Jump to content

She has a boyfriend!1


Recommended Posts

Imam neku teoriju, doduše nedokazanu, da devojke spominju da imaju dečka samo ako te nalaze dovoljno dobrim za kategoriju "dala bih mu" (valjda da pokažu da su i one "u prometu"). Ako si neatraktivan onda jebiga, pričaju s tobom kao sa random babom/ćaletom s ulice, šta tu ima da spominju dečka uopše :)

Link to comment
Share on other sites

Ma pusti ga, neka ložana, pogledaj mu samo nick, samo mu još leet speak fali i clan tag cs-a

taj fazon

a kako bi ti reagovao kad bi saznao da neki lik jebe tvoju buducu ribu? [:D]

[roflmao]

- treba mi jedan od onih tvojih smajlija :]

Imam neku teoriju, doduše nedokazanu, da devojke spominju da imaju dečka samo ako te nalaze dovoljno dobrim za kategoriju "dala bih mu" (valjda da pokažu da su i one "u prometu"). Ako si neatraktivan onda jebiga, pričaju s tobom kao sa random babom/ćaletom s ulice, šta tu ima da spominju dečka uopše :)

^

Mislim da je obrnuto, ako im se svidjas nece spominjati decka jer znaju da ces verovatno odustati od muvanja, a ako im se ne svidjas odma kazu da imas decka da odjebes :)

ovo shto je vudu rekao me je navelo na razmisljanje.... i ima logike donekle. jer kao sad ako kaze da nema decka moze da ti istripujes da nesto nije u redu sa njom.

ali ipak mislim da u vecini slucajeva longlijev post moze biti primenjen.

recimo ako ima riba i x likova je muva, meni to jos bolje, malo izazova i tako to. ali ako riba ima decka, zajebi, prvo shto si kurac od choveka, drugo shto ne bih voleo da neko meni to uradi a trece i najvaznije, neko moze sa PUNIM pravom da ti ispuca koleno negde na ulici. :]

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...