Jump to content

Homemade elektronika! :-) tuctuc


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbt, koji ste vi ljudi, uzas!Sta kao ako si izdao nesto za neki lebel znaci da znas haajaj

ma daj covece...

Vi ne znate osnovne stvari nisi i dalje uspeo da izmeris RMS, a meni govorite da radim u frutiju, dobro izvinjavam se sto sam okacio stvar i uvredio vas, i vase znanje o produkciji

Edited by Drvo_Svjetlosti
Link to comment
Share on other sites

Zvucnici Adam A7, karta fireface 800. sve provuceno kroz avalon....

A vi eksperti sto imate male logitech zvucnike, koji cuju 130hz jedva svaka vam cast

a jbt moras biti spreman na kritike. ne kontam te uopste.

verujem da si se trudio i sve, al poslusaj svacije misljenje

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Pa onda nije ni trebao da se raspravlja, tj nije trebao ni da postuje ako nije spreman da prihvati kritku.

Meni ovo zvuci skroz ok i profi do 40 sec (kao sto je neko vec pomenuo), a posle mi nekako zvuci polu-amaterski da tako kazem.

Link to comment
Share on other sites

nije da ga branim jer mi je dobar prijatelj.. ALI.. prochitao sam sve postove jelte vashe komentare i kritike. posle prvih par komentara, dok su ljudi mislili da sam ja radio pesmu, sve je bilo okej.. a onda je pocheo hejt i nadmudrivanje & prepiranje a-la "moj penis je vetji a tjale mi je napravio kamion za 14. rodjendan".

chak shta vishe, ortak je lepo odogovrio na prvu "ozbiljnu" kritiku, ali se opet ona odnosila na samu "tehniku" ne direktno na kvalitet pesme. zapravo, netju da serem.. moje muzichko znanje pochinje i zavrshava se na slushanju muzike.

plus da dodamo da moj ortak ni malo ne poznaje Lag-a i da mu samo pada na penela njegovog "usual behavior" nakurchenog stanja. :-)

pozd!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi nije stvar kritike, ja nemam problem da mi kazes "Brate sranje je"

Ali onaj komentar da nije dovoljno "kompresovano" od osobe koja zapravo ni ne zna (barem kako mi se cini) cemu sluzi kompresor niti da izmeri vu, to ne mogu da prihvatim, niti bilo kakav komentar tog tipa, prosto eto...

Ne zelim nikoga da vredjam, ali isto tako ne zelim da mene iko vredja... kao sto vec jesu...

Link to comment
Share on other sites

Ali onaj komentar da nije dovoljno "kompresovano" od osobe koja zapravo ni ne zna (barem kako mi se cini) cemu sluzi kompresor niti da izmeri vu, to ne mogu da prihvatim, niti bilo kakav komentar tog tipa, prosto eto...

pazi to ti je rekao Lag, a ako se neko ovde razume to je on...decko studira dizajn zvuka ako se ne varam... i bezveze je da tako reagujes, nhf ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

a evo izvini gari, ne treba nishta da kompresujesh, super je shto je sve tanko i mlitavo, ja nemam adam a7 zvuchnike i slushao sam na logitecima malim, glup sam, nikad nisam do sad radio stvar

takodje nisam radio ni tishe stvari nikad i iskljuchivo sam opredeljen za sve-da-prshti tako da sam totally biased. e da, i moje znanje o merenju rms-a ima sve veze sveta sa time dal ti stvar zvuchi kao bulja ili ne, a svidja mi se shto si chitanjem izmedju redova (npr genijalno si primetio da sve pishem malim slovima, dok recimo kad sam siguran u sebe prvo uvek pishem velikim) zakljuchio da ne znam da merim rms. bravo sherloche

idi sad izdaj svoju velelepu atmosferski-elektro stvar, o choveche kom je neko juche rekao da je produkcija pre zvuchala bolje jer nije sve glasno

Edited by LaG

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Zvucnici Adam A7, karta fireface 800. sve provuceno kroz avalon....

A vi eksperti sto imate male logitech zvucnike, koji cuju 130hz jedva svaka vam cast

koji je tebi kurac? izvini sto sam pitao.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...