Jump to content

jel neko video u zadnje vreme klasicne farmerke?


Recommended Posts

Užasne su i jedne i druge, na takvim se iscrtaju štrafte na preponama od sedenja u roku od mesec dana.

Postoje i farmerke koje ne izgledaju kao da su pravljene za kamiondžije. Imam ja neke "Exit" (?) svetlije (kao ove prve ali ravnomerno svetle, i sivkaste su a ne plavkaste), i super su.

Link to comment
Share on other sites

@47

^

Krsh

Ono iznad je klasican Levi's

@Voodoo

lol, strafte od sedenja? gde ti kupujes farmerke?

Imao sam iste kao na ovoj slici sto sam postovao , nosio sam ih dok se nisu raspale (godinama) i ni tada nisu imale strafte na preponama...

Edited by ChemerBoy

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

Fazon jedan od rethih sam koji nosi taj fazon, kada vidim one iscepane, sa milion boja, cirkonima povraća mi se šta sve danas nose.

meni se povraća kad vidim ćelavog dizelaša u kožnjaku :**

osim ako to nije guru, onda samo krenem da se smejem [roflmao]

u stvari, ne smejem se, bude mi toplo oko srca

Link to comment
Share on other sites

Video sam od Korija!

Brate, bubrezi, promaja, itd.

A sad ozbiljno, ne znam koji im je sa tim spuštenim dupetima na pantalonima, prema kome ih modeliraju nije mi jasno. Ako ih spustim, napred izgleda super, pozadi smlaćeno, a kad podignem, napred ko penzioner...

Al svejedno, imba su ove pantale, s obzirom kakva je ponuda danas.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

A sad ozbiljno, ne znam koji im je sa tim spuštenim dupetima na pantalonima, prema kome ih modeliraju nije mi jasno. Ako ih spustim, napred izgleda super, pozadi smlaćeno, a kad podignem, napred ko penzioner...

Al svejedno, imba su ove pantale, s obzirom kakva je ponuda danas.

Kul je kada malo spustis, tipa na pola kukova, ali ne na pola dupeta, to je gej. tj. napred malo vise, a nazad malo dignes :)

Link to comment
Share on other sites

jebote ja vec 30 godina samo navucem pantalone i odem. U kakvoj zabludi ziveh.

Mada sad gledam tolka mi guzica i stomak da i nehotice nosim hlace na longlijev nacin. pozadi se dignu od dupeta, a napred ispadnu dole od trbuha

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...