Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sprco sam kola... ne nesto preterano ali kapiram da ce otici par stotki u servisu :|

ne bi mi bilo uopste krivo da sam jurcao vozio zurio kao i obicno ili da me je neki kreten zakacio, nego posle posla lagano parkirao ispred garaze odmah tu do stana sve opusteno... i prc... da predjem preko kanala ispred garaze tj da vratim u rikverc kako bih izvadio bajk iz garaze neka napukla betonska plocha pod pritiskom prednjeg tochka podigne se i zabode se i probije onaj sud za technost za pranje shoferke pojebe svu zastitnu plastiku dole i izbaci prednji branik 5 cm napolje.... e kakav smor jebote... plus dosle neke kazne sveukupno 200 evra, plus grom sprzio kucni komp, plus mi uginulo kuche... e jebem mu misha...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sprco sam kola... ne nesto preterano ali kapiram da ce otici par stotki u servisu :|

ne bi mi bilo uopste krivo da sam jurcao vozio zurio kao i obicno ili da me je neki kreten zakacio, nego posle posla lagano parkirao ispred garaze odmah tu do stana sve opusteno... i prc... da predjem preko kanala ispred garaze tj da vratim u rikverc kako bih izvadio bajk iz garaze neka napukla betonska plocha pod pritiskom prednjeg tochka podigne se i zabode se i probije onaj sud za technost za pranje shoferke pojebe svu zastitnu plastiku dole i izbaci prednji branik 5 cm napolje.... e kakav smor jebote... plus dosle neke kazne sveukupno 200 evra, plus grom sprzio kucni komp, plus mi uginulo kuche... e jebem mu misha...

:(

Edited by pil
Link to comment
Share on other sites

Vratio se iz grada , prokuvao ... kad se toliko obaveza spoji ... propadne ceo dan ...

Al dobro barem sam miran neko duze vreme...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Pisem neku zalbu vec sat vremena, kurac jedan, nemam ni jedan dokaz...smejace se ovi u sudu...strasno...

Odvratno i vreme i sve me nesto smorilo...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...