Jump to content

Hrvatska filmska produkcija


Recommended Posts

smorio se opasno, pa upalio tv i naletim na vratice se rode, koja se emituje na Novi tv.

hm tu resih da progooglam malo i vidim sta nasi susedi misle o nasoj glumi, samoj seriji etc.

komentari su vise nego dobri.mnooogo znaju o pojedinim nasim glumcima, tipa trifunovic, djuricko, kojo. seriju mnogo hvale, govore kako je verovatno najbolja srpska serija od raspada jugoslavije. iskreno, meni je serija ok, ima ups and downs, ume da smori, al ok..

tu sam ustvari video koliko su njima: kengur, mrtav ladan, munje,seda ipo ludi filmovi, koliko je to zapravo dobro prihvaceno kod njih

mene zanima sledece... Gde su njihovi filmovi?komedije? njihove serije? ako sam nesto dobro propustio, rado bi to pogledao :)

naravno da ne racunam sve one glupe sapunice, sto samo pink moze da emituje.

i naravno da mislim na posleratnu produkciju.

jel moguce da sam propustio neku komediju koja je mozda u rangu sa munjama? kengurom? :))

Bring It

Link to comment
Share on other sites

gledao sam reklame o njihovoj filmskoj produkciji nedavno, mozda bas na novi. napravili ljudi film gde zli srbin ubija dobru suprugu hrvaticu zato sto je hrvatica. da im se bog posere na teme zbog takvog filma.

anywayz, iole dobgar film od njih mi je jedna splitska noc, mislim da se tako zove, cak i coolio glumi.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Hmm , ja sam gledao film "Sex pice i krvoprolice" i film je skroz ok inace iz 2004 godine ... A uzeo sam da ga pogledam jer se radi o navijacima , kao... Mada nema puno veze ali mi je ipak do jaja bio ...

A ta serija je bila "Bitange i princeze" ako mislimo na istu ili mozda ona bolnica ... Bolnicu ne pratim , a bitange i prinzeze mi je veoma jaka serija nesto poput prijatelja ali na hrt nacin ... Skroz extra :)))

A imaju oni dosta posleratnih filmova , drugarica ih je pratila na hrt jedno vreme nedeljom uvece .. Preporucila mi ih ali me je uvek mrzelo da gledam ... Kaze da su ok :)

Link to comment
Share on other sites

ima serija za koju je tose radio soundtrack "srce nije kamen", gledao sam pre, lici na nas mesoviti brak, samo sto je gluma bolja... to se prikazivalo na hrvatskom rtlu, vi iz bg-a to nemate na kablovskoj, a kanal je ubedljivo najbolji i u hrvatskoj i u srbiji. Inace RTL je imao period kada je svakog petka subote prikazivao srpski film

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...