Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vishnjichka banja ? i do kog centra ?

to me podsetja na prichu lika iz gimnazije koji je tvrdio "sa karaburme (okretnica 16tice) do siva za 15 minuta" [:D]

Ne znam kolko ima od karaburme do siva ali meni je u vreme kad sam bio u najboljoj formi od gajbe(kanarevo brdo) do ade trebalo 15 minuta, a od gajbe do gospodar jevremove na dorcolu pola sata. Tad sam tamo isao na posao svaki dan bajsom btw.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa ne pricham o samoj distanci, koja mozhe, a i ne mora da bude problem (ne znam ni koliko je nisam merio), nego o tome da imash i drugi neki saobratjaj oko sebe .. nije da vozish pravu liniju bez zaustavljanja, a karaburma - siv je ono pakao shto se toga tiche, pogotovo u terminu na koji je on mislio (kao da dolazi time u shkolu).

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ne pricham o samoj distanci, koja mozhe, a i ne mora da bude problem (ne znam ni koliko je nisam merio), nego o tome da imash i drugi neki saobratjaj oko sebe .. nije da vozish pravu liniju bez zaustavljanja, a karaburma - siv je ono pakao shto se toga tiche, pogotovo u terminu na koji je on mislio (kao da dolazi time u shkolu).

Pa na posao sam isao po najvecoj guzvi tako da, sa kraja na kraj grada za pola sata po najvecoj guzvi ...

ja znam lika koji je ishao biciklom na more

Znamo i maud i ja samo maud mozda ne zna da je ovaj lik to radio :P mada kapiram da sad kad sam ovo rekao moze da pretpostavi ko je :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

vishnjichka banja ? i do kog centra ?

to me podsetja na prichu lika iz gimnazije koji je tvrdio "sa karaburme (okretnica 16tice) do siva za 15 minuta" [:D]

do politike konkretno :) osim ako me ne sjebe ono retardirano skretanje na pancevacki most, chas posla sam u centru uz mali prekrsaj na raskrsnici 29og i 27og :-)

Link to comment
Share on other sites

Jeste i meni iz Bataje do zelenjaka treba pola sata.

Realno nocu kad sam isao kolima sam od Dangube do kuce stigao za nekih 30ak minuta opustene voznje.Ali kad krene saobracaj...gg no re

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam o kom saobracaju vi prichate kad se ide iz vishnjichke banje.. imash vishnjichku ulicu koja je kao bulevar do panchevachkog, a onda ulazish u 29ti u kom generalno nikad nema velike guzve u pravcu centra (osim dela kod bivsheg aeroflota/sadashnjeg sindjelica)...

Link to comment
Share on other sites

do politike konkretno :) osim ako me ne sjebe ono retardirano skretanje na pancevacki most, chas posla sam u centru uz mali prekrsaj na raskrsnici 29og i 27og :-)

ma brate, shta znash ti shta je 10 minuta. pa kolima treba vishe od 10 minuta za to :] evo mozhemo jedan dan da sprovedemo experiment. isto vazhi i za mohija. nije problem u distanci nego u saobratjaju tj. semaforima .. sem ako nemate neke letetje bajkove :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa zar nismo prichali o bajku, evo sad pogledah unazad ..

svejedno i kolima (ako nije u zoru, zeleni talas i ostale munje) je to mnogo brzo. pa samo u 29.om imash 15+ semafora

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa zar nismo prichali o bajku, evo sad pogledah unazad ..

svejedno i kolima (ako nije u zoru, zeleni talas i ostale munje) je to mnogo brzo. pa samo u 29.om imash 15+ semafora

to je kao kad bih ja sad tebi prichao kako se vozi po nbgdu :) seshcesh samnom u auto jednom pa cemo da proverimo :) btw. u 29om imash cirka 3 semafora do trenutka gde ja skrecem levo na hilandarsku :)

btw. ja sam sve vreme prichao o kolima, a neko je uleteo sa prichom o bajsu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...