Jump to content

Sta je sa ovim novim updatom GGC-a


HaAsAn

Recommended Posts

Hmm jel samo meni baguje ovaj novi ggc ili svima ??

znaci u sobi sam preko 2 min i odma mi izbaci diskonekted u gornjem desnom uglu,lagujem u igri,vrlo cesto dropujem itd

i to sve od kad se pojavio update mrtvi,do neta nije to sam siguran

jel neko od vas ima isti prob ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

radi mi samo wc3 i gayrena i nista vise u pozadini

znaci lepo vidim server, ping od 70-110, ok je sve

i onda pocne partija i ne mogu ni heroja da izaberem

samo se skenja wc3 i vidim da me ljudi psuju

posle padne disconnect i tako svaka partija

T_T

gief fix pls ;)

Edited by digrejzo teh JAH!
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta kukate meni sve sljaka kako treba a i izbacili su jedno 4 nova update-a u roku od ova 2 dana pa su ispravili neka sranja, anyway jel igrate vi neke dogovorene partije, na pubu ne vredi igrati od 100 partija u 90 neko izadje, diskonektuje se ili jednostavno igrate sa moronima.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta kukate meni sve sljaka kako treba a i izbacili su jedno 4 nova update-a u roku od ova 2 dana pa su ispravili neka sranja, anyway jel igrate vi neke dogovorene partije, na pubu ne vredi igrati od 100 partija u 90 neko izadje, diskonektuje se ili jednostavno igrate sa moronima.

Kad je izasao update smo igrali gomilu cw-ova i u neke sobe jednostavno nismo mogli ni da udjemo, ali nije ni bitno, ovaj update je malo poremetio ggc ali se popravio u poslednje vreme.. Inace, jedini nacin da dodjes do iole kvalitetnijih partija na ggcu je da izlevelujes do 15og da udjes u HLR-ove i da pikas tamo, drugacije jako tesko...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ko ima ADSL 512/64 --->> od verzije garene 2.4 = neigrivo(lag, delay 30 sec, spike...)

Na ADSL 1024/128 ------>> svaka treca = neigrivo(....)

Upload brzina konekcije je problem....

Za 512/64 sam siguran da se ne moze igrati, ako ima neko da potvrdi drugacije bilo bi ohrabrujuce.

Za battle.net mi trebaju i ROC i TFT key original? JEl moze nekako bez RoC-a? ne kupuje mi se :P

90215210jvwgkoptbugfv2kic1.gif

zyzy_

Link to comment
Share on other sites

hir kams z fix ;)

garena forum, rambo check it :P

preporucuje se cfosspeed:

cfosspeed @ garena forums

link za cfosspeed:

http://rapidshare.com/files/109606702/cFosSpeed421build1400.rar

ja sad skidam pa cu posle edit ako radi

:crossfingers:

elem, pravite system restore point obavezno jer oce da zajebe :P

i ne kecajte podesavanja, sam se lepo integrise u garenu i wc3

Edited by digrejzo teh JAH!
Link to comment
Share on other sites

Jel sigurno ima 512/64 adsl? I radi mu ok? Ne znam bash, previshe ljudi mi se zali.

Malo sam skeptican po pitanju tog fixa, javi jesi li sta uspeo.

Za battle.net mi trebaju i ROC i TFT key original? JEl moze nekako bez RoC-a? ne kupuje mi se :P

90215210jvwgkoptbugfv2kic1.gif

zyzy_

Link to comment
Share on other sites

jesi ti siguran u to?

kod mog druga radi skroz najnormalnije na 512/64

kao sto je i meni radilo pre 2 meseca

al sad nece T_T

Imam kuci 512/64 svaka , ili svaka druga partija NE RADI znaci totalno ne igrivo zato cu morati da mu dam malo bibera pa ce da dere :D

I ne moze bez roc-a

Edited by InF_AciD
infacidfinal2vn9.png
Link to comment
Share on other sites

da, siguran sam ima 512/64 i radi mu bez problema

al meni ne radi :(

nece fix jebem ga u usta

znaci pokusao sam sve i svasta, otvarao portove, DMZ itd itd

nista nece da radi

probao sam i ovaj cfosspeed i racku, opet nista

postovao sam ovaj problem na garena forumu

i znaci lol sad nemam dovoljno veliki lvl da vidim stranu

DA JE*EM I GARENU I SVE

prso sam nachisto T_T

Link to comment
Share on other sites

postovao sam ovaj problem na garena forumu

i znaci lol sad nemam dovoljno veliki lvl da vidim stranu

DA JE*EM I GARENU I SVE

prso sam nachisto T_T

DMZ ne pomaze, portforward nishta, zaboravi to, problem je u uploadu koji trazi Garena, koji skache svakih pola minuta na 10-15kb/s pa do 20kb/s, a ti realno imash oko 6-6.5kb/s, shto apsolutno nije dovoljno za ovu novu Garenu koja je krsh...

Evo uzeo sam ROC i TFT original, 20 jura mi ode lele, sad ne znam josh jel bi mogao nekako sa dva racunara da igram na Battlenetu a jedan cdkey, umrezio sam dva komada kompa pa reko ne bi bilo loshe.

Josh recite mi kad se logujem na battle.net, jel proverava i ROC cd key ili samo od TFT-a? Jer ako budem morao i za drugi komp da kupujem da ne kupujem opet oba, bolje da pojedem neshto za 800 din :).

Edited by zyzyx

90215210jvwgkoptbugfv2kic1.gif

zyzy_

Link to comment
Share on other sites

DMZ ne pomaze, portforward nishta, zaboravi to, problem je u uploadu koji trazi Garena, koji skache svakih pola minuta na 10-15kb/s pa do 20kb/s, a ti realno imash oko 6-6.5kb/s, shto apsolutno nije dovoljno za ovu novu Garenu koja je krsh...

Evo uzeo sam ROC i TFT original, 20 jura mi ode lele, sad ne znam josh jel bi mogao nekako sa dva racunara da igram na Battlenetu a jedan cdkey, umrezio sam dva komada kompa pa reko ne bi bilo loshe.

Josh recite mi kad se logujem na battle.net, jel proverava i ROC cd key ili samo od TFT-a? Jer ako budem morao i za drugi komp da kupujem da ne kupujem opet oba, bolje da pojedem neshto za 800 din :).

moras za 2 kompa 2 serijska ili koristi arai pa ti ne treba ni 1 [:D]

LINK

Link to comment
Share on other sites

Ja vec kupio... :)

A gde da nadjem neki Arai server?

Pazi vidim sad ja mogu da dignem Arai server, konektujem se sa ovim legal cdkey-evima na tom arai serveru, i onda preko Arai Clienta konektujem ovaj drugi racunar u mrezi na moju local adresu tipa 192.168.0.1, i to je to...

E sad pitanje, jel mogu ja da igram sa tog racunara gde mi je Arai server pokrenut?

Inace odigrao sam jednu partiju na battle.net-u neku custom, kao german host, delay bio poprilichan, tako da nema shanse da lasthitujem raspad. Pitanje dva: shta mi treba da mogu da proverim ping ka host-u?

90215210jvwgkoptbugfv2kic1.gif

zyzy_

Link to comment
Share on other sites

ah.. aj redom

treba ti samo client.. imas public server (u sustini nick koji prosledjuje imena igara tvom programu).. forum programa se seli veceras, javicu ili pogledaj sam ujutru

za ping skini banlist.. trebace ti i winpcap (ako imas vistu juri tu verziju) koji uglavnom ide uz banlist.. samo udaris /ping i dobijes info

probaj neki LC host da nadjes da bi video dal je do tebe ili do hosta

ps. wc3 je dzab dzabe i kao takav vredi dati pare na njega ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo igrao sam kod par hostova gde nije -em i imaju listchecker-a, dosta je bolje, koliko sam ja skontao gde ima list checker delay je 100ms, gde nema 250ms? To sam procitao na Dota Client sajtu> hdotaclient.totalgamingnetwork.com

Sve u svemu likovi ne igraju neshto, na ggc higlevel je dosta bolje, ali ovaj novi update je losh tako da pauziram od tamo, a dogurah do 28lvl igrao ko covek u highlvl 1.

Gde da odigram neku bolju partiju preko bnet-a?

Hvala momci.

90215210jvwgkoptbugfv2kic1.gif

zyzy_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...