Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^ hahahah pa stvarno bi bilo mnogo ali mnogo

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

kapiram da iz ove grupe sutra prolaze shpanija (naravno) i svedska. Rusi su mi jadni, nazalost. A sto se tiche cetvrtfinala : Portugalija - Nemacka 1:2 (iako su portugalci pokazali vishe, nemci mi deluju kao tim koji ce da igra najbolje sto se blizimo turnirovom kraju), Hrvatska - Turska 2 :0

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

<edit>evo čak pet grešaka protiv Italijana http://www.index.hr/sport/euro2008/default...k&id=390983 </edit>

penal za rumune je bio na mestu, tako da su ipak "samo" 4greshke [:)] ali opet, nacin na koji se lopta odbila posle odbrane buffona ti kaze da mutu ne samo da nije imao srece, vec i da je zasrao opasno.

- za lopte - ne samo leman, i buffon je isto nedelju dana pre pocetka rekao da su lopte napravljene za davanje golova. dodushe, "sveti" luigi je ipak tata [:)] ono, chovek osvoji WC, delegiraju juve, ostane u klubu, klub se vrati u serijuA, a sada ce da osvoji i euro.

@killy&fudbal - lol

forza italia! tutti siamo gli azzurri! [:)]

Link to comment
Share on other sites

To za lopte da su "napravljene za davanje golova" pricaju vec godinama, od 2000. cini mi se ako ne i ranije.

ja za ono ne bi dao crveni, mislim jeste bio poslednji igrac i pravila moraju da se postuju, ali to je ubilo igru, kao i rani izlazak riberija.. veliki lol za nasrijev nastup :D

sa druge strane, holandezi preiskusno, rumuni su mnogo tuzni, to se videlo veceras..

Nema tu sta ubilo igru bla bla, nije sudija tu da ulepsava igru vec da sudi zar ne? :D

i isto lol za nasrijev nastup zar je taj igrao uopste? :D Ja mislim da je covek oborio neki ginisov rekord u neprimecenosti na terenu.

Link to comment
Share on other sites

od ovih poljaka smo cak mozda i mi bolji..jebote koji jad i beda..

Zapravo, oni su nas sjebali u kvalifikacijama, tako da nismo bolji ni od njih... :)

italia - spagna 2:1

not

Highlight veceri je naravno Nasrijev nastup, decko je ushao igrao 10 min i bio zamenjen. lol

Vidi se tacno da ga je pojeo blam bio kad je izlazio sa terena.

A najzhalije mi je Riberija, nadam se zaista da nije neka ozbiljnija povreda, posto je tako delovalo sinoc...?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

kapiram da iz ove grupe sutra prolaze shpanija (naravno) i svedska. Rusi su mi jadni, nazalost. A sto se tiche cetvrtfinala : Portugalija - Nemacka 1:2 (iako su portugalci pokazali vishe, nemci mi deluju kao tim koji ce da igra najbolje sto se blizimo turnirovom kraju), Hrvatska - Turska 2 :0

samo obrati paznju na ruse tunajt ;)

Bring It

Link to comment
Share on other sites

mislim da Nemci nemaju sta da traze protiv Portugala.Ubedljivo reprezentacija koja me je najvise razocarala.Oni ljudi nisu sposobni da daju gol iz igre jebote,mnogo su jadni:(

A sto se tice Italije,volim ih i gotivim ih,ali da igra Kasano,to mi stvarno i nikako nece biti jasno.Kakav idiot jebote.Nemam rechi.Donadoni je nuletina teska.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno zasto je pustio del piera na klupi celu utakmicu, tbh...

komentar sa gazzetta dello sport od sinoc - "gde je nestala italijanska reprezentacija? cini mi se da je ostao samo sveti luigi buffon. ostali se ne vide. odbrane - koja je bila nasa snaga - vise nema. toniju je bolje u nemackoj a donadoniju u seriji b. nikada nisam video tako inertnog i nesposobnog selektora. Lippi, vrati se i spasi nas, molim te"

[:D]

Edited by Italiano
Link to comment
Share on other sites

da,recimo,kako centarfor tog kalibra ne postigne gol iz toliko sansi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

toni je morao dati barem 2 gola..

i ne znam koji kurac domeneku bi da stavi abidala na stopera, covek ceo zivot igra beka, isto ga par puta u lionu Ulije stavio na stopera i zajebo se.secam se kladio sam se na lion i gledo tu tekmu cini mi se protiv Rena abidal je igrao stopera pukli su 3-0. jeste on tvrd u odbrani ali je bek..nije on svemocni Ivica:) bumsong kakav takav ipak ga je trebalo staviti od pocetka

ne shvatam zasto je izbacio Samira..gubi 1-0 i treba mu pobeda..zar nije logicno rizikovati i izbaciti dmf-a tulalana (posto je makelele suvise car da bi ga izbacio) i pokusati na sve ili nista..nego izbacis najkreativnijeg igraca na terenu u tom trenuntku. posle izlaska riberija..

i da zaboravio sam..sidni givou..pakao kolko covek nista ne zna..

veceras navijam prvenstveno za svoje pare jer sam na pocetku ep stavio 5 soma da svedjani prolaze grupu..na kvotu 2.40..sada ispada da je isto kao da sam stavio na rusija - svedska x2 sa tom ludilo kvotom. A mora se navijati i za mocnog Ibrahimovica uvek..

Link to comment
Share on other sites

ono, ocekujem da ce svedija proci dalje, mozda bih isao tako daleko i rekao da cak i navijam za njih(prilicno dobri u svim segmentima igre, steta za gol u 92min), ali mi ne bi bilo krivo da rusi prodju dalje... uopste, najvise mi je, na celom prvenstvu, krivo zbog repki koje su ostale bez(kljucnih) igraca neposredno pre prvenstva - rusija, svica, italija, mozda jos poneko...(dobro, azzurri su ipak azzurri [:)] )

Link to comment
Share on other sites

nadam se da ce Ruje da prodju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...