Jump to content

Kupujem Steelseries 5H v2


raQa

Recommended Posts

  • 6 months later...

E ovako zanima me jel negde u srbiji ili nekako mogu poruciti ove sluske Steelseries 5H v2 ... Ako iko zna gde ima da se kupe nek javi plz ??

Pozdrav, evo imash 2 varijante:

1. http://www.game-s.co.yu/index.php?page=sho...t&Itemid=71 Games Novi Sad

2. http://www.pyramid.co.yu/categories.php?cat=HST imash preko piramide iz bgd-a ili ti compland ;)

ja sam uzeo 5h v2 USB shta reci osim plati i uzhivaj :)))))

hf gl ;)

Pustim Otpisani.mp3 i udjem na german DM! :)

Link to comment
Share on other sites

pa realno da slusalice nisu dobre ne bi ih nosile ekipe fnatic-a, mousesports-a, mym-a, sk-a, gameplay-a i to mislim na ovaj trenutni period...a tesko da bi ih ijedna od ovih ekipa nosila samo zbog reklame...tako da da steelseries slusalice su dobar izbor...ne i jedini pored razer-a i senn-a...ali dobar

Edited by toma
Link to comment
Share on other sites

pa realno da slusalice nisu dobre ne bi ih nosile ekipe fnatic-a, mousesports-a, mym-a, sk-a, gameplay-a i to mislim na ovaj trenutni period...a tesko da bi ih ijedna od ovih ekipa nosila samo zbog reklame

[roflmao] [roflmao]

kazaće ti se samo za par godina.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prvo ću da ti odgovorim na ovo drugo. Naravno da će da nose zbog reklame, pa ne sponzorišu oni džabe velike timove da koriste njihove proizvode i da obavezno napišu na svom profilu da koriste tu opremu iako je možda ne koriste. Sad, da li su dobre, pa ne bih sigurno uzeo sluške od firme koja je tek ušla na polje audio tehnologije, kada već postoje firme koje su dosta iskusnije od njih, i sigurno kvalitetnije. Tipičan primer za miševe, u vreme dok je SpawN bio tata u CS-u, na njegovom profilu(SK sajt) je pisalo da koristi razer copperhead koji je tek bio izašao, dok on koristi intelija 1.1, samo nubare koji se lože da će biti igrač ko on uzeće taj miš dok će ostatak prvo probati da li im odgovara. Neće sigurno da reklamiraju pro gaming opremu preko igrača fudbala.

@neecola

hahahaha zadnji put obećavam! stavite u sticky da ljudi ne bacaju džabe pare.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Al pazi Corey, u pravu si ti to sve stoji, ali konkretno o ovim slusalicama sam bas ovih dana citao i trazio dosta po netu, jer su mi se pokvarile moje plantronics nedavno, citao sam review-e i misljenja po raznim forumima sta ljudi misle o ovim slusalicama i evo ukratko:

-Ove slusalice su dobre, ali SAMO za CS, jer sam na vise mesta procitao da im fali bas, dakle nesto su vise "high tone" slusalice sto je dobro za cs, tako da ako hocete slusalice samo za cs kupite. Meni naravno slusalice trebaju i za druge stvari tako da sam ih definitvno izbrisao sa liste za kupovinu. Realno za te pare ovaj nedostatak basa je po meni neoprostiv.

Link to comment
Share on other sites

ukratko... prestani da lupas ty

"high tone" slusalice... ROFLMAO ... to se kod nas strucno zove kinesko djubre

kupi lepo neke philips sluske i bog da te vidi..

ako bas moras da ih izlazes po CS turnirima da svi vide tvoj Epen ... kupi seinheiser ili altec lansing ... ne klempave kao vecina samo za ime a kvalitetne su

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...