Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahaha,kakvi ludaci.Svaka im cast jebote.Drago mi je zato sto su Hrvati svesno prepustili tu igru 0:0,pa ako im damo,dali smo.Eto,to im se osvetilo na kraju.Rofl za Hrvate sto se zale da je Roseti produzio mech.I opet taj fanatizam jebote.Ne zna se da li shvaba igra svih 90 minuta ili turchin :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ah, kako sam reprizu propustio, sinoc smo gledali samo produzhetke u kaficu :) Jbt, koje veselje kad se Turci izjednachili, a tek kad su pobedili, mislim da se ne bi tako veselili ni da smo mi pobedili :). Sve u svemu, bio sam srecan.

edit: typo

Edited by Dushan_

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da danas pobanujem pola topica, ako za par dana ne mozete da citate rur, znacete zasto

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

btw, chisto me zanima, nije vezano sa politikom - onaj ognjen vukojevic je srbin?

btw hrvati su igrali lepshe sinoc (gledao sam na hrt2 danas reprizu) ali mislim da imaju isti kao npr Rusi - nemaju raspolozenog rasnog shpica, iako je klasnic dao dva gola (skidam mu kapu jer je tek prelezao operaciju transplatacije bubrega)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jbg, navijao sam za portugal(pa sam video koliko su suplji, jbg) - izgubili su

navijao za hrvatsku(jbg, greota sto su ispali) - izgubili su

veceras navijam za holandjane, svakako [:D]

jedino ce mi biti problem sutra, zato sto jednostavno ne mogu da navijam za spance, a necu da italijani ispadnu [:(]

Link to comment
Share on other sites

ljudi se ne bi ovoliko radovali da smo mi prosli

mrzi me da danas pobanujem pola topica, ako za par dana ne mozete da citate rur, znacete zasto

pobrisao sam x postova od juce. mozes da pocnes da banujes =/

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...