Jump to content

heroes of might and magic 3


killYg0r

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja sinoć instalirao po prvi put Hota mod, malo igrao sa Cove, a dopada mi se i gomila novih opcija za posetiti i trebiti po mapi. Piše da ima i promena balansa, video sam da je Necromansiji prepolovljen procenat, negde piše da je inferno kao isto dobalansiran da ne bude apslutno govno za igranje, ali nisam nigde našao na koji način, if any :D

Edited by millanče
  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Wog sam i ja davno probao i odustao iz sličnih razloga, HotA nije ta priča, rekao bih, mada tek sam par sati igrao videćemo. HotA je 75% vanila igra, ostalo je čisto balans i raznovrsnost. Strimeri uglavnom igraju HotA, i turniri se piče po hota pravilima, balansu i template-ima za random mape, koliko videh, tj koliko me YT algoritam gađao dok ne reših da probam :D 

Gledam tamo nešto teoretišu i savetuju, i kao neki Picket osvajaju, kakv crni picket, šta je to, ono skroz dobra stvar, ubiješ hordu wolf ridera za 4,6,8 ili 12 kikloa, što je dobar balans za poznati problem sa kiklopima i nedostatkom kristala, recimo. Diplomacy i Necromancy su nerfovani do dna :D

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dule_smor said:

Ajde prvo neko od vas nek dobije uopste gejm 1v7 na 200% pa mozemo da pricamo:D

Мa ložim te malo:D i ja sam to tako pre igrao, uz to da ne znam da sam ikad završio te partije do kraja, kad vidim da sam premoćan, nije mi više zanimljivo, i napustim i krenem novu :D

Ovo sa HotA strategiajma na yt mi totalno otvorilo neki novi pogled na igru, neke ludorije sa idejaom da je najbolji heroj koji počinje sa što više low level sitnburije, abuse toga da se ultra prerano uzimaju konzervatorijumi, hajvovi (prva nedelja), uradi "proboj" (break) iz svoje zone u prvoj ili drugoj nedelji, neka bolest strategija sa Lunom i firewallom, ima svega, zanimljivo mi, nisam nikad znao ni razmišljao o ovim stvarima.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...