Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ARBELOAAAAAAAAAAAAAAAAA :D

brate,we got the point,dosta mi je bilo italijanskog smaranja,sad i ti usred evropskog rashsma sa liverpulom.

@topic

Realno,imao sam osecaj da ce Spanci celu noc moci da drze loptu u nogama.Nemci im insu ni prismrdeli.Gg.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@italiano bajo potrazi strucnu pomoc

@arctic glupo je potencirati igrace liverpula,jer ipak nisu najzasluzniji za osvajanje prvenstva

@thread svaka caS' spancima,oduvali su ih realno,bas kao sto sam i ocekivao...Torres majstorcina!!!

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

spanci su zasluzeno osvojili jer su bili najbolja repka tokom celog toka prvenstva i tokom finalnog mecha, ali moram da priznam da bi finale bila mnogo bolja tekma da je umesto dosadnih i nesposobnih (sinoc) Nemaca igrala Turska koja bi igrala kao da im od toga zavisi zhivot

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kako je krenula utakmica, prvih dvadesetak minuta nemci su imali vise loptu u svom posedu, mada nista konkretno, ali opet nekako su bili sigurniji. medjutim posle primljenog gola totalno su pali, kao da nisu nemci :)

U svakom slucaju zasluzena pobeda spanije.

Link to comment
Share on other sites

@italiano bajo potrazi strucnu pomoc

@arctic glupo je potencirati igrace liverpula,jer ipak nisu najzasluzniji za osvajanje prvenstva

@thread svaka caS' spancima,oduvali su ih realno,bas kao sto sam i ocekivao...Torres majstorcina!!!

Ok poslednji put se opravdavam jer je ionako smor komentarisati to u nedogled :D

Nisam potencirao da su najzasluzniji samo sam cestitao ili pred utakmicu vikao vamos isto kao kada bi neko rekao idemo nemci pobedite :D

To je to od mene vise se ne pravdam :D

Link to comment
Share on other sites

Zasto?Koga si ocekivao?Xavi,Senna,Arshavin i Snajder...ne pada mi niko drugi na pamet ko je mogao da bude proglasen za najboljeg igraca.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice, ja bi glasao za kasiljesa ili vilju, posto dolaze iz reprezentacije koja je osvojila prvenstvo.

kasiljes zato sto je stvarno cinio cuda, a vilja zato sto je najbolji strelac i kapiram da bi on i bio izabran da je igrao to finale.

mozda silva.. ma ne znam .. uglavnom ne tjavi :D

Link to comment
Share on other sites

pa realno Xavi mi uopste nije bio nesto mnogo uticajan.Znaci da su rekli Senna,David Silva,David Villa,Iniesta vise bi bilo zasluzeno nego on.Pa i Torres,iako je dao dva gola samo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...