Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

istripovao si, musli su do jaja. trebalo mi je vremena da se naviknem, sad mi hevi padne na stomak bilo sta drugo. pomesam sa vocnim jogurtom, daje mi energije, popuni trbu (al' da mi se ne spava, kao sto je slusaj sa pecivima i sranjima), i fino sredjuje varenje.

sad cu da sabijem paradajz supu iz kesice, pohusam pomorandzu, i posle kita do ruchka. mozda pojedem neke lanene plocice.

a uvece cu da se napijem i napusim, cisto da ponistim sve sto uradim preko dana :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ma musli su zaista zakon...ja sam se navikao da ih jedem sa obicnim jogurtom....

U pocetku mi bilo odvratno, ali sad je ok...kao neka slatko-slana kombinacija...zvuci lose kad se tako napise, ali nije toliko...:)

Prespartao ceo grad danas, skupljam neke glupe papire...Jos gomila stvari da se danas odradi...:(((

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

istripovao si, musli su do jaja. trebalo mi je vremena da se naviknem, sad mi hevi padne na stomak bilo sta drugo. pomesam sa vocnim jogurtom, daje mi energije, popuni trbu (al' da mi se ne spava, kao sto je slusaj sa pecivima i sranjima), i fino sredjuje varenje.

sad cu da sabijem paradajz supu iz kesice, pohusam pomorandzu, i posle kita do ruchka. mozda pojedem neke lanene plocice.

a uvece cu da se napijem i napusim, cisto da ponistim sve sto uradim preko dana :/

mjok, duboko u podsvesti znam koliko je to zdravo, samo sto eto, nije ukusno :]

nekako mi je bolja slika sebe kako ne doruckujem neogo da grickam semenchice kao ove moje zene u kancu ;)

e da od tog muslija prdish kao stoka ili ne? [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa, ne. i ukusno je, semenke, suseno voce, vocni jogurt, picke materine.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa, ne. i ukusno je, semenke, suseno voce, vocni jogurt, picke materine.

ah to mora da sam u nekom f filmu video...

nista ondak sutra probam musli :) koji je bolji onaj na meru u prodavnicama zdrave hrane ili neki brendiran :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

gde ima firefox majica ?

!

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

@G!!!

Nemoj nikako musli na meru...mnogo su bolje one zapakovane...

Ja kupujem Tropic, te su mi kao najbolje, i to ono pakovanje od kilo... :))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

e bash te, imaju brda sushenih banana :) i vocni gurtjo po izboru :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam probao da jedem musli jedno vreme. I to bas tropic.

Moj problem je bio sto sam se rapidno debljao i prdeo od njih. Istina stavljo sam ih u pola litre punomasnog mleka, ali ne znam da li to ima veze.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sam probao da jedem musli jedno vreme. I to bas tropic.

Moj problem je bio sto sam se rapidno debljao i prdeo od njih. Istina stavljo sam ih u pola litre punomasnog mleka, ali ne znam da li to ima veze.

Pa to sve zavisi u kolikim rapidnim kolicinama si jeo musle. A, i, ako si umesto pola litre punomasnog mleka mislio kilo kajmaka, onda je stvar jasna i u pogledu drugog dela problematike! :))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...