Jump to content

Maturski


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boleo me kurac da se mucim
taj rad. uzeo sam ''proboj solunskog fronta''

to ispricam profesorki koja nam je inace rekla da uzmemo istoriju jer ima ona gotove maturske radove koje ce nam podeliti i to je to :)

bleja!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

kad se setim da sam u to vreme lovu skupljao tako sto sam i kucao i stampao maturske zajedno sa ortakom lol kakvo je to muchenje... i ono trip pola pet ujutru ja kuckam i onda skapiram da u osam moram da predam svoj rad koji nisam ni pipnuo [:D] sva sreca pa sam koristio tada tek izashle termine verteksi shejderi anti alajzing anizo filtering, transform end lajtning profa me gledao kao da sam bil gejts or smtng ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

je l ima neko na ruru da nije radio maturski iz informatike?

ja sam pisao neki roflkopter o tabelama u wordu :)

ja sam radio txt koji se zvao modemska komunikacija [:D] u delu kako je to izgledalo kod nas na pochetku malo je falilo da pomenem gurua :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

 

Vec mogu da zamislim to remek delo na temu zastite mreza od strane renomiranog autora poznatog po predjasnjim delima na temu faradejevog kaveza ...

Nisam ispratio celu prichu onomad, al' o kakvom god ometanju em talasa da se radi, pominjanje f-kejdza je uvek na mestu.

Da ne budem nekorektan, mrzi me da s' cimam oko ovoga, al' evo, na brzaka, s'  wiki-a :

Cell phone jamming devices are an alternative to more expensive measures against cell phones, such as Faraday cages, which are mostly suitable as built in protection for structures

 Meni i dan danas chudno kol'ko su se ljudi cimali/cimaju oko maturskog, pretpostavljam da je mene jako usralo onda :) lss, otisli ortak i ja do profe za informatiku [:D] ili tako nekog slichnog predmeta, shta znam imali smo ih nekoliko tak'ih, prodali mu prichu o studiranju na daljinu, preko neta, "svi to veliki univerziteti rade, znate bitno je to", otishli kuci, uzeli lap od ortakovog tjaleta, instalirali apache, php/mysql, navatali neki default pattern sajt za tu primenu, namestili forum, neke, kao, kurseve i kvizove znanja, profu za moderatora sajta, slikali ga s' ortakovim fonom, i tu slichicu za avatar, a njemu kez od uveta do uveta, "i are on internetz!!1", i cao zdravo :).

Istina, ortakov tjale, kralj veliki, je uradio dobar deo posla, + nash'o tekst u vezi ove teme i preveo ga, mi samo nabubali za pola sata, al' sve u svemu.. shta znam, user :)

 Dobro, kao trebali smo i kasnije da dodjemo ponovo da pripomognemo za sajt skole, "da da, naravno" 

Edited by ℑںℵℊℓℯ

:-)

Link to comment
Share on other sites

 Meni i dan danas chudno kol'ko su se ljudi cimali/cimaju oko maturskog, pretpostavljam da je mene jako usralo onda :) lss, otisli ortak i ja do profe za informatiku [:D] ili tako nekog slichnog predmeta, shta znam imali smo ih nekoliko tak'ih, prodali mu prichu o studiranju na daljinu, preko neta, "svi to veliki univerziteti rade, znate bitno je to", otishli kuci, uzeli lap od ortakovog tjaleta, instalirali apache, php/mysql, navatali neki default pattern sajt za tu primenu, namestili forum, neke, kao, kurseve i kvizove znanja, profu za moderatora sajta, slikali ga s' ortakovim fonom, i tu slichicu za avatar, a njemu kez od uveta do uveta, "i are on internetz!!1", i cao zdravo :).

Istina, ortakov tjale, kralj veliki, je uradio dobar deo posla, + nash'o tekst u vezi ove teme i preveo ga, mi samo nabubali za pola sata, al' sve u svemu.. shta znam, user :)

 Dobro, kao trebali smo i kasnije da dodjemo ponovo da pripomognemo za sajt skole, "da da, naravno" 

meni zvuči da si se ti iscimao više od svih nas zajedno :)

Link to comment
Share on other sites

E shit, nisam 'teo da ostavi takav utisak, to se zapravo sve zavrsilo za 1 dan pre i posle skolice, na to sam i ciljao zapravo, vremenski interval potroshen na to sranje :) A ti si kapiram 'teo reci da sam ja u taj 1 dan spakovao vise cimanja nego vi ukupno, e onda... gademit! :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

Edvard Munk, likovno naravno

mozda deluje kao h-a h-a likovno, ali jebena profesorka je terorisala sve koji su izabrali likovno psto je 90% ljudi izabralo nju :-)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Mora da se zove "Ulazno/izlazni uređaji posle večere u restoranu i odlaska do hotela"!

[roflmao] ma tad su izlazno ulazni uredjaji tek bili u zacetku [:D]. Nisam ni bio do hotela, otishli smo na Zlatibor 4 dana umesto toga, ionako me isto koshtalo skoro =D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...