uzeo high warlord kad si vec warlord a razlika je nebo i zemlja

inace koristan link za grupe

nema sta znaci vindication ili ruin to su najtuznije grupe tako svi kazu barem

samo sto izgleda da je vindication laksi jer na xaviusu ima nekih pro ljudi koji vecina pominje :)

sto se tiche druida

pa ja sad da sam igrao sa druidom a ne palom imao bi 2700 a ne 2300 al je druga prica sto na sylvanasu ne psotoji druid koji je aktivan ili igra

pitam juce najboljeg u hordi druida dal oce da uzmemo titulu i kaze mi da ga boli uvo za to bolje mu je da igra sa enha shamanom na 2150+ ...

i tako nabijem na malo decu koji igraju zbog zezanja

Link to comment
Share on other sites

Znachi ench shamani dobili healing debuff ?

Recimo i da dobijes vengeful gladiator titulu, obozavace te par ljudi i divice ti se 20ak, na par meseca, sta onda posle toga ?

Realno

|^^^^^^^^^^^^^^||____

|.THE WHO GIVES A | ||'""|""\_ _

| __ FUCK TRUCK __ l ||__|__|__|)

|(@)(@)****(@)(@)****|(@)**(@)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

vindication battlegrupa

lik koji je tamo bio merc gladiator i u 2v2/3v3/5v5 i bio ubedljivo najbolji ima 2250 u cyclone i to jedva tj ne igra vishe

e sad na vindication su bili njih dvojica,pa 20 praznih mesta,pa ostali(bukvalno),ovim ostalim merc gladiatorima su prodali timove

on kaze da je 1700 na cyclone=2100 na vindication

mozda ga i znash bre,taifun,shaman sa boulderfista,isti mu je nick na stormscale-u pa ga slobodno pitaj

svi koji su rerollali sa boulderfista tamo(i najgori nubovi) imaju preko 2000.ja ne znam ni jednog da je imao ispod,a rerolalo je 20 ljudi.evo ti primer frozen(mage sa bf-a) koji je rerollao rogue-a i realno nije imao pojma da igra,imao je 2300 rejting

cenim da tamo uzimash st1 opushteno

Link to comment
Share on other sites

sto se tiche druida

pa ja sad da sam igrao sa druidom a ne palom imao bi 2700 a ne 2300 al je druga prica sto na sylvanasu ne psotoji druid koji je aktivan ili igra

pitam juce najboljeg u hordi druida dal oce da uzmemo titulu i kaze mi da ga boli uvo za to bolje mu je da igra sa enha shamanom na 2150+ ...

i tako nabijem na malo decu koji igraju zbog zezanja

osh se transferujesh na karazhan, tu ochajnu battlegroup-u?

ako hotjesh, ja imam tamo druida, solidna pvp resto oprema, bio sam top15 na kraju sezone 2 (nisam dobio tittle jer nisam imao dovoljno %, tipa ushao sam u tim kod nekog warriora 2 dana pre update-a, i digli rejting +400 za jedan dan bez cheatovanja - eto koliko je jadna battlegrupa). nisam neki pro, ali imam dovoljno skilla za tittle ako ti igrash kako se ponashash na forumu. [:D]

razmisli, pa javi.

Link to comment
Share on other sites

Xavius ili Hakkar, mada za hakkar ti treba italijanski jezik :)

E sad ja sam iskreno nub za pvp i na lak nacin sam dosao do 1850, pa sam onda varao do 1920 :) posto me je smorilo da igram za 1 poen svaku partiju, onda sam krenuo ozbiljan pvp :P i stigao do 2021, ubijajuci retarde, sa easy setup Hunter, Warrior, Paladin Holy, Priest (Disc), Shaman (Restro).

Iskreno ima retarda dosta koje ces da vidis u Season 3 geru... ma mrzi me da objasnjavam prosto se iznerviram kad vidim ko ima season 3 na ruin bgroup.

Jednostavno ako hoces Ruin bgroup je mesto gde mozes uzeti i titulu. Samo smorices se jako jer je server stvanro prazan...

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...